Nederlandse Floorball en Unihockey BondLogo NeFUB
Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland

Floorball jeugdcompetitie regio Midden 2006/2007


Eindstand

Kampioenen in de verschillende divisies zijn geworden: UFC Utrecht AAX (op onderling resultaat), Sonics B1 en Sonics C2. Zij mogen zich in hun divisie Juniorenkampioen Midden Nederland 2006-2007 noemen. Na alle gespeelde wedstrijden ziet de eindstand er als volgt uit:

Poule A # W V G P DS DV DT
UFC AAX 8 7 1 0 21 59 86 27
Sonics A2 8 7 1 0 21 65 94 29
Sonics A1 8 5 2 1 16 59 93 34
UFC Vloerpoetsers 8 5 2 1 16 42 77 35
UFC Lost Knights 8 4 4 0 12 -1 61 62
UFC Red Heads 8 4 4 0 12 3 50 47
UFC Wannabe Hansjes 8 2 6 0 6 -35 45 80
Jolly Good 8 1 7 0 3 -78 30 108
UFC Schapenherders 8 0 8 0 0 -114 16 130
                 
Poule B # W V G P DS DV DT
Sonics B1 10 9 0 1 28 61 86 25
Floorball Freakz 10 7 3 0 21 16 62 46
Sonics B2 10 6 3 1 19 36 75 39
UFC Brownies 10 5 5 0 15 24 69 45
Sonics B3 10 1 8 1 4 -40 30 70
UFC Floorball Attack 10 0 9 1 1 -97 16 113
                 
Poule C # W V G P DS DV DT
Sonics C2 10 9 0 1 28 85 105 20
UFC Poema's 10 7 2 1 22 76 102 26
Sonics C1 10 7 3 0 21 65 100 35
UFC Prymes 10 3 6 1 10 -40 36 76
UFC Sporties 10 1 8 1 4 -84 12 96
UFC Lightnings 10 0 8 2 2 -102 15 117

Legenda

# Aantal gespeelde wedstrijden
W Gewonnen wedstrijden
V Verloren wedstrijden
G Gelijkgespeelde wedstrijden
P Aantal punten
DS Doelsaldo
DV Doelpunten voor
DT Doelpunten tegen


Vijfde speelronde (15 april)

Veld 1 Uitslag
10:30 UFC Sporties - UFC Poema's 1 - 11
11:15 Sonics C2 - UFC Lightnings 18 - 0
12:00 UFC Sporties - UFC Prymes 3 - 6
12:45 Sonics C2 - UFC Poema's 6 - 2
13:30 Floorball Freakz - UFC Brownies 4 - 2
14:15 Sonics B1 - UFC Floorball Attack 14 - 0
15:00 Floorball Freakz - Sonics B2 5 - 3
15:45 Sonics B1 - UFC Brownies 5 - 4
             
Veld 2 Uitslag
10:30 Sonics C1 - UFC Prymes 15 - 2
12:00 UFC Schapenherders - UFC Lost Knights 1 - 18
12:45 Sonics C1 - UFC Lightnings 11 - 2
13:30 Sonics B3 - Sonics B2 3 - 6
15:45 Sonics B3 - UFC Floorball Attack 6 - 2
             
Veld 3 Uitslag
10:30 UFC Wannabe Hansjes - UFC Schapenherders 15 - 1
11:15 UFC Vloerpoetsers - UFC Red Heads 8 - 2
12:00 UFC Wannabe Hansjes - UFC AAX 2 - 8
12:45 UFC Vloerpoetsers - Jolly Good 12 - 5
13:30 UFC AAX - Sonics A1 3 - 6
14:15 UFC Lost Knights - Sonics A2 6 - 13
15:00 UFC Red Heads - Jolly Good 10 - 3
15:45 Sonics A1 - Sonics A2 5 - 7

Uitslagen vierde speelronde (18 maart)

Uitslagen

Op de vierde speeldag in de jeugdcompetitie is er weer een aantal leuke wedstrijden gespeeld. De A-junioren speelden geen reguliere competitie, zij mochten laten zien of zij ook met floorball op grootveld uit de voeten konden. En dat leverde twee uiterst spannende wedstrijden op.

Veld 1 Uitslag
10:30 UFC Lightnings - UFC Poema's 0 - 16
11:15 Sonics B2 - UFC Brownies 4 - 2
12:00 UFC Poema's - Sonics C1 6 - 1
12:45 UFC Brownies - Sonics B3 12 - 3
             
Veld 2 Uitslag
10:30 UFC Sporties - Sonics C1 1 - 8
11:15 Sonics B1 - Sonics B3 8 - 2
12:00 UFC Sporties - Sonics C2 0 - 13
12:45 Sonics B1 - Floorball Freakz 11 - 6
             
Veld 3 Uitslag
10:30 UFC Prymes - Sonics C2 1 - 12
11:15 UFC Floorball Attack - Floorball Freakz 2 - 7
12:00 UFC Lightnings - UFC Prymes 6 - 6
12:45 Sonics B2 - UFC Floorball Attack 12 - 2
             
Floorball Uitslag
13:30 Sonics Floorball A1 - UFC Floorball A1 6 - 5
15:00 UFC Floorball A2 - UFC Floorball A3 11 - 8


Uitslagen derde speelronde (11 februari)

Veld 1 Uitslag
10:30 UFC Poema's - UFC Lightnings 21 - 0
11:15 Floorball Freakz - Sonics B3 4 - 3
12:00 UFC Prymes - UFC Poema's 4 - 10
12:45 Sonics B2 - Sonics B1 1 - 7
13:30 Sonics C2 - Sonics C1 7 - 4
14:15 Sonics B1 - Floorball Freakz 7 - 4
15:00 UFC Sporties - Sonics C2 1 - 15
             
Veld 2 Uitslag
10:30 UFC AAX - Jolly Good 17 - 1
11:15 UFC Brownies - Sonics B2 7 - 12
12:00 UFC Red Heads - Sonics A2 2 - 9
12:45 UFC Floorball Attack - UFC Brownies 2 - 9
13:30 UFC Lightnings - UFC Sporties 2 - 2
14:15 UFC Floorball Attack - Sonics B3 5 - 5
15:00 UFC Prymes - Sonics C1 4 - 11
             
Veld 3 Uitslag
10:30 UFC Wannabe Hansjes - UFC Red Heads 3 - 7
11:15 UFC Lost Knights - Sonics A1 6 - 12
12:00 UFC Wannabe Hansjes - Jolly Good 15 - 7
12:45 UFC Schapenherders - UFC AAX 3 - 20
13:30 UFC Vloerpoetsers - UFC Lost Knights 7 - 1
14:15 UFC Schapenherders - Sonics A1 1 - 21
15:00 UFC Vloerpoetsers - Sonics A2 6 - 8

Uitslagen tweede speelronde (10 december)

Op de tweede speeldag van de jeugdcompetitie regio midden zijn de volgende wedstrijden gespeeld.

Veld 1 Uitslag
10:30 Sonics C1 - Sonics C2 5 - 6
11:15 UFC Poema's - UFC Sporties 20 - 1
12:00 UFC Lightnings - Sonics C1 3 - 25
12:45 UFC Poema's - Sonics C2 6 - 6
13:30 UFC Floorball Attack - Sonics B2 1 - 16
14:15 UFC Brownies - Sonics B1 3 - 4
15:45 UFC Brownies - Floorball Freakz 11 - 9
             
Veld 2 Uitslag
10:30 UFC Prymes - UFC Lightnings 4 - 2
12:00 Sonics B2 - Sonics B3 14 - 3
12:45 UFC Prymes - UFC Sporties 6 - 0
13:30 UFC Vloerpoetsers - UFC Schapenherders 16 - 5
14:15 Sonics B3 - Floorball Freakz 2 - 6
15:45 UFC Floorball Attack - Sonics B1 0 - 20
             
Veld 3 Uitslag
10:30 Sonics A2 - Jolly Good 19 - 0
11:15 UFC Lost Knights - UFC AAX 2 - 15
12:00 Sonics A1 - Jolly Good 18 - 2
12:45 UFC AAX - Sonics A2 6 - 5
13:30 UFC Wannabe Hansjes - UFC Lost Knights 5 - 6
14:15 UFC Red Heads - Sonics A1 6 - 5
15:00 UFC Vloerpoetsers - UFC Wannabe Hansjes 17 - 1
15:45 UFC Schapenherders - UFC Red Heads 1 - 13


Uitslagen eerste speelronde (19 november)

Op de eerste speeldag in Utrecht zijn de volgende wedstrijden gespeeld.

Veld 1 Uitslag
10:30 UFC Poema's - UFC Prymes 6 - 2
11:15 Sonics B1 - Sonics B2 3 - 3
12:00 UFC Sporties - UFC Lightnings 3 - 0
12:45 Sonics C2 - UFC Prymes 11 - 1
13:30 Sonics B3 - Sonics B1 2 - 7
14:15 Sonics C2 - UFC Lightnings 11 - 0
15:00 Sonics B3 - UFC Brownies 1 - 6
15:45 UFC Brownies - UFC Floorball Attack 13 - 1
             
Veld 2 Uitslag
10:30 Sonics C1 - UFC Sporties 15 - 0
12:00 Sonics C1 - UFC Poema's 5 - 4
12:45 Floorball Freakz - UFC Floorball Attack 11 - 1
13:30 Jolly Good - UFC Lost Knights 3 - 15
14:15 Floorball Freakz - Sonics B2 6 - 4
             
Veld 3 Uitslag
10:30 UFC Lost Knights - UFC Red Heads 7 - 6
11:15 UFC Vloerpoetsers - UFC AAX 4 - 6
12:00 UFC Wannabe Hansjes - Sonics A2 2 - 15
12:45 UFC Vloerpoetsers - Sonics A1 7 - 7
13:30 UFC Red Heads - UFC AAX 4 - 11
14:15 UFC Schapenherders - Sonics A2 2 - 18
15:00 UFC Wannabe Hansjes - Sonics A1 2 - 19
15:45 UFC Schapenherders - Jolly Good 2 - 9



 
WKdames2010warmlopen
U19 team in Weissenfels1
Nationaal damesteam 2011 Benidorm

 


© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info@nefub.nl