Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland
Algemeen

Heren Floorball Competitie
Heren LOTTO Cup

Dames Floorball Competitie
Dames LOTTO Cup

Jeugd

Mixed toernooi ronde 1


All-time statistieken

Wijzig seizoen
  • Seizoen:

Statistieken Dames

Terug

PltsSpelerAantalPen.M.Pen.GoalsAssistsPuntenGem.
1Faybienne Kollau187802611434042,16
2Anna Kijlstra1441801931323252,26
3Suzan Hombergen1813801511593101,71
4Iris Stokman1911201881183061,60
5Eva Smal16800168982661,58
6Panka Semmelink11260192552472,21
7Simone Talla16720166412071,24
8Nina van Mastrigt151120119822011,33
9Flor Thijssens14280140521921,35
10Ellen van den Hoven14480125621871,30
11Margreet Moons154200122631851,20
12Eline Brekelmans9520122521741,83
13Stéphane Spijkerman98180101721731,77
14Sylvette Hesselink84120114501641,95
15Maaike Moes874087701571,80
16Carlijn de Boer16914089561450,86
17Hanneke Broekman804086501361,70
18Marieke Thielen8914066611271,43
19Maartje Schokker908089341231,37
20Yvette Engbers964080381181,23
21Lorna Fässler826073441171,43
22Yvonne Lucassen15518077391160,75
23Dieuwke Schokker1052052641161,10
24Astrid Beelen9514050581081,14
25Josse van Zijp10610070371071,01
26Kike Wolters516068361042,04
27Jikke Bakker14312059411000,70
28Marein Veenema8210052481001,22
29Annemiek Stegehuis71406831991,39
30Inge van Dasselaar87205144951,09
31Martine Plug76605835931,22
32Rebecca Vonk1341206825930,69
33Marissa Meijer50004547921,84
34Carolien de Lange107406723900,84
35Maaike van den Berg129405037870,67
36Kiki Spoelstra87205826840,97
37Rebecca Krauts43205925841,95
38Mayke van der Ploeg1742105727840,48
39Marjolein van Swinderen1341404735820,61
40Ingrid Swagemakers128005428820,64
41Ralinka Voermans98204833810,83
42Susan Idema-de Swart107006120810,76
43Iris Vrijsen110005820780,71
44Marieke Otten99804236780,79
45Marloes Cremers77805719760,99
46Machteld Oud971404333760,78
47Susanne Spijkerman193803639750,39
48Denise Duister591004728751,27
49Eva Oosterwegel93804922710,76
50Eva Beltman1282004724710,55
51Tess Ruger65004526711,09
52Aukje Zielinski1292203534690,53
53Marlieke van Kesteren100605117680,68
54Marga Reker-Hijink1081703929680,63
55Paola de Haas47204028681,45
56Erinn Winsser69204522670,97
57Karien Andree-Smit952503928670,71
58Marijn van Grunsven127403531660,52
59Willemijn X662403726630,95
60Robyn Winsser711404319620,87
61Alexandra Sfintesco109203130610,56
62Ingrid Hombergen58804218601,03
63Reineke Barentsen39403326591,51
64Katja Woerdman59204910591,00
65Esmee van Mierlo44203326591,34
66Nienke de Vos75204217590,79
67Anne Gees Klunhaar1542402731580,38
68Karen de Vries48404315581,21
69Loena van Rooijen37003918571,54
70Annedien Nijhuis56213423571,02
71Marte Groot40003324571,43
72Linn Helen Gundersen70202728550,79
73Ilse Borckink62803123540,87
74Liesbeth Niessink93202825530,57
75Ingeborg Constandse62403221530,85
76Inge Tensen90403418520,58
77Laura Geelen66002526510,77
78Dorinde Kleinegris156602327500,32
79Liesbeth Smit56403415490,88
80Mariëlle van Bruggen54003118490,91
81Laura Dieleman124602325480,39
82Ilse Stoffers33602423471,42
83Wietske van der Hoorn1001402918470,47
84Mirjam Haenen71403116470,66
85Simone Palstra33603115461,39
86Rebecca Kuiper87002917460,53
87Wietske Kuip25003115461,84
88Marjolein Boendermaker105202816440,42
89Charlotte Lyckner411102024441,07
90Tianne Numan59402123440,75
91Marloes Jongebloed1121203210420,38
92Tess van der Kolk5420338410,76
93Danielle Michels118401328410,35
94Janiek Rikkert3940328401,03
95Rana Klein57002416400,70
96Nathalie Feitsma90401921400,44
97Nonne Hodes34602315381,12
98Maartje Hendriks39002117380,97
99Judith Weijers43202611370,86
100Sandra Bleijerveld8560316370,44
101Emma Bloemhof59002511360,61
102Anke Bult99202410340,34
103Liselotte de Beer31002013331,06
104Angela Stauch45402211330,73
105Christina Mĺnsson50001912310,62
106Lily Kruiger42001417310,74
107Siegrid Varwijk40601912310,78
108Susanne de Graaf43201317300,70
109Priscilla Semmelink38002010300,79
110Floor Takman2800236291,04
111Ayra van den Berg67601811290,43
112Marike Hoekstra2100208281,33
113Maaike Vente69001413270,39
114Tianne Numan6400198270,42
115Gineke Wijsbeek9020207270,30
116Kelbij Star63001710270,43
117Milou Wery29401512270,93
118Michelle Kuiper38001314270,71
119Josien Visser25201314271,08
120Marketa Hanzlickova24001116271,13
121Marieke Benneker1741201215270,16
122Petra Bouwhuis98601512270,28
123Elke Joan Peeters71601511260,37
124Ferra Brunings2400233261,08
125Floor Martens61001313260,43
126Cune Verbeek33401412260,79
127Marion de Vries45201412260,58
128Els van der Meij5340188260,49
129Gwen Maes11020917260,24
130Dorien Cramer2120188261,24
131Willemijn Bekkers6300179260,41
132Simone Lindenhovius43001510250,58
133Sietske Brouwer5020205250,50
134Sanne Jeukens20001015251,25
135Nienke Nijenhuis74401312250,34
136Lieke van Warmerdam1500178251,67
137Pascalle Wijntjes4600178250,54
138Isra Eglin3100177240,77
139Liene Krauja1920177241,26
140Lisa Sipma7840816240,31
141Lana de Vries72201113240,33
142Cyrina Zoetelief69001210220,32
143Jenni Raitavuo21001210221,05
144Aniek Lotterman4200139220,52
145Lianne Scholtens3720128200,54
146Eliane Schuurman32001010200,63
147Jony Vleeschhouwer2400911200,83
148Katja Kankkunen1000154191,90
149Ingrid Kloosterman3400136190,56
150Therese Johansson3260154190,59
151Loes Mehlkopf9520910190,20
152Barbora Sahánková2220109190,86
153Janet Nienhuis4340127190,44
154Laura Idzinga7920108180,23
155Luciënne de With2320135180,78
156Nizette Couzy9000612180,20
157Esmée de Jong6460126180,28
158Nicole Trilsbeek5020144180,36
159Jip Nijboer2700125170,63
160Maartje Smit2800116170,61
161Merle Eppink3440710170,50
162Cune Verbeek2340116170,74
163Vera Vermaas4140106160,39
164Marije Boele2820142160,57
165Esmee Ruland160097161,00
166Lonit Peeters2300411150,65
167Evi de Meijer232069150,65
168Stephanie Fong Pei Fang4800105150,31
169Saskia Hesebeck570096150,26
170Ylse Brouwer564078150,27
171Tea van der Velde430096150,35
172Malou Westra252096150,60
173Corine Laan350096150,43
174Sarah Eberl2500114150,60
175Anna Mannheimer100095141,40
176Nina Bassant2000113140,70
177Lin van den Oort1400131141,00
178Anne Quirijnen474094130,28
179Maaike Oosterink234067130,57
180Carla Annink480085130,27
181Machteld Derks1900103130,68
182Lara Mirck482049130,27
183Sanne de Leeuw394057120,31
184Fleur te Beek110084121,09
185Roos Visser370066120,32
186Lisa Koops2520102120,48
187Veerle Maris320084120,38
188Ingrid de Jonge220048120,55
189Hiljanne van der Meer332093120,36
190Paivi Toften204083110,55
191Hetty Kleinjan230047110,48
192Marianne Gaemperli400110112,75
193Linda Muselaars704065110,16
194Loraine Busetto170092110,65
195Alisia Peters440092110,25
196Carlijn de Leng1000101111,10
197Leonie Altenburg640083110,17
198Margriet Buikema370055100,27
199Mirthe Mangnus220037100,45
200Linda Smink510037100,20
201Laura Mol40055102,50
202Jiske van der Meulen232091100,43
203Marike Aalbers412073100,24
204Claudia Kranenberg390082100,26
205Mirjam Hoeffelman160082100,63
206Karlijn Knol710055100,14
207Yolanda Hoveling530037100,19
208Marion Vetter60005490,15
209Lotte Pastoor23208190,39
210Daphne Stam4005492,25
211Marlous Vaarwerk46202790,20
212Dianne de Vette43004590,21
213Willemijn Vroege10005490,90
214Gery Zoer50202790,18
215Salina Maasdam47009090,19
216Caroline Mattijssen27004590,33
217Marrigje Meijer32006390,28
218Sita Verburg136202790,07
219Saskia van Bergen33007290,27
220Danmi Lee24203690,38
221Eveline Heynen18005490,50
222Dewi Baggerman7005491,29
223Miho Okumura33606390,27
224Annalie van der Meer81005380,10
225Margaret Huzarska8004481,00
226Renske Gudde35204480,23
227Mikki Govers29004480,28
228Denise Bunschoten19205380,42
229Maaike Korpershoek19206280,42
230Seline de Rooij30006280,27
231Marcella Govers31402680,26
232Catherine Kastelein19004480,42
233Tamara Pepping38203580,21
234Lisa Heltzel27003580,30
235Encarna Maturana10602680,80
236Nina Pfelzer4005382,00
237Janneke Hiddink33006280,24
238Piia Nylander18403580,44
239Saskia Borg3005382,67
240Lidewij Schutte2005384,00
241Manouk Wevers4003582,00
242Francisca Mebius29005380,28
243Marjon Stijntjes25006280,32
244Lisa Kehne27006280,30
245Jennie de Vreede18005380,44
246Vera Jongman11005380,73
247Herdis Scheinck32204370,22
248Sanne Moejes35003470,20
249Dorothee Vogelesang85403470,08
250Judith Brock10006170,70
251Anne Kammholz24002570,29
252Inge Olberts16005270,44
253Petra Helmond49207070,14
254Lise Groot Koerkamp16005270,44
255Linda Wever19204370,37
256Lize Roosma32406170,22
257Cynthia Littooij831205270,08
258Zahra Kitson15004370,47
259Clara Stegehuis28005270,25
260Lucy van Oostveen15205270,47
261Ghislaine van Ooijen11006170,64
262Sophie van Deelen23004370,30
263Annelies van der Molen68204370,10
264Wieke van Dijk37606170,19
265Maaike Stoelinga48003360,13
266Majken Hulstijn26215160,23
267Lonneke Alofs421003360,14
268Maja Selander7005160,86
269Mireille Heijnen12003360,50
270Esther van der Zandt4001561,50
271Martine Tiddens42203360,14
272Denise Dijkstra26003360,23
273Yente Bergsma9002460,67
274Yael Gabay9003360,67
275Astrid Cantineau43204260,14
276Lidwien Reehuis134000660,04
277Isis Amoureus10403360,60
278Iris Brus5003361,20
279Elisabeth Schreuder55204260,11
280Mieke van der Meide40804260,15
281Herdis Scheinck13005160,46
282Nienke Huizenga7404260,86
283Jitske Akkerman24004260,25
284Marije Schoonbeek59204260,10
285Martine Hoogsteen12205160,50
286Lizan Bergmans19002350,26
287Roxane Stienstra15005050,33
288Mirte Peeters34403250,15
289Jolanda van Ginneken10003250,50
290Angela de Jonge16003250,31
291Laura Nevatalo16205050,31
292Wiebke Dürig5002351,00
293Tessa Rouwenhorst32802350,16
294Ana Marguierat3405051,67
295Sophie van Baalen66004150,08
296Carola Damen18205050,28
297Margaux Nétalon8005050,63
298Daphne Meesters39002350,13
299Fleur van Rens30004150,17
300Pirita Luolamaa7004150,71
301Mayra Smit23005050,22
302Iris Borgman13004150,38
303Floor Urlings10200550,50
304Hannah Boerlijst14004150,36
305Katrijn de Ronde67403250,07
306Frederieke Vlieg18202350,28
307Veronika Suchá5203251,00
308Mieke Kruseman21204150,24
309Wietske Lambert10204150,50
310Femke Heijnen14001450,36
311Anne Kammholz10003250,50
312Aymée Hazeleger29203250,17
313Hannelore van der Velden9001450,56
314Caithlin Marugg12004150,42
315Nea Sarkola24002240,17
316Veerle Berenpas19002240,21
317Johanna Schultz-Byrlind6001340,67
318Pleun Weijers3003141,33
319Marloes Woudstra - Brinkman47202240,09
320Tessel Hendriksen18003140,22
321Joanne-Rose Buter11004040,36
322Sanne Floris12013140,33
323Steffi Blonk11002240,36
324Melitza Hesseling16003140,25
325Madelene Nydahl8604040,50
326Nynke de Vries8003140,50
327Saskia van Veen34401340,12
328Lovisa Westlund Gotby13004040,31
329Anne Rongen33200440,12
330Bobbie de Ridder15002240,27
331Vera Goossen44002240,09
332Merel Martens8201340,50
333Suzanne Mol471001340,09
334Odilia Corneth34002240,12
335Luca de Jong21002240,19
336Nina Sturesson7204040,57
337Talitha Kostwinder12002240,33
338Meike Mulder33001340,12
339Jauke Jansens9002240,44
340Lieke Tichelaar3003031,00
341Joanne-Rose Buter8002130,38
342Anita de Kruijf10502130,30
343Julie Lanteigne3003031,00
344Tessa Dijksman43203030,07
345Astrid Steverink6002130,50
346Margot de Sera8000330,38
347Esther Ringnalda19003030,16
348Elske Leenders10000330,30
349Eline Punt21001230,14
350Laura Deben4003030,75
351Iris Brus10002130,30
352Myrthe Venhuis50000330,06
353Inge Franken10001230,30
354Susanty Nap24002130,13
355Pirita Kapanen8002130,38
356Ingeborg Eijkhoff22002130,14
357Lieselotte Wiersma4002130,75
358Evie van der Wiel1001233,00
Wieneke Westerveld10003030,30
360Eveline Blom25000330,12
361Helena Malm5002130,60
362Rachna van Nieuwenhuizen13002130,23
363Marloes Everlo60200330,05
364Merel van den Berg11002130,27
365Barbara Noppen20401230,15
366Joosje Mulder3001231,00
367Renske van Hoof33002130,09
368Eefje Prins3003031,00
369Marieke Nieuwe Weme9002130,33
370Imke Lammers11001230,27
371Wieke van Koten8003030,38
372Marielle Pera9003030,33
373Sarah Anne Murphy4002020,50
374Nienke Leeffers19001120,11
375Irith Hoffmann3002020,67
376Daphne Springveld17001120,12
377Valerie Baas3001120,67
378Selien Hofmans12400220,17
379Janneke Jentink19001120,11
380Markéta Hanzlíčková5001120,40
381Willemijn Smeets27201120,07
382Suzanne Bindels10000220,20
383Henna Haunia9001120,22
384Annemieke Zaal14201120,14
385Marlin Jager4001120,50
386Anna Bergstrand5001120,40
387Chantal van de Ven12001120,17
388Eve Domnenkova4200220,50
389Karlijn Groenen1000222,00
Marjon Paas43001120,05
391Mariët Larkens10002020,20
392Len Martijn19200220,11
393Esther Boom-Prins26202020,08
394Floor Hettinga6002020,33
395Jane Schoenmakers15201120,13
396Anne-marijn van der Plas4002020,50
397Marije Smit4001120,50
398Suzan Put48001120,04
399Myrthe Koning11002020,18
400Froukje Mulder10000220,20
401Alianne Renkema18000220,11
402Nicolien Journée19001120,11
403Fleur van Kooten11001120,18
404Judith Holtmaat30000220,07
405Lise Lotte Cayback9001120,22
406Linda de Ruijter11000220,18
407Henna Maatta4002020,50
408Lotte Sangen15201120,13
409Leonie Stuve3002020,67
410Coline Touranche4000220,50
411Mare van Zoolingen2202021,00
412Eefje van Gorkom12002020,17
413Madelon Groen2001121,00
414Renske Koning9002020,22
415Cathelijne Bruining4001120,50
416Oda Minge Helle6001010,17
417Geertje van Ruiten3001010,33
418Jeltske Beeksma22001010,05
419Suzanne Lans34001010,03
420Lisa van Duijn1001011,00
Eva Haan1000111,00
Vérčne van Dongen22000110,05
423Milena Spaan2001010,50
424Lucienne de With3001010,33
425Anouk de Smet4001010,25
426Linda Mol9000110,11
427Ilva Grond2000110,50
428Dagmar van Nieuwenhuizen13001010,08
429Jolijn Serto3000110,33
430Mara van den Bogaert6001010,17
431Hilde Zevenbergen12000110,08
432Kayleigh van der Sar4001010,25
433Anne Jager13000110,08
434Beatrice Skoog3000110,33
435Marieke Markus1001011,00
Merle Boppert4200110,25
437Judith Geenevasen26200110,04
438Suzanne Stoppels6000110,17
439Wieke Tabak4000110,25
440Senay Karadag10001010,10
441Leila Forslund-Piuva3001010,33
442Caroline van Weede4001010,25
443Vilhelmiina Palosaari6001010,17
444Isabell Westman4201010,25
445Liisa Lintuluoto10201010,10
446Bianca Schipper7201010,14
447Iris Middendorp1000111,00
Dorien Baetsleer61000110,02
449Renee Springer671000110,01
450Lisa Trip2000110,50
451Laurence van de Loo6000110,17
452Welmoed Rink26201010,04
453Janneke Kruijtzer7000110,14
454Oda Helle5200110,20
455Alice Petry9001010,11
456Michelle de Rijck3001010,33
457Hanna de Wolf8200110,13
458Lotte Lukassen2000110,50
459Saara Kankimaki7001010,14
460Hasna Farhani6000110,17
461Anneloes Emmelot4000110,25
462Noortje Van Elderen3200000,00
Klazina Kadijk110200000,00
Marloes Grimmelikhuijsen14010000,00
Vilhelmiina Palosaari20400000,00
Evelien Gielen3700000,00
Anouk Wehmeyer4200000,00
Grettel Leandro Rojas4200000,00
Gerjantien Bilderbeek22200000,00
Xin An3200000,00
Dorien van de Pol20400000,00
Carolijn Boonstra9200000,00




© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info@nefub.nl