Nederlandse Floorball en Unihockey BondLogo NeFUB
Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland

Uitslagen 13 april 2008

Uitslagen Enschede (B en A jeugd):

Begintijd

Wedstrijd

Uitslag

10:30

sonics B3

-

Flamingo's B1

11

1

11:00

sonics B2

-

Quick Feet-B1

8

3

11:30

UFC Utrecht B1

-

sonics B3

0

12

12:00

sonics B1

-

sonics B2

5

1

12:30

Freakz Nijmegen B1

-

Quick Feet-B2

6

4

13:00

Quick Feet-B1

-

sonics B1

1

21

13:30

Quick Feet-B2

-

sonics B3

0

15

14:00

Freakz Nijmegen B1

-

UFC Utrecht B1

2

6

14:30

Flamingo's B1

-

Quick Feet-B2

4

6

15:05

Quick Feet-B1

-

Quick Feet-B2

1

7

15:35

sonics B2

-

UFC Utrecht B1

4

5

16:05

sonics B1

-

sonics B3

8

4

10:30

Quick Feet-B2

-

UFC Utrecht B1

1

7

11:00

UFC Utrecht B2

-

sonics B1

0

14

11:30

Flamingo's B1

-

Freakz Nijmegen B1

0

7

12:00

UFC Utrecht B1

-

Flamingo's B1

6

0

12:30

Quick Feet-B1

-

UFC Utrecht B2

4

4

13:00

Flamingo's A1

-

UFC Utrecht A2

4

8

13:30

UFC Utrecht A2

-

sonics A2

4

2

14:00

sonics A2

-

Flamingo's A1

11

4

14:30

UFC Utrecht B2

-

sonics B2

3

7

15:05

UFC Utrecht B2

-

Freakz Nijmegen B1

3

6

15:35

Flamingo's A2

-

Quick Feet-A1

3

8

16:05

UFC Utrecht A1

-

sonics A2

3

2

10:30

Flamingo's A2

-

sonics A3

0

4

11:00

Musketiers Sneek A1

-

Flamingo's A2

11

1

11:30

sonics A2

-

Quick Feet-A1

14

1

12:00

Quick Feet-A1

-

Flamingo's A1

4

5

12:30

sonics A3

-

UFC Utrecht A1

0

12

13:00

UFC Utrecht A1

-

Musketiers Sneek A1

2

4

13:30

Musketiers Sneek A1

-

sonics A3

4

3

14:00

Flamingo's A2

-

UFC Utrecht A1

0

17

14:30

sonics B3

-

Freakz Nijmegen B1

14

2

15:05

Quick Feet-A1

-

UFC Utrecht A2

0

15

15:35

sonics A3

-

Flamingo's A1

4

3

16:05

Musketiers Sneek A1

-

UFC Utrecht A2

3

10

Uitslagen Utrecht (C en J jeugd):

sonics C1

-

UFC Utrecht C1

4

5

sonics C1

-

sonics C2

7

9

sonics C2

-

UFC Utrecht C1

10

4

sonics C2

-

UFC Utrecht C2

13

5

UFC Utrecht C1

-

UFC Utrecht C2

12

3

sonics C1

-

UFC Utrecht C2

17

4

UFC Utrecht J2

-

UFC Utrecht J1

1

10

UFC Utrecht J1

-

sonics J1

4

6

sonics J1

-

UFC Utrecht J2

14

0

UFC Utrecht J2

-

UFC Utrecht J1

2

8

UFC Utrecht J1

-

sonics J1

4

6

sonics J1

-

UFC Utrecht J2

17

1

Eindklassement C (over 2 speeldagen):

1. UFC Utrecht C1
2. sonics C2
3. sonics C1
4. UFC Utrecht C2

Eindklassement B (over 2 speeldagen):

1. sonics B1
2. sonics B3
3. sonics B2
4. UFC Utrecht B1
5. Quick Feet-B2
6. Freakz Nijmegen B1
7. Flamingo's B1
8. UFC Utrecht B2
9. Quick Feet-B1

Eindklassement A (over 2 speeldagen):

1. UFC Utrecht A2

2. UFC Utrecht A1

3. Musketiers Sneek A1
4. sonics A2

5. sonics A3

6. Flamingo's A1

7. Quick Feet-A1

8. Flamingo's A2

Eindklassement J (over 2 speeldagen):

1. sonics J1
2. UFC Utrecht J1
3. UFC Utrecht J2
4. Quick Feet J1



 
WKdames2007Supporters
WKdames2010warmlopen
U19 team in Weissenfels1

 


© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info@nefub.nl