Nederlandse Floorball en Unihockey BondLogo NeFUB
Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland

Landelijk 05/06

Eindstanden

Poule C: 7-10
1 Sonics C1
2 De Paarse Aubergines (Utrecht)
3 De Centaurs  (Utrecht)
4 Sonics C2
5 Quick Feet C1 
6 Quick Feet C2
Poule B: 10-12
1 Blue Dragons  (Utrecht)
2 The Champions  (Utrecht)
3 Sonics B1
4 100% Bikkels  (Utrecht)
5 Sonics B2
6 Black Scorpions  (Utrecht)
7 Quick Feet B3
8 Floorball Flamingo's
9 Floorball Freakz
10 Musketiers Junioren B1
Poule A: 12-15
1 Sonics A1
2 UFC Utrecht A1
3 The Dixies  (Utrecht)
4 Sonics A2
5 Quick Feet A4

Uitslagen tweede speelronde (23 april, Utrecht)

Veld 1      
thuis uit uitslag  
De Centaurs  (Utrecht) De Paarse Aubergines (Utrecht) 1 9
Quick Feet C1  Sonics C2 0 9
De Paarse Aubergines (Utrecht) Quick Feet C2 14 1
Sonics C2 Sonics C1 1 7
De Paarse Aubergines (Utrecht) Quick Feet C1  11 0
Sonics C1 De Paarse Aubergines (Utrecht) 3 3
Quick Feet C1  Sonics C1 0 18
De Paarse Aubergines (Utrecht) Sonics C2 10 6
Veld 2      
thuis uit uitslag  
Floorball Freakz 100% Bikkels  (Utrecht) 1 14
Sonics B1 Blue Dragons  (Utrecht) 1 10
Musketiers Junioren B1 Floorball Freakz 0 5
Blue Dragons  (Utrecht) Floorball Flamingo's 18 1
The Champions  (Utrecht) Floorball Freakz 15 1
Quick Feet B3 Sonics B1 0 9
Floorball Freakz Sonics B2 1 11
Veld 3 (met keeper)      
thuis uit uitslag  
The Dixies  (Utrecht) Sonics A1 0 7
UFC Utrecht A1 Musketiers A1 5 0
B Poule finale      
Blue Dragons  (Utrecht) The Champions  (Utrecht) 10 2
B Poule 3/4 plaats      
Sonics B1 100% Bikkels  (Utrecht) 3 2
B Poule 5/6 plaats      
Black Scorpions  (Utrecht) Sonics B2 3 6
B Poule 7/9 plaats      
Floorball Flamingo's Floorball Freakz 4 3
Quick Feet B3 Floorball Flamingo's 4 6
Floorball Freakz Quick Feet B3 6 6
A Poule halve finales      
UFC Utrecht A1 The Dixies  (Utrecht) 8 3
Sonics A1 Sonics A2 8 3
A Poule finale      
Sonics A1 UFC Utrecht A1 8 4
A Poule 3/5 plaats      
The Dixies  (Utrecht) Quick Feet A4 16 0
Sonics A2 The Dixies  (Utrecht) 3 3
Quick Feet A4 Sonics A2 2 17

Uitslagen eerste speelronde (19 maart, Groningen)

thuis uit uitslag  
Quick Feet C2 Quick Feet C1  1 6
100% Bikkels  (Utrecht) Musketiers Junioren B1 18 0
De Centaurs  (Utrecht) Quick Feet C1  5 1
Quick Feet C2 Sonics C2 2 11
Sonics C1 De Centaurs  (Utrecht) 9 1
The Champions  (Utrecht) Musketiers Junioren B1 14 1
De Centaurs  (Utrecht) Quick Feet C2 8 1
Sonics C2 De Centaurs  (Utrecht) 2 3
Sonics C1 Quick Feet C2 9 0
Musketiers Junioren B1 Sonics B2 1 9
       
thuis uit uitslag  
Quick Feet B3 Floorball Flamingo's 6 1
Sonics B1 Black Scorpions  (Utrecht) 5 0
Sonics B2 The Champions  (Utrecht) 0 9
Floorball Flamingo's Sonics B1 0 8
Blue Dragons  (Utrecht) Quick Feet B3 17 1
Floorball Flamingo's Black Scorpions  (Utrecht) 2 9
Sonics B2 100% Bikkels  (Utrecht) 7 9
Black Scorpions  (Utrecht) Quick Feet B3 12 1
100% Bikkels  (Utrecht) The Champions  (Utrecht) 5 7
Black Scorpions  (Utrecht) Blue Dragons  (Utrecht) 0 13
       
thuis uit uitslag
VKH Joure Quick Feet J5 * 4 16
Sonics A2 Musketiers A1 9 3
UFC Utrecht A1 Sonics A2 7 3
Quick Feet J5 * The Dixies  (Utrecht) 9 1
Sonics A1 VKH Joure 13 2
Quick Feet A4 UFC Utrecht A1 4 15
Musketiers A1 Quick Feet A4 2 5
Sonics A1 Quick Feet J5 * 2 9
The Dixies  (Utrecht) VKH Joure 5 2
Sonics A2 Quick Feet A4 8 4



 
WKdames2010Kijlstra
Goaliedames
ScheidsenJoostenBart

 


© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info@nefub.nl