Speler zoeken

Programma & uitslagen

Heren

Dames

Jeugd

Mixed Najaar

Statistieken

Seizoen

Programma 2021-2022

Programma d.d. 25-09-2021

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Heren10:30:000Blue Falcons 2-UFC Utrecht 3Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Blue Falcons 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 1 (Heren)
Heren12:15:000Blue Falcons 1 -Sonics 1 Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Maarten Donders & Blue Falcons 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 2 (Heren)
Heren14:30:000UFC Utrecht 1 -Tilburg FloorballUniversitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Christian Moll & Lars Hendriks, Wedstrijdtafel: Blue Falcons (Dames)
Dames16:45:000Blue Falcons -Hot Flames Up 2Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Tilburg Floorball (Heren), Wedstrijdtafel: Tilburg Floorball (Heren)
Heren10:30:000UFC Groningen 2-Face Off 1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 1 (Heren)
Heren12:15:000UFC Groningen 1 -UFC Utrecht 2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: Face Off 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Face Off 1 (Heren)
Dames14:30:000UFC Groningen Up-UFC Utrecht 1 Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: Egbert Boom & Henri Koops, Wedstrijdtafel: UFC Groningen 3 (Heren)
Heren16:30:000UFC Groningen 3-Face Off 2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen Up (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Groningen Up (Dames)
Heren10:30:000Hot Flames 2-Jungle-Speed Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Heren)
Heren12:15:000Hot Flames 1 -FB Agents 1 Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Jeroen Fernhout, Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Heren)
Dames14:30:000Hot Flames 1 -Sonics 1 Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Niek van Linge, Wedstrijdtafel: Hot Flames 3 (Heren)
Heren16:30:000Hot Flames 3-FB Agents 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Dames), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Dames)
Dames10:30:000UFC Utrecht 3 -Jungle-Speed Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: HSK Agents (Dames), Wedstrijdtafel: HSK Agents (Dames)
Dames12:15:000UFC Utrecht 2-HSK Agents Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Simone Talla, Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Dames)
Heren14:15:000Messed Up-HSK-UtrechtNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Dames)
Dames16:00:000Sonics 2 -Face Off 2 Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 4 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 4 (Heren)
Heren17:45:000UFC Utrecht 4-Sonics 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics 2 (Dames), Wedstrijdtafel: Sonics 2 (Dames)

Programma d.d. 26-09-2021

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd09:30:002Floorball Flames D1-Sonics D1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Flames D1 & Sonics D1
Jeugd09:30:001FB Agents D2-Sonics D2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: FB Agents D2 & Sonics D2
Jeugd10:10:002Sonics E1-UFCU Leidscherijn E1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics E1 & UFCU Leidscherijn E1
Jeugd10:10:001Floorball Devils Lelystad D1-UFCU Lunetten D1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Devils Lelystad D1 & UFCU Lunetten D1
Jeugd10:50:002FB Agents D2-Sonics D1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: FB Agents D2 & Sonics D1
Jeugd10:50:001FB Agents D1-UFCU Oog in Al D1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: FB Agents D1 & UFCU Oog in Al D1
Jeugd11:30:002Floorball Flames D1-Sonics E1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Flames D1 & Sonics E1
Jeugd11:30:001Sonics D2-UFCU Leidscherijn E1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics D2 & UFCU Leidscherijn E1
Jeugd12:10:002UFCU Lunetten D1-FB Agents D1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Lunetten D1 & FB Agents D1
Jeugd12:10:001Floorball Devils Lelystad D1-UFCU Oog in Al D1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Devils Lelystad D1 & UFCU Oog in Al D1
Jeugd12:50:001HFC Heroes C1-Floorball Flames C1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: HFC Heroes C1 & Floorball Flames C1
Jeugd12:50:002HFC Heroes C2-Floorball Flames C2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: HFC Heroes C2 & Floorball Flames C2
Jeugd13:30:002UFC Utrecht C2-HSK C1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht C2 & HSK C1
Jeugd13:30:001UFC Utrecht C1-FB Agents C1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht C1 & FB Agents C1
Jeugd14:10:001Sonics C1-HFC Heroes C1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics C1 & HFC Heroes C1
Jeugd14:10:002Floorball Flames C2-FB Agents C1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Flames C2 & FB Agents C1
Jeugd14:50:001Floorball Flames C1-HSK C1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Flames C1 & HSK C1
Jeugd14:50:002HFC Heroes C2-UFC Utrecht C2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: HFC Heroes C2 & UFC Utrecht C2
Jeugd15:30:001UFC Utrecht C1-Sonics C1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht C1 & Sonics C1
Jeugd16:10:002UFC Utrecht AB3-Floorball Flames AB1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht AB3 & Floorball Flames AB1
Jeugd16:10:001UFC Utrecht AB1-FB Agents AB1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht AB1 & FB Agents AB1
Jeugd16:50:002FB Agents AB1-Floorball Flames AB1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: FB Agents AB1 & Floorball Flames AB1
Jeugd16:50:001UFC Utrecht AB2-Sonics AB1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht AB2 & Sonics AB1
Jeugd17:30:002UFC Utrecht AB3-Sonics AB1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht AB3 & Sonics AB1
Jeugd17:30:001UFC Utrecht AB1-UFC Utrecht AB2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht AB1 & UFC Utrecht AB2

Programma d.d. 02-10-2021

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Dames10:30:000Jungle-Speed -Blue Falcons Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Blue Falcons 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 1 (Heren)
Heren12:15:000Tilburg Floorball-Blue Falcons 1 Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Blue Falcons (Dames)
Heren14:30:000Blue Falcons 2-HSK-UtrechtUniversitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Tilburg Floorball (Heren), Wedstrijdtafel: Tilburg Floorball (Heren)
Dames16:15:000HSK Agents -Sonics 1 Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Blue Falcons 2 (Heren)
Dames10:30:000Hot Flames Up 2-UFC Utrecht 3 Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: UFC Utrecht 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Heren)
Heren12:15:000UFC Utrecht 1 -Sonics 1 Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Dames)
Heren14:30:000Hot Flames 1 -UFC Groningen 1 Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Sonics 1 (Heren)
Dames16:45:000Hot Flames 1 -UFC Groningen UpTriangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Heren)
Heren10:30:000UFC Utrecht 3-Hot Flames 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Heren)
Heren12:15:000FB Agents 1 -UFC Utrecht 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Heren)
Heren14:30:000FB Agents 2-UFC Groningen 3Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: FB Agents 1 (Heren), Wedstrijdtafel: FB Agents 1 (Heren)
Dames16:15:000UFC Utrecht 1 -UFC Utrecht 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Hot Flames 3 (Heren)
Heren18:15:000Hot Flames 3-UFC Utrecht 4Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 1 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Dames)
Dames10:30:000Face Off 1 -Face Off 2 ACLO (Groningen)
Scheidsrechters: Face Off 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Face Off 1 (Heren)
Heren12:15:000Messed Up-Face Off 1ACLO (Groningen)
Scheidsrechters: Face Off 1 (Dames), Wedstrijdtafel: Face Off 1 (Dames)
Heren14:00:000Face Off 2-Sonics 2ACLO (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 2 (Heren)
Heren15:45:000UFC Groningen 2-Jungle-Speed ACLO (Groningen)
Scheidsrechters: Face Off 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Face Off 2 (Heren)

Programma d.d. 30-10-2021

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Heren10:30:000Blue Falcons 1 -FB Agents 1 Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Blue Falcons 2 (Heren)
Heren12:45:000Face Off 1-Blue Falcons 2Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Blue Falcons 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 1 (Heren)
Dames14:30:000HSK Agents -Hot Flames 1 Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Blue Falcons (Dames)
Dames16:30:000Blue Falcons -Sonics 2 Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Dames), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Dames)
Heren10:30:000UFC Groningen 2-UFC Utrecht 3Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 1 (Heren)
Heren12:15:000UFC Groningen 1 -Tilburg FloorballLewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Groningen 2 (Heren)
Dames14:30:000UFC Groningen Up-UFC Utrecht 2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Groningen 3 (Heren)
Heren16:30:000UFC Groningen 3-Hot Flames 3Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen Up (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Groningen Up (Dames)
Dames10:30:000Sonics 1 -UFC Utrecht 1 Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Hot Flames 2 (Heren)
Heren12:30:000Hot Flames 2-HSK-UtrechtBokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Sonics 1 (Dames), Wedstrijdtafel: Sonics 1 (Dames)
Heren14:15:000Sonics 1 -Hot Flames 1 Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: FB Agents 2 (Heren)
Heren16:30:000Sonics 2-FB Agents 2Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Sonics 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 1 (Heren)
Heren10:30:000UFC Utrecht 1 -UFC Utrecht 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Heren)
Heren12:45:000Jungle-Speed -Messed UpNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Heren)
Dames14:30:000UFC Utrecht 3 -Face Off 1 Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Face Off 2 (Dames), Wedstrijdtafel: Face Off 2 (Dames)
Dames16:15:000Hot Flames Up 2-Face Off 2 Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 4 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 4 (Heren)
Heren18:00:000UFC Utrecht 4-Face Off 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Hot Flames Up 2 (Dames), Wedstrijdtafel: Hot Flames Up 2 (Dames)

Programma d.d. 06-11-2021

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Dames10:30:000Jungle-Speed -Sonics 2 Sportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 2 (Heren)
Heren12:15:000Sonics 2-UFC Groningen 3Sportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: Jungle-Speed (Dames), Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Dames)
Heren14:00:000UFC Utrecht 1 -FB Agents 1 Sportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Heren)
Heren16:15:000Face Off 1-Jungle-Speed Sportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: FB Agents 1 (Heren), Wedstrijdtafel: FB Agents 1 (Heren)
Heren10:30:000Hot Flames 1 -Tilburg FloorballTriangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Dames)
Dames12:45:000Hot Flames 1 -UFC Utrecht 1 Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Hot Flames 2 (Heren)
Heren14:45:000UFC Groningen 2-Hot Flames 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Face Off 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Face Off 2 (Heren)
Heren16:30:000Hot Flames 3-Face Off 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Face Off 1 (Dames), Wedstrijdtafel: Face Off 1 (Dames)
Dames18:15:000Hot Flames Up 2-Face Off 1 Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Hot Flames 3 (Heren), Wedstrijdtafel: Hot Flames 3 (Heren)
Heren10:30:000UFC Utrecht 3-HSK-UtrechtRoemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: FB Agents 2 (Heren), Wedstrijdtafel: FB Agents 2 (Heren)
Heren12:15:000FB Agents 2-UFC Utrecht 4Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: HSK-Utrecht (Heren), Wedstrijdtafel: HSK-Utrecht (Heren)
Dames14:00:000HSK Agents -UFC Groningen UpRoemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Face Off 2 (Dames)
Dames16:00:000Blue Falcons -Face Off 2 Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: HSK Agents (Dames), Wedstrijdtafel: HSK Agents (Dames)
Heren10:30:000UFC Utrecht 2-Sonics 1 Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Messed Up (Heren)
Heren12:45:000Blue Falcons 2-Messed UpNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Heren)
Heren14:30:000Blue Falcons 1 -UFC Groningen 1 Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Dames)
Dames16:45:000UFC Utrecht 2-Sonics 1 Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Groningen 1 (Heren)