Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland
Algemeen

Heren Floorball Competitie
Heren LOTTO Cup

Dames Floorball Competitie
Dames LOTTO Cup

Jeugd

Mixed toernooi ronde 1


All-time statistieken

Wijzig seizoen
  • Seizoen:

Statistieken Dames

Terug

PltsSpelerAantalPen.M.Pen.GoalsAssistsPuntenGem.
1Faybienne Kollau188802651454102,18
2Anna Kijlstra1441801931333262,26
3Suzan Hombergen1823801511593101,70
4Iris Stokman1921201881183061,59
5Eva Smal16800168982661,58
6Panka Semmelink11260192552472,21
7Simone Talla16920167412081,23
8Nina van Mastrigt154120126822081,35
9Flor Thijssens14280140521921,35
10Ellen van den Hoven14780127651921,31
11Margreet Moons154200122631851,20
12Eline Brekelmans9520122521741,83
13Stéphane Spijkerman98180101721731,77
14Sylvette Hesselink84120114501641,95
15Maaike Moes874087701571,80
16Carlijn de Boer17014089561450,85
17Hanneke Broekman804086501361,70
18Marieke Thielen8914066611271,43
19Maartje Schokker908089341231,37
20Yvette Engbers994082391211,22
21Lorna Fässler826073441171,43
22Astrid Beelen9814056611171,19
23Dieuwke Schokker1052052641161,10
24Yvonne Lucassen15518077391160,75
25Josse van Zijp10610070371071,01
26Kike Wolters516068361042,04
27Marein Veenema8210052481001,22
28Jikke Bakker14312059411000,70
29Annemiek Stegehuis71406831991,39
30Marissa Meijer53004850981,85
31Inge van Dasselaar89205245971,09
32Martine Plug76605835931,22
33Rebecca Vonk1371206825930,68
34Rebecca Krauts46206527922,00
35Carolien de Lange107406723900,84
36Maaike van den Berg132405138890,67
37Kiki Spoelstra90206126870,97
38Mayke van der Ploeg1742105727840,48
39Ingrid Swagemakers131005429830,63
40Marjolein van Swinderen1371604736830,61
41Ralinka Voermans98204833810,83
42Susan Idema-de Swart107006120810,76
43Marieke Otten99804236780,79
44Susanne Spijkerman196803741780,40
45Iris Vrijsen112005820780,70
46Machteld Oud971404333760,78
47Marloes Cremers77805719760,99
48Denise Duister591004728751,27
49Tess Ruger68004728751,10
50Paola de Haas50204230721,44
51Eva Oosterwegel93804922710,76
52Eva Beltman1282004724710,55
53Aukje Zielinski1292203534690,53
54Marlieke van Kesteren100605117680,68
55Marga Reker-Hijink1081703929680,63
56Erinn Winsser69204522670,97
57Karien Andree-Smit952503928670,71
58Marijn van Grunsven130403532670,52
59Esmee van Mierlo47203628641,36
60Willemijn X662403726630,95
61Robyn Winsser711404319620,87
62Alexandra Sfintesco109203130610,56
63Ingrid Hombergen58804218601,03
64Loena van Rooijen40004119601,50
65Nienke de Vos75204217590,79
66Marte Groot43003425591,37
67Katja Woerdman59204910591,00
68Reineke Barentsen39403326591,51
69Karen de Vries48404315581,21
70Anne Gees Klunhaar1542402731580,38
71Annedien Nijhuis56213423571,02
72Linn Helen Gundersen70202728550,79
73Ilse Borckink62803123540,87
74Liesbeth Niessink95202825530,56
75Ingeborg Constandse62403221530,85
76Inge Tensen92603518530,58
77Laura Geelen66002526510,77
78Dorinde Kleinegris156602327500,32
79Mariëlle van Bruggen54003118490,91
80Liesbeth Smit56403415490,88
81Ilse Stoffers36602623491,36
82Laura Dieleman124602325480,39
83Wietske van der Hoorn1001402918470,47
84Mirjam Haenen71403116470,66
85Rebecca Kuiper87002917460,53
86Wietske Kuip25003115461,84
87Simone Palstra33603115461,39
88Charlotte Lyckner411102024441,07
89Tianne Numan59402123440,75
90Janiek Rikkert4240359441,05
91Marjolein Boendermaker105202816440,42
92Marloes Jongebloed1121203210420,38
93Danielle Michels121401328410,34
94Rana Klein59002516410,69
95Tess van der Kolk5420338410,76
96Maartje Hendriks42002218400,95
97Nonne Hodes37602416401,08
98Nathalie Feitsma90401921400,44
99Emma Bloemhof61002611370,61
100Judith Weijers43202611370,86
101Sandra Bleijerveld8560316370,44
102Anke Bult99202410340,34
103Floor Takman3100286341,10
104Liselotte de Beer31002013331,06
105Angela Stauch45402211330,73
106Christina Mĺnsson50001912310,62
107Siegrid Varwijk40601912310,78
108Lily Kruiger42001417310,74
109Susanne de Graaf43201317300,70
110Priscilla Semmelink38002010300,79
111Ayra van den Berg67601811290,43
112Lieke van Warmerdam1700199281,65
113Liene Krauja2120208281,33
114Marike Hoekstra2100208281,33
115Milou Wery31401612280,90
116Tianne Numan6400198270,42
117Gineke Wijsbeek9020207270,30
118Maaike Vente69001413270,39
119Josien Visser25201314271,08
120Kelbij Star63001710270,43
121Marketa Hanzlickova24001116271,13
122Marieke Benneker1741201215270,16
123Michelle Kuiper40001314270,68
124Petra Bouwhuis98601512270,28
125Isra Eglin3300198270,82
126Gwen Maes11020917260,24
127Ferra Brunings2600233261,00
128Elke Joan Peeters71601511260,37
129Willemijn Bekkers6500179260,40
130Cune Verbeek33401412260,79
131Marion de Vries45201412260,58
132Floor Martens61001313260,43
133Dorien Cramer2120188261,24
134Els van der Meij5340188260,49
135Nienke Nijenhuis77401312250,32
136Pascalle Wijntjes4600178250,54
137Simone Lindenhovius43001510250,58
138Sietske Brouwer5220205250,48
139Lisa Sipma8040916250,31
140Sanne Jeukens20001015251,25
141Lana de Vries72201113240,33
142Aniek Lotterman4200139220,52
143Cyrina Zoetelief69001210220,32
144Jenni Raitavuo21001210221,05
145Nizette Couzy9200713200,22
146Eliane Schuurman32001010200,63
147Jony Vleeschhouwer2400911200,83
148Lianne Scholtens3720128200,54
149Barbora Sahánková2220109190,86
150Ingrid Kloosterman3400136190,56
151Janet Nienhuis4340127190,44
152Loes Mehlkopf9720910190,20
153Therese Johansson3260154190,59
154Katja Kankkunen1000154191,90
155Merle Eppink3740711180,49
156Laura Idzinga7920108180,23
157Ylse Brouwer594099180,31
158Esmée de Jong6460126180,28
159Luciënne de With2320135180,78
160Nicole Trilsbeek5020144180,36
161Lonit Peeters2500612180,72
162Lin van den Oort1600161171,06
163Jip Nijboer3000125170,57
164Cune Verbeek2340116170,74
165Maartje Smit2800116170,61
166Esmee Ruland160097161,00
167Marije Boele2820142160,57
168Malou Westra2720106160,59
169Saskia Hesebeck580097160,28
170Vera Vermaas4140106160,39
171Tea van der Velde430096150,35
172Stephanie Fong Pei Fang4800105150,31
173Sarah Eberl2500114150,60
174Corine Laan350096150,43
175Evi de Meijer232069150,65
176Lisa Koops2720113140,52
177Nina Bassant2000113140,70
178Anna Mannheimer100095141,40
179Machteld Derks1900103130,68
180Lara Mirck482049130,27
181Anne Quirijnen494094130,27
182Maaike Oosterink234067130,57
183Carla Annink480085130,27
184Roos Visser370066120,32
185Sanne de Leeuw394057120,31
186Hiljanne van der Meer332093120,36
187Ingrid de Jonge220048120,55
188Veerle Maris320084120,38
189Fleur te Beek110084121,09
190Daphne Stam60065111,83
191Marianne Gaemperli400110112,75
192Alisia Peters440092110,25
193Hetty Kleinjan230047110,48
194Carlijn de Leng1000101111,10
195Loraine Busetto170092110,65
196Paivi Toften204083110,55
197Manouk Wevers60047111,83
198Leonie Altenburg640083110,17
199Linda Muselaars704065110,16
200Yolanda Hoveling530037100,19
201Karlijn Knol710055100,14
202Mirjam Hoeffelman160082100,63
203Margriet Buikema370055100,27
204Linda Smink510037100,20
205Mikki Govers310055100,32
206Claudia Kranenberg410082100,24
207Marike Aalbers412073100,24
208Jiske van der Meulen232091100,43
209Mirthe Mangnus240037100,42
210Laura Mol40055102,50
211Marrigje Meijer32006390,28
212Saskia Borg5006391,80
213Lotte Pastoor23208190,39
214Lisa Kehne29007290,31
215Miho Okumura33606390,27
216Marlous Vaarwerk46202790,20
217Caroline Mattijssen27004590,33
218Dianne de Vette43004590,21
219Eveline Heynen18005490,50
220Sita Verburg136202790,07
221Marion Vetter60005490,15
222Gery Zoer50202790,18
223Lisa Heltzel30004590,30
224Salina Maasdam49009090,18
225Willemijn Vroege10005490,90
226Saskia van Bergen33007290,27
227Dewi Baggerman7005491,29
228Danmi Lee25203690,36
229Denise Bunschoten19205380,42
230Nina Pfelzer4005382,00
231Encarna Maturana10602680,80
232Seline de Rooij31006280,26
233Renske Gudde35204480,23
234Maaike Korpershoek22206280,36
235Annalie van der Meer81005380,10
236Marcella Govers34402680,24
237Tamara Pepping38203580,21
238Catherine Kastelein19004480,42
239Janneke Hiddink33006280,24
240Marjon Stijntjes25006280,32
241Vera Jongman11005380,73
242Francisca Mebius29005380,28
243Margaret Huzarska8004481,00
244Lidewij Schutte2005384,00
245Jennie de Vreede18005380,44
246Piia Nylander18403580,44
247Ghislaine van Ooijen11006170,64
248Inge Olberts16005270,44
249Lize Roosma32406170,22
250Clara Stegehuis28005270,25
251Anne Kammholz27002570,26
252Lucy van Oostveen17205270,41
253Judith Brock10006170,70
254Sanne Moejes35003470,20
255Cynthia Littooij831205270,08
256Dorothee Vogelesang87403470,08
257Petra Helmond49207070,14
258Sophie van Deelen23004370,30
259Wieke van Dijk37606170,19
260Zahra Kitson15004370,47
261Annelies van der Molen68204370,10
262Linda Wever19204370,37
263Iris Brus7004371,00
264Mieke van der Meide42804370,17
265Herdis Scheinck32204370,22
266Lise Groot Koerkamp16005270,44
267Lidwien Reehuis134000660,04
268Esther van der Zandt7001560,86
269Maja Selander7005160,86
270Herdis Scheinck15005160,40
271Jitske Akkerman24004260,25
272Elisabeth Schreuder55204260,11
273Majken Hulstijn26215160,23
274Denise Dijkstra28003360,21
275Yael Gabay9003360,67
276Maaike Stoelinga50003360,12
277Frederieke Vlieg20202460,30
278Mireille Heijnen12003360,50
279Yente Bergsma9002460,67
280Martine Hoogsteen12205160,50
281Lonneke Alofs421003360,14
282Isis Amoureus10403360,60
283Martine Tiddens42203360,14
284Aymee Hazeleger32203360,19
285Marije Schoonbeek59204260,10
286Nienke Huizenga7404260,86
287Astrid Cantineau43204260,14
288Mayra Smit23005050,22
289Caithlin Marugg12004150,42
290Margaux Nétalon8005050,63
291Lieke Tichelaar6003250,83
292Mieke Kruseman21204150,24
293Katrijn de Ronde67403250,07
294Anne Kammholz10003250,50
295Jolanda van Ginneken10003250,50
296Femke Heijnen14001450,36
297Sophie van Baalen66004150,08
298Ana Marguierat3405051,67
299Tessa Rouwenhorst32802350,16
300Hannah Boerlijst16004150,31
301Laura Nevatalo16205050,31
302Veronika Suchá5203251,00
303Wiebke Dürig5002351,00
304Roxane Stienstra15005050,33
305Angela de Jonge16003250,31
306Wietske Lambert10204150,50
307Lizan Bergmans19002350,26
308Floor Urlings10200550,50
309Iris Borgman13004150,38
310Leonie Stuve6004150,83
311Carola Damen18205050,28
312Bobbie de Ridder17003250,29
313Daphne Meesters39002350,13
314Joanne-Rose Buter13005050,38
315Pirita Luolamaa7004150,71
316Hannelore van der Velden9001450,56
317Mirte Peeters34403250,15
318Fleur van Rens30004150,17
319Nea Sarkola24002240,17
320Myrthe Venhuis53000440,08
321Jauke Jansens11002240,36
322Meike Mulder33001340,12
323Talitha Kostwinder14002240,29
324Anne Rongen33200440,12
325Laura Deben6004040,67
326Lovisa Westlund Gotby13004040,31
327Steffi Blonk11002240,36
328Odilia Corneth34002240,12
329Pleun Weijers5003140,80
330Merel Martens8201340,50
331Tessel Hendriksen18003140,22
332Madelene Nydahl8604040,50
333Veerle Berenpas22002240,18
334Vera Goossen44002240,09
335Suzanne Mol471001340,09
336Nina Sturesson7204040,57
337Sanne Floris12013140,33
338Melitza Hesseling16003140,25
339Nynke de Vries8003140,50
340Johanna Schultz-Byrlind6001340,67
341Luca de Jong21002240,19
342Marloes Woudstra - Brinkman47202240,09
343Marlin Jager7003140,57
344Saskia van Veen34401340,12
345Daphne Springveld20001230,15
346Elske Leenders10000330,30
347Tessa Dijksman43203030,07
348Julie Lanteigne3003031,00
349Astrid Steverink6002130,50
350Anita de Kruijf10502130,30
351Esther Ringnalda19003030,16
352Eline Punt21001230,14
353Joanne-Rose Buter8002130,38
354Iris Brus10002130,30
355Lieselotte Wiersma4002130,75
356Pirita Kapanen8002130,38
357Eveline Blom25000330,12
358Renske van Hoof33002130,09
359Inge Franken10001230,30
360Joosje Mulder3001231,00
361Evie van der Wiel1001233,00
Margot de Sera10000330,30
363Wieneke Westerveld10003030,30
364Fabienne Heijn2001231,50
365Rachna van Nieuwenhuizen13002130,23
366Helena Malm5002130,60
367Marloes Everlo60200330,05
368Barbara Noppen20401230,15
369Merel van den Berg11002130,27
370Wieke van Koten8003030,38
371Henna Maatta6002130,50
372Marielle Pera9003030,33
373Susanty Nap24002130,13
374Ingeborg Eijkhoff22002130,14
375Eefje Prins3003031,00
376Marieke Nieuwe Weme9002130,33
377Imke Lammers11001230,27
378Sarah Anne Murphy4002020,50
379Madelon Groen4001120,50
380Suzanne Bindels10000220,20
381Mariët Larkens10002020,20
382Marjon Paas43001120,05
383Fleur van Kooten12001120,17
384Nienke Leeffers19001120,11
385Karlijn Groenen1000222,00
Markéta Hanzlíčková5001120,40
387Annemieke Zaal14201120,14
388Irith Hoffmann3002020,67
389Coline Touranche5000220,40
390Len Martijn19200220,11
391Janneke Jentink19001120,11
392Chantal van de Ven14001120,14
393Valerie Baas3001120,67
394Selien Hofmans14400220,14
395Henna Haunia9001120,22
396Willemijn Smeets29201120,07
397Lotte Lukassen3001120,67
398Esther Boom-Prins26202020,08
399Jane Schoenmakers15201120,13
400Myrthe Koning11002020,18
401Rebecca Wijn3001120,67
402Anne-marijn van der Plas6002020,33
403Anna Bergstrand5001120,40
404Lotte Sangen15201120,13
405Floor Hettinga6002020,33
406Eve Domnenkova4200220,50
407Alianne Renkema18000220,11
408Marije Smit4001120,50
409Linda de Ruijter11000220,18
410Renske Koning9002020,22
411Suzan Put50001120,04
412Cathelijne Bruining4001120,50
413Judith Holtmaat30000220,07
414Nicolien Journée19001120,11
415Mare van Zoolingen2202021,00
416Else de Jong6002020,33
417Eefje van Gorkom14002020,14
418Lise Lotte Cayback9001120,22
419Froukje Mulder10000220,20
420Lucienne de With5001010,20
421Ilse Elzinga5000110,20
422Noortje Van Elderen6200110,17
423Oda Minge Helle6001010,17
424Eveline Heynen5000110,20
425Pheline Hendriks6000110,17
426Thecla van Wageningen12000110,08
427Caroline van Weede5001010,20
428Sanne Vandevelde7001010,14
429Evi Wolters6000110,17
430Ilva Grond4000110,25
431Vérčne van Dongen22000110,05
432Iris Middendorp1000111,00
Suzanne Lans34001010,03
434Jeltske Beeksma22001010,05
435Anouk de Smet4001010,25
436Eva Haan1000111,00
Milena Spaan2001010,50
438Geertje van Ruiten3001010,33
439Lisa Trip2000110,50
440Laurence van de Loo6000110,17
441Janneke Kruijtzer7000110,14
442Lisa van Duijn1001011,00
Renee Springer671000110,01
444Wieke Tabak4000110,25
445Judith Geenevasen26200110,04
446Liisa Lintuluoto10201010,10
447Senay Karadag10001010,10
448Leila Forslund-Piuva3001010,33
449Linda Mol9000110,11
450Isabell Westman4201010,25
451Beatrice Skoog3000110,33
452Saara Kankimaki7001010,14
453Anneloes Emmelot4000110,25
454Vilhelmiina Palosaari6001010,17
455Dorien Baetsleer61000110,02
456Suzanne Stoppels6000110,17
457Michelle de Rijck3001010,33
458Alice Petry9001010,11
459Hanna de Wolf8200110,13
460Welmoed Rink26201010,04
461Bianca Schipper7201010,14
462Oda Helle5200110,20
463Hasna Farhani6000110,17
464Marieke Markus1001011,00
Merle Boppert4200110,25
466Hilde Zevenbergen12000110,08
467Anne Jager13000110,08
468Kayleigh van der Sar4001010,25
469Mara van den Bogaert6001010,17
470Dagmar van Nieuwenhuizen13001010,08
471Jolijn Serto3000110,33
472Dorien van de Pol20400000,00
Gerjantien Bilderbeek22200000,00
Xin An5200000,00
Marloes Grimmelikhuijsen14010000,00
Grettel Leandro Rojas4200000,00
Evelien Gielen3700000,00
Anouk Wehmeyer4200000,00
Carolijn Boonstra9200000,00
Vilhelmiina Palosaari20400000,00
Klazina Kadijk110200000,00




© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info@nefub.nl