Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland

Transfers 2014-2015

Terug
Datum Competitie Speler Van Naar Soort
11-10-2104 Dames Floorball Competitie Carlijn de Leng UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag
18-11-2015 Dames Floorball Competitie Eva Beltman UC Face Off 1 Sonics def
17-05-2015 Jeugd Midden E Kyra Miltenburg UFC Lions E1 UFC Lions E2 dag
19-04-2015 Mixed toernooi ronde 1 Laura Dieleman UFC Utrecht 1 UFC Utrecht 4 dag
19-04-2015 Mixed toernooi ronde 1 Willemijn Smeets Jungle-Speed 2 Jungle-Speed 4 dag
18-04-2015 Heren Floorball Competitie Jeroen Buisman UFC Groningen 2 UFC Groningen 1 def
18-04-2015 Dames Floorball Competitie Emma Bloemhof UC Face Off 2 UC Face Off 1 dag
18-04-2015 Dames Floorball Competitie Simone Palstra UC Face Off 2 UC Face Off 1 dag
18-04-2015 Dames Floorball Competitie Kike Wolters UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 def
18-04-2015 Heren Floorball Competitie Bas Kuilema UFC Groningen 2 UFC Groningen 1 def
18-04-2015 Heren Floorball Competitie Sadaf Asaduzzaman UFC Groningen 2 UFC Groningen 1 def
11-04-2015 Heren Floorball Competitie Joost Schram Sonics 1 Sonics 2 dag
11-04-2015 Heren Floorball Competitie Pavel Klusacek HSK 1 HSK 2 dag
11-04-2015 Heren Floorball Competitie Pieter Schoustra HSK 1 HSK 2 dag
11-04-2015 Dames Floorball Competitie StÚphane Spijkerman UC Face Off 1 UC Face Off 3 dag
11-04-2015 Dames Floorball Competitie Susanne Spijkerman UC Face Off 1 UC Face Off 3 dag
11-04-2015 Heren Floorball Competitie Paul van Eeghen Blue Falcons 1 Blue Falcons 2 dag
11-04-2015 Heren Floorball Competitie Wessel Custers UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 3 dag
11-04-2015 Heren Floorball Competitie Fredrik Sj÷ling UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 def
11-04-2015 Heren Floorball Competitie Simon van Oijen UFC Groningen 2 UFC Groningen 1 dag
11-04-2015 Heren Floorball Competitie Jeroen Buisman UFC Groningen 2 UFC Groningen 1 dag
08-04-2015 Dames Floorball Competitie Esmee Ruland UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 def
28-03-2015 Dames Floorball Competitie Emma Bloemhof UC Face Off 2 UC Face Off 1 dag
28-03-2015 Heren Floorball Competitie Richard Boon Messed Up 2 Messed Up 1 dag
28-03-2015 Heren Floorball Competitie Sjors de Groot Messed Up 2 Messed Up 1 dag
28-03-2015 Heren Floorball Competitie Cas van de Goor Messed Up 2 Messed Up 1 dag
28-03-2015 Heren Floorball Competitie Jens Duijm UFC Groningen 2 UFC Groningen 1 dag
21-03-2015 Dames LOTTO Cup Tamara Pepping UC Face Off 2 UC Face Off 1 def
21-03-2015 Dames LOTTO Cup Salina Maasdam UC Face Off 2 UC Face Off 1 def
14-03-2015 Dames Floorball Competitie Lily Kruiger UC Face Off 2 UC Face Off 1 dag
14-03-2015 Dames Floorball Competitie Simone Palstra UC Face Off 2 UC Face Off 1 dag
14-03-2015 Dames Floorball Competitie Dianne de Vette UC Face Off 3 UC Face Off 2 dag
14-03-2015 Heren Floorball Competitie Ernst Derckx Messed Up 2 Messed Up 1 dag
14-03-2015 Heren Floorball Competitie Emiel Haven Messed Up 2 Messed Up 1 dag
14-03-2015 Heren Floorball Competitie Tim Nuninga Messed Up 2 Messed Up 1 dag
07-03-2015 Dames Floorball Competitie Esmee Ruland UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag
07-03-2015 Heren Floorball Competitie Kristian Hiddinga UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 4 dag
07-03-2015 Dames Floorball Competitie Simone Palstra UC Face Off 2 UC Face Off 1 dag
07-03-2015 Heren Floorball Competitie Joost Schram Sonics 1 Sonics 2 dag
07-03-2015 Heren Floorball Competitie Bruno van der Sijs Sonics 1 Sonics 2 dag
07-03-2015 Heren LOTTO Cup Fredrik Sj÷ling UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 def
28-02-2015 Heren Floorball Competitie Sjors de Groot Messed Up 2 Messed Up 1 dag
28-02-2015 Dames Floorball Competitie Tamara Pepping UC Face Off 2 UC Face Off 1 dag
28-02-2015 Heren Floorball Competitie Richard van Duijvenbode HSK 2 HSK 1 dag
14-02-2015 Heren Floorball Competitie Mikael Harborn HSK 1 HSK 2 dag
14-02-2015 Heren Floorball Competitie Sjors de Groot Messed Up 2 Messed Up 1 dag
14-02-2015 Heren Floorball Competitie Cas van de Goor Messed Up 2 Messed Up 1 dag
14-02-2015 Heren Floorball Competitie Mark Beerstra Messed Up 2 Messed Up 1 dag
01-02-2015 Jeugd Midden C AmŔl Joore UFCU Leidsche Rijn C2 UFCU Leidsche Rijn C1 dag
01-02-2015 Jeugd Midden C Evi Wolters UFCU Leidsche Rijn C2 UFCU Leidsche Rijn C1 dag
31-01-2015 Heren Floorball Competitie Meindert Hart UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 2 def
31-01-2015 Heren Floorball Competitie Bart Blaauwendraad UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 2 def
31-01-2015 Heren Floorball Competitie Ernst Derckx Messed Up 2 Messed Up 1 dag
31-01-2015 Heren Floorball Competitie Niels van Nimwegen UFC Groningen 1 UFC Groningen 2 dag
29-01-2015 Jeugd Midden E Tim van den Brink UFC Lions E1 UFC Lions E2 def
29-01-2015 Jeugd Midden E Jaimy van Druten UFC Lions E1 UFC Lions E2 def
29-01-2015 Jeugd Midden E Lucas van den Hoofdakker UFC Lions E1 UFC Lions E2 def
29-01-2015 Jeugd Midden E Liam Lakerink UFC Lions E1 UFC Lions E2 def
29-01-2015 Jeugd Midden E Wesley Roelofsen UFC Lions E1 UFC Lions E2 def
27-01-2015 Jeugd Midden E Quinten van Koeverden UFCU Leidsche Rijn E1 UFCU Leidsche Rijn E2 def
27-01-2015 Jeugd Midden E Xalyna Fiamingo UFCU Leidsche Rijn E1 UFCU Leidsche Rijn E2 def
27-01-2015 Jeugd Midden E Mara Vermeulen UFCU Leidsche Rijn E1 UFCU Leidsche Rijn E2 def
27-01-2015 Jeugd Midden E Merijn Koop UFCU Leidsche Rijn E1 UFCU Leidsche Rijn E2 def
27-01-2015 Jeugd Midden B Stijn van der Grinten UFCU Lunetten B2 UFCU Lunetten B1 def
27-01-2015 Jeugd Midden B Bart den Hamer UFCU Lunetten B2 UFCU Lunetten B1 def
27-01-2015 Jeugd Midden B Jesse Wils UFCU Lunetten B2 UFCU Lunetten B1 def
27-01-2015 Jeugd Midden B Tamo van Lochem UFCU Lunetten B2 UFCU Lunetten B1 def
27-01-2015 Jeugd Midden B Sam Duister UFCU Lunetten B2 UFCU Lunetten B1 def
27-01-2015 Jeugd Midden B Wander Waals UFCU Lunetten B2 UFCU Lunetten B1 def
24-01-2015 Heren LOTTO Cup Fredrik Sj÷ling UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag
24-01-2015 Dames LOTTO Cup Simone Palstra UC Face Off 2 UC Face Off 1 def
18-01-2015 Mixed toernooi ronde 1 Thomas Jonkergouw Jungle-Speed 3 Jungle-Speed 2 dag
17-01-2015 Heren Floorball Competitie Matias Koykka HSK 1 HSK 2 dag
16-01-2015 Mixed toernooi ronde 1 Eveline Heynen UFC Utrecht 5 FB Agents def
16-01-2015 Heren LOTTO Cup Bj°rnar Lorentzen Messed Up 2 Messed Up 1 def
16-01-2015 Heren LOTTO Cup Lucas Braakhuis Messed Up 2 Messed Up 1 def
14-01-2015 Mixed toernooi ronde 1 Tessa Bosch Jungle-Speed 3 Jungle-Speed 2 def
14-01-2015 Mixed toernooi ronde 1 Niek van Dam Jungle-Speed 3 Jungle-Speed 4 def
14-01-2015 Mixed toernooi ronde 1 Jimmy Mulder Jungle-Speed 3 Jungle-Speed 4 def
14-01-2015 Mixed toernooi ronde 1 Julia Boere Jungle-Speed 3 Jungle-Speed 4 def
14-01-2015 Mixed toernooi ronde 1 Ymkje Westra Jungle-Speed 3 Jungle-Speed 4 def
14-01-2015 Jeugd Noord D Maties de Rosa HSV Blauw HSV Wit def
14-01-2015 Jeugd Noord D Jinte Hoekstra HSV Blauw HSV Wit dag
14-01-2015 Jeugd Noord D Jinte Hoekstra HSV Blauw HSV Wit def
12-01-2015 Mixed toernooi ronde 1 Tim Nuninga Messed Up 1 Messed Up 2 def
12-01-2015 Mixed toernooi ronde 1 Eduard Pupupin Messed Up 2 Messed Up 1 def
12-01-2015 Mixed toernooi ronde 1 Loraine Busetto HSK FC Breda def
10-01-2015 Mixed toernooi ronde 1 Lotte Sangen MSUV Hooked 1 MSUV Hooked 2 def
10-01-2015 Mixed toernooi ronde 1 Christiaan Stolk Stick Together 1 Stick Together 2 def
10-01-2015 Mixed toernooi ronde 1 Nico Claassens Stick Together 1 Stick Together 2 def
10-01-2015 Mixed toernooi ronde 1 Anouk Abbring Stick Together 1 Stick Together 2 def
10-01-2015 Mixed toernooi ronde 1 Koen van Gijn Stick Together 1 Stick Together 3 def
10-01-2015 Mixed toernooi ronde 1 Felix van Deelen Stick Together 1 Stick Together 3 def
10-01-2015 Mixed toernooi ronde 1 Nienke van der Kolk Stick Together 1 Stick Together 3 def
20-12-2014 Heren Floorball Competitie Ernst Derckx Messed Up 2 Messed Up 1 dag
20-12-2014 Heren Floorball Competitie Cas van de Goor Messed Up 2 Messed Up 1 dag
20-12-2014 Dames Floorball Competitie Lara Mirck UC Face Off 2 UC Face Off 3 dag
20-12-2014 Dames Floorball Competitie Saskia Hesebeck UC Face Off 2 UC Face Off 3 dag
20-12-2014 Dames Floorball Competitie Lily Kruiger UC Face Off 2 UC Face Off 1 dag
20-12-2014 Dames Floorball Competitie Salina Maasdam UC Face Off 2 UC Face Off 1 dag
20-12-2014 Heren Floorball Competitie MichaŰl Boissonneault HSK 2 HSK 1 dag
20-12-2014 Heren Floorball Competitie Ton Loesink UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 def
20-12-2014 Heren LOTTO Cup Ton Loesink UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 def
13-12-2014 Dames Floorball Competitie Gwen Maes UC Face Off 1 UC Face Off 2 dag
13-12-2014 Dames Floorball Competitie Tamara Pepping UC Face Off 2 UC Face Off 1 dag
13-12-2014 Heren Floorball Competitie Ton Loesink UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag
13-12-2014 Heren Floorball Competitie Tjomme van Mastrigt UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag
13-12-2014 Heren Floorball Competitie Bart Blaauwendraad UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 2 dag
06-12-2014 Heren Floorball Competitie Anne Jan Hempenius UC Face Off 2 UC Face Off 1 def
06-12-2014 Heren LOTTO Cup Anne Jan Hempenius UC Face Off 2 UC Face Off 1 def
06-12-2014 Heren Floorball Competitie Tim ten Ham UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag
06-12-2014 Heren Floorball Competitie Bart Blaauwendraad UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 2 dag
06-12-2014 Dames Floorball Competitie Salina Maasdam UC Face Off 2 UC Face Off 1 dag
06-12-2014 Dames Floorball Competitie StÚphane Spijkerman UC Face Off 1 UC Face Off 2 dag
06-12-2014 Heren Floorball Competitie Gosse Berg UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 2 dag
29-11-2014 Heren Floorball Competitie Jeffrey van Donk UFC Groningen 1 UFC Groningen 2 dag
29-11-2014 Heren Floorball Competitie Gosse Berg UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 4 dag
29-11-2014 Heren Floorball Competitie Maarten Donders UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 2 dag
29-11-2014 Heren Floorball Competitie Tim ten Ham UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag
25-11-2014 Heren Floorball Competitie Bram van Harten Sonics 2 FC Breda def
22-11-2014 Heren Floorball Competitie Pascal Bakker UFC Groningen 2 UFC Groningen 1 def
22-11-2014 Heren Floorball Competitie Meindert Hart UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 2 dag
22-11-2014 Heren Floorball Competitie Tjomme van Mastrigt UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag
16-11-2014 Heren Floorball Competitie Jasper Meijer UC Face Off 1 FB Agents def
16-11-2014 Heren LOTTO Cup Jasper Meijer UC Face Off 1 FB Agents def
15-11-2014 Dames LOTTO Cup Lotte Pastoor UC Face Off 1 UC Face Off 2 dag
15-11-2014 Dames LOTTO Cup Lily Kruiger UC Face Off 1 UC Face Off 2 dag
15-11-2014 Dames LOTTO Cup Suzanne Stoppels UC Face Off 3 UC Face Off 2 dag
15-11-2014 Heren Floorball Competitie Anne Jan Hempenius UC Face Off 2 UC Face Off 1 dag
08-11-2014 Heren Floorball Competitie Pascal Bakker UFC Groningen 2 UFC Groningen 1 dag
08-11-2014 Heren Floorball Competitie Bas Kuilema UFC Groningen 2 UFC Groningen 1 dag
08-11-2014 Heren Floorball Competitie Anne Jan Hempenius UC Face Off 2 UC Face Off 1 dag
08-11-2014 Dames Floorball Competitie Hilja Kruit UC Face Off 2 UC Face Off 3 dag
08-11-2014 Dames Floorball Competitie Heleen Klinkenberg UFC Utrecht 1 UFC Utrecht 2 dag
08-11-2014 Dames Floorball Competitie Tess Ruger UFC Utrecht 1 UFC Utrecht 2 dag
08-11-2014 Heren Floorball Competitie Simon Groot UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag
08-11-2014 Heren Floorball Competitie Tjomme van Mastrigt UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag
08-11-2014 Heren Floorball Competitie Kristian Hiddinga UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 2 dag
08-11-2014 Heren Floorball Competitie Peter Reinink UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 2 dag
26-10-2014 Mixed toernooi ronde 1 Thomas Jonkergouw Jungle-Speed 3 Jungle-Speed 2 dag
25-10-2014 Heren Floorball Competitie Pascal Bakker UFC Groningen 2 UFC Groningen 1 dag
25-10-2014 Heren Floorball Competitie Bas Kuilema UFC Groningen 2 UFC Groningen 1 dag
20-10-2014 Dames LOTTO Cup Hilja Kruit UC Face Off 3 UC Face Off 2 def
20-10-2014 Dames LOTTO Cup Lara Mirck UC Face Off 3 UC Face Off 2 def
20-10-2014 Dames LOTTO Cup Lize Roosma UC Face Off 3 UC Face Off 2 def
20-10-2014 Dames LOTTO Cup Lisa Sipma UC Face Off 3 UC Face Off 2 def
20-10-2014 Heren Floorball Competitie Lucas Braakhuis Messed Up 2 Messed Up 1 def
17-10-2014 Heren Floorball Competitie Bj°rnar Lorentzen Messed Up 2 Messed Up 1 def
11-10-2014 Heren Floorball Competitie Jeroen Buisman UFC Groningen 2 UFC Groningen 1 dag
11-10-2014 Heren Floorball Competitie Pascal Bakker UFC Groningen 2 UFC Groningen 1 dag
11-10-2014 Heren Floorball Competitie Ton Loesink UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag
11-10-2014 Heren Floorball Competitie Maarten Donders UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 2 dag
11-10-2014 Heren Floorball Competitie Anton Nilsson HSK 1 HSK 2 dag
04-10-2014 Heren Floorball Competitie Lucas Braakhuis Messed Up 2 Messed Up 1 dag
04-10-2014 Dames Floorball Competitie Cune Verbeek UC Face Off 1 UC Face Off 2 dag
04-10-2014 Dames Floorball Competitie Kiki Spoelstra UC Face Off 1 UC Face Off 3 dag
04-10-2014 Heren Floorball Competitie Ton Loesink UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag
04-10-2014 Heren Floorball Competitie Kristian Hiddinga UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 2 dag
04-10-2014 Heren Floorball Competitie Bj°rnar Lorentzen Messed Up 2 Messed Up 1 dag
28-09-2014 Mixed toernooi ronde 1 Corine Laan Messed Up 1 Messed Up 2 dag
20-09-2014 Heren Floorball Competitie Jacco Buisman UFC Groningen 2 UFC Groningen 1 dag
20-09-2014 Heren Floorball Competitie Sander Giuseppin Blue Falcons 2 Blue Falcons 1 dag
20-09-2014 Heren Floorball Competitie Tim ten Ham UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag



© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info_at_nefub.nl