Speler zoeken

Programma & uitslagen

Heren

Dames

Jeugd

Mixed Najaar

Statistieken

Seizoen

Programma 2020-2021

Programma d.d. 23-01-2021

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Heren10:30:000UFC Groningen 2-Messed Up Sportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: UFC Groningen 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 1 (Heren)
Heren12:15:000UFC Groningen 1-Tilburg FloorballSportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Groningen Messed Up (Dames)
Dames14:30:000Sonics 1-Groningen Messed UpSportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Tilburg Floorball (Heren)
Heren10:30:000UFC Utrecht 4-Hot Flames 3Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: UFC Utrecht 3 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Heren)
Heren12:15:000UFC Utrecht 3-Hot Flames 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: UFC Utrecht 4 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 4 (Heren)
Heren14:00:000Hot Flames 1-Sonics 1Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Dames)
Dames16:15:000UFC Utrecht 2-Hot Flames 1Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Blue Falcons (Dames)
Dames18:15:000Blue Falcons-Hot Flames 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Dames), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Dames)
Dames10:30:000HSK Agents-UFC Utrecht 1Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Blue Falcons 1 (Heren)
Heren12:30:000FB Agents 1-Blue Falcons 1Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Dames)
Heren14:45:000Blue Falcons 2-Jungle-SpeedRoemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: HSK (Heren), Wedstrijdtafel: HSK (Heren)
Heren16:30:000Face Off-HSKRoemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: Blue Falcons 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 2 (Heren)
Dames10:30:000UFC Utrecht 4-Jungle-SpeedNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 3 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Dames)
Dames12:15:000UFC Utrecht 3-Sonics 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Jungle-Speed (Dames), Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Dames)
Heren14:00:000UFC Utrecht 5-FB Agents 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Heren)
Heren15:45:000UFC Utrecht 2-UFC Utrecht 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: FB Agents 2 (Heren)

Programma d.d. 30-01-2021

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Heren10:00:000Messed Up -Hot Flames 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Blue Falcons 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 2 (Heren)
Heren11:45:000Face Off-Blue Falcons 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Blue Falcons 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 1 (Heren)
Heren13:30:000UFC Groningen 1-Blue Falcons 1Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Tilburg Floorball (Heren)
Heren15:45:000Hot Flames 1-Tilburg FloorballTriangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: FB Agents 2 (Heren)
Heren18:00:000Hot Flames 3-FB Agents 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Heren)
Heren10:00:000UFC Utrecht 2-Sonics 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Heren)
Heren12:15:000HSK-Jungle-SpeedNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Heren)
Heren14:00:000FB Agents 1-UFC Utrecht 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: HSK (Heren)
Heren16:15:000UFC Groningen 2-UFC Utrecht 3Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Heren)
Heren18:00:000UFC Utrecht 4-Sonics 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 3 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Heren)