Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland
Algemeen

Heren Floorball Competitie
Heren LOTTO Cup

Dames Floorball Competitie
Dames LOTTO Cup

Jeugd

Mixed toernooi ronde 1


All-time statistieken

Wijzig seizoen
  • Seizoen:

Statistieken Dames

Terug

PltsSpelerAantalPen.M.Pen.GoalsAssistsPuntenGem.
1Faybienne Kollau191802661464122,16
2Anna Kijlstra1441801931333262,26
3Suzan Hombergen1823801511593101,70
4Iris Stokman1921201881183061,59
5Eva Smal16800168982661,58
6Panka Semmelink11260192552472,21
7Nina van Mastrigt157120132892211,41
8Simone Talla17020167422091,23
9Ellen van den Hoven15080129691981,32
10Flor Thijssens14280140521921,35
11Margreet Moons154200122631851,20
12Eline Brekelmans9520122521741,83
13Stéphane Spijkerman98180101721731,77
14Sylvette Hesselink84120114501641,95
15Maaike Moes874087701571,80
16Carlijn de Boer17314090561460,84
17Hanneke Broekman804086501361,70
18Astrid Beelen10114065671321,31
19Marieke Thielen8914066611271,43
20Yvette Engbers1024085421271,25
21Maartje Schokker908089341231,37
22Lorna Fässler826073441171,43
23Dieuwke Schokker1052052641161,10
24Yvonne Lucassen15518077391160,75
25Kike Wolters546071371082,00
26Josse van Zijp10610070371071,01
27Marissa Meijer560050551051,88
28Jikke Bakker14312059411000,70
29Marein Veenema8210052481001,22
30Annemiek Stegehuis71406831991,39
31Inge van Dasselaar91205345981,08
32Rebecca Krauts49206929982,00
33Rebecca Vonk1401207126970,69
34Martine Plug76605835931,22
35Maaike van den Berg134405240920,69
36Carolien de Lange107406723900,84
37Kiki Spoelstra93206228900,97
38Paola de Haas53205135861,62
39Ingrid Swagemakers134005629850,63
40Marjolein van Swinderen1391604837850,61
41Mayke van der Ploeg1742105727840,48
42Susan Idema-de Swart107006120810,76
43Ralinka Voermans98204833810,83
44Iris Vrijsen114005921800,70
45Susanne Spijkerman197803842800,41
46Tess Ruger70004930791,13
47Marieke Otten99804236780,79
48Machteld Oud971404333760,78
49Marloes Cremers77805719760,99
50Esmee van Mierlo50204332751,50
51Denise Duister591004728751,27
52Eva Oosterwegel93804922710,76
53Eva Beltman1282004724710,55
54Marijn van Grunsven133403634700,53
55Aukje Zielinski1292203534690,53
56Marlieke van Kesteren100605117680,68
57Marga Reker-Hijink1081703929680,63
58Erinn Winsser69204522670,97
59Karien Andree-Smit952503928670,71
60Loena van Rooijen43004422661,53
61Willemijn X662403726630,95
62Robyn Winsser711404319620,87
63Marte Groot46003625611,33
64Alexandra Sfintesco109203130610,56
65Ingrid Hombergen58804218601,03
66Katja Woerdman59204910591,00
67Reineke Barentsen39403326591,51
68Nienke de Vos75204217590,79
69Karen de Vries48404315581,21
70Anne Gees Klunhaar1542402731580,38
71Annedien Nijhuis56213423571,02
72Inge Tensen95603619550,58
73Linn Helen Gundersen70202728550,79
74Ilse Borckink62803123540,87
75Ilse Stoffers39802825531,36
76Ingeborg Constandse62403221530,85
77Liesbeth Niessink97202825530,55
78Janiek Rikkert45404110511,13
79Laura Geelen66002526510,77
80Dorinde Kleinegris156602327500,32
81Mariëlle van Bruggen54003118490,91
82Liesbeth Smit56403415490,88
83Laura Dieleman124602325480,39
84Wietske van der Hoorn1001402918470,47
85Mirjam Haenen71403116470,66
86Wietske Kuip25003115461,84
87Rebecca Kuiper87002917460,53
88Simone Palstra33603115461,39
89Charlotte Lyckner411102024441,07
90Marjolein Boendermaker105202816440,42
91Tianne Numan59402123440,75
92Danielle Michels124401429430,35
93Rana Klein61002616420,69
94Nonne Hodes40602517421,05
95Marloes Jongebloed1121203210420,38
96Tess van der Kolk5420338410,76
97Nathalie Feitsma90401921400,44
98Floor Takman3400346401,18
99Maartje Hendriks42002218400,95
100Emma Bloemhof63002711380,60
101Judith Weijers43202611370,86
102Sandra Bleijerveld8560316370,44
103Anke Bult99202410340,34
104Liselotte de Beer31002013331,06
105Angela Stauch45402211330,73
106Lieke van Warmerdam19002210321,68
107Christina Mĺnsson50001912310,62
108Milou Wery32401813310,97
109Siegrid Varwijk40601912310,78
110Lily Kruiger42001417310,74
111Liene Krauja2320228301,30
112Susanne de Graaf43201317300,70
113Priscilla Semmelink38002010300,79
114Ayra van den Berg67601811290,43
115Ferra Brunings2900244280,97
116Willemijn Bekkers68201810280,41
117Marike Hoekstra2100208281,33
118Michelle Kuiper43001314270,63
119Maaike Vente69001413270,39
120Gineke Wijsbeek9020207270,30
121Kelbij Star63001710270,43
122Isra Eglin3600198270,75
123Marieke Benneker1741201215270,16
124Josien Visser25201314271,08
125Tianne Numan6400198270,42
126Marketa Hanzlickova24001116271,13
127Petra Bouwhuis98601512270,28
128Els van der Meij5340188260,49
129Cune Verbeek33401412260,79
130Dorien Cramer2120188261,24
131Floor Martens61001313260,43
132Pascalle Wijntjes4700179260,55
133Elke Joan Peeters71601511260,37
134Marion de Vries45201412260,58
135Gwen Maes11020917260,24
136Sanne Jeukens20001015251,25
137Sietske Brouwer5220205250,48
138Simone Lindenhovius43001510250,58
139Lisa Sipma8340916250,30
140Nienke Nijenhuis80401312250,31
141Lana de Vries72201113240,33
142Ylse Brouwer61401111220,36
143Aniek Lotterman4200139220,52
144Jenni Raitavuo21001210221,05
145Cyrina Zoetelief69001210220,32
146Merle Eppink4040714210,53
147Jip Nijboer3300146200,61
148Jony Vleeschhouwer2400911200,83
149Lianne Scholtens3720128200,54
150Nizette Couzy9400713200,21
151Eliane Schuurman32001010200,63
152Therese Johansson3260154190,59
153Loes Mehlkopf9820910190,19
154Janet Nienhuis4340127190,44
155Barbora Sahánková2220109190,86
156Katja Kankkunen1000154191,90
157Ingrid Kloosterman3400136190,56
158Laura Idzinga7920108180,23
159Luciënne de With2320135180,78
160Nicole Trilsbeek5020144180,36
161Lonit Peeters2800612180,64
162Esmée de Jong6460126180,28
163Malou Westra3020108180,60
164Lin van den Oort1600161171,06
165Cune Verbeek2340116170,74
166Maartje Smit2800116170,61
167Lisa Koops2920143170,59
168Saskia Hesebeck610097160,26
169Marije Boele2820142160,57
170Esmee Ruland160097161,00
171Vera Vermaas4140106160,39
172Sarah Eberl2500114150,60
173Evi de Meijer232069150,65
174Corine Laan350096150,43
175Tea van der Velde430096150,35
176Stephanie Fong Pei Fang4800105150,31
177Manouk Wevers90078151,67
178Nina Bassant2000113140,70
179Anna Mannheimer100095141,40
180Saskia Borg800104141,75
181Daphne Stam90077141,56
182Maaike Oosterink234067130,57
183Lara Mirck482049130,27
184Machteld Derks1900103130,68
185Claudia Kranenberg4300103130,30
186Anne Quirijnen514094130,25
187Carla Annink480085130,27
188Mirthe Mangnus270057120,44
189Ingrid de Jonge220048120,55
190Fleur te Beek110084121,09
191Roos Visser370066120,32
192Hiljanne van der Meer332093120,36
193Sanne de Leeuw394057120,31
194Veerle Maris320084120,38
195Hetty Kleinjan230047110,48
196Carlijn de Leng1000101111,10
197Marianne Gaemperli400110112,75
198Eveline Heynen250065110,44
199Paivi Toften204083110,55
200Mikki Govers320056110,34
201Linda Muselaars704065110,16
202Alisia Peters440092110,25
203Leonie Altenburg640083110,17
204Loraine Busetto170092110,65
205Salina Maasdam5200110110,21
206Iris Brus180064100,56
207Marike Aalbers412073100,24
208Jiske van der Meulen232091100,43
209Lisa Kehne320082100,31
210Laura Mol40055102,50
211Margriet Buikema370055100,27
212Karlijn Knol710055100,14
213Linda Smink510037100,20
214Marcella Govers374046100,27
215Mirjam Hoeffelman160082100,63
216Yolanda Hoveling530037100,19
217Seline de Rooij320073100,31
218Marlous Vaarwerk46202790,20
219Lotte Pastoor23208190,39
220Lucy van Oostveen18206390,50
221Saskia van Bergen33007290,27
222Miho Okumura33606390,27
223Caroline Mattijssen27004590,33
224Marrigje Meijer32006390,28
225Esther van der Zandt9003691,00
226Dianne de Vette43004590,21
227Lisa Heltzel31004590,29
228Sita Verburg136202790,07
229Dewi Baggerman7005491,29
230Marion Vetter60005490,15
231Pleun Weijers8006391,13
232Danmi Lee27203690,33
233Willemijn Vroege10005490,90
234Gery Zoer50202790,18
235Joanne-Rose Buter23007290,39
236Tamara Pepping38203580,21
237Maaike Korpershoek24206280,33
238Margaret Huzarska8004481,00
239Encarna Maturana10602680,80
240Catherine Kastelein19004480,42
241Nina Pfelzer4005382,00
242Annalie van der Meer81005380,10
243Denise Bunschoten19205380,42
244Janneke Hiddink33006280,24
245Lidewij Schutte2005384,00
246Piia Nylander18403580,44
247Jennie de Vreede18005380,44
248Francisca Mebius29005380,28
249Renske Gudde35204480,23
250Marjon Stijntjes25006280,32
251Vera Jongman11005380,73
252Anne Kammholz28002570,25
253Frederieke Vlieg23202570,30
254Herdis Scheinck32204370,22
255Sophie van Deelen23004370,30
256Lize Roosma32406170,22
257Aymee Hazeleger35203470,20
258Linda Wever19204370,37
259Petra Helmond49207070,14
260Zahra Kitson15004370,47
261Judith Brock10006170,70
262Cynthia Littooij831205270,08
263Lise Groot Koerkamp16005270,44
264Maaike Stoelinga51004370,14
265Sanne Moejes35003470,20
266Wieke van Dijk37606170,19
267Mieke van der Meide43804370,16
268Clara Stegehuis28005270,25
269Hannah Boerlijst19005270,37
270Inge Olberts16005270,44
271Ghislaine van Ooijen11006170,64
272Annelies van der Molen68204370,10
273Dorothee Vogelesang90403470,08
274Elisabeth Schreuder55204260,11
275Majken Hulstijn26215160,23
276Lidwien Reehuis134000660,04
277Mireille Heijnen12003360,50
278Lonneke Alofs421003360,14
279Denise Dijkstra31003360,19
280Madelon Groen7002460,86
281Isis Amoureus10403360,60
282Herdis Scheinck17005160,35
283Marije Schoonbeek59204260,10
284Yente Bergsma9002460,67
285Jitske Akkerman24004260,25
286Yael Gabay9003360,67
287Nienke Huizenga7404260,86
288Martine Tiddens42203360,14
289Astrid Cantineau43204260,14
290Martine Hoogsteen12205160,50
291Maja Selander7005160,86
292Pirita Luolamaa7004150,71
293Lizan Bergmans19002350,26
294Mirte Peeters34403250,15
295Wiebke Dürig5002351,00
296Hannelore van der Velden9001450,56
297Daphne Meesters39002350,13
298Tessa Rouwenhorst34802350,15
299Floor Urlings10200550,50
300Lieke Tichelaar7003250,71
301Katrijn de Ronde67403250,07
302Iris Borgman13004150,38
303Tessel Hendriksen21004150,24
304Veerle Berenpas25003250,20
305Anne Kammholz10003250,50
306Wietske Lambert10204150,50
307Marlin Jager8003250,63
308Sophie van Baalen66004150,08
309Angela de Jonge16003250,31
310Laura Nevatalo16205050,31
311Ana Marguierat3405051,67
312Talitha Kostwinder17002350,29
313Rebecca Wijn6001450,83
314Caithlin Marugg12004150,42
315Margaux Nétalon8005050,63
316Fleur van Rens30004150,17
317Mieke Kruseman21204150,24
318Roxane Stienstra15005050,33
319Femke Heijnen14001450,36
320Mayra Smit23005050,22
321Leonie Stuve8004150,63
322Carola Damen18205050,28
323Veronika Suchá5203251,00
324Lotte Lukassen4004151,25
325Jolanda van Ginneken10003250,50
326Bobbie de Ridder20003250,25
327Vera Goossen44002240,09
328Laura Deben7004040,57
329Suzanne Mol471001340,09
330Myrthe Venhuis56000440,07
331Odilia Corneth34002240,12
332Luca de Jong21002240,19
333Nina Sturesson7204040,57
334Fabienne Heijn5001340,80
335Marloes Woudstra - Brinkman47202240,09
336Steffi Blonk11002240,36
337Melitza Hesseling16003140,25
338Madelene Nydahl8604040,50
339Pheline Hendriks9002240,44
340Johanna Schultz-Byrlind6001340,67
341Nynke de Vries8003140,50
342Sanne Floris12013140,33
343Lovisa Westlund Gotby13004040,31
344Merel Martens8201340,50
345Nea Sarkola24002240,17
346Meike Mulder33001340,12
347Saskia van Veen34401340,12
348Jauke Jansens14002240,29
349Anne Rongen33200440,12
350Suzan Put53001230,06
351Helena Malm5002130,60
352Wieneke Westerveld10003030,30
353Imke Lammers11001230,27
354Eefje Prins3003031,00
355Elske Leenders10000330,30
356Marielle Pera9003030,33
357Tessa Dijksman43203030,07
358Ingeborg Eijkhoff22002130,14
359Rachna van Nieuwenhuizen13002130,23
360Merel van den Berg11002130,27
361Susanty Nap24002130,13
362Inge Franken10001230,30
363Julie Lanteigne3003031,00
364Esther Ringnalda19003030,16
365Chantal van de Ven17001230,18
366Evie van der Wiel1001233,00
Astrid Steverink6002130,50
368Daphne Springveld21001230,14
369Joosje Mulder3001231,00
370Willemijn Smeets30202130,10
371Marieke Nieuwe Weme9002130,33
372Barbara Noppen20401230,15
373Wieke van Koten8003030,38
374Henna Maatta9002130,33
375Eveline Blom25000330,12
376Eline Punt21001230,14
377Ilva Grond7001230,43
378Renske van Hoof33002130,09
379Lieselotte Wiersma4002130,75
380Ilse Elzinga7000330,43
381Margot de Sera11000330,27
382Anita de Kruijf10502130,30
383Pirita Kapanen8002130,38
384Marloes Everlo60200330,05
385Coline Touranche8001230,38
386Linda de Ruijter11000220,18
387Alianne Renkema18000220,11
388Annemieke Zaal14201120,14
389Lise Lotte Cayback9001120,22
390Janneke Jentink19001120,11
391Lotte Sangen15201120,13
392Eve Domnenkova4200220,50
393Else de Jong7002020,29
394Suzanne Bindels10000220,20
395Nicolien Journée19001120,11
396Eefje van Gorkom15002020,13
397Irith Hoffmann3002020,67
398Esther Boom-Prins26202020,08
399Anne-marijn van der Plas8002020,25
400Noortje Van Elderen8201120,25
401Henna Haunia9001120,22
402Marjon Paas43001120,05
403Cathelijne Bruining4001120,50
404Anna Bergstrand5001120,40
405Floor Hettinga6002020,33
406Nienke Leeffers19001120,11
407Marije Smit4001120,50
408Sarah Anne Murphy4002020,50
409Fleur van Kooten13001120,15
410Selien Hofmans15400220,13
411Mariët Larkens10002020,20
412Markéta Hanzlíčková5001120,40
413Myrthe Koning11002020,18
414Tessa Bosch3002020,67
415Len Martijn19200220,11
416Jane Schoenmakers15201120,13
417Renske Koning9002020,22
418Valerie Baas3001120,67
419Thecla van Wageningen13001120,15
420Froukje Mulder10000220,20
421Judith Holtmaat30000220,07
422Karlijn Groenen1000222,00
Mare van Zoolingen2202021,00
424Ilona Hartman3002020,67
425Vérčne van Dongen22000110,05
426Caroline van Weede6001010,17
427Evi Wolters9000110,11
428Lucienne de With7001010,14
429Oda Minge Helle6001010,17
430Sanne Vandevelde10001010,10
431Iris Middendorp1000111,00
Suzanne Lans34001010,03
433Jeltske Beeksma22001010,05
434Anouk de Smet4001010,25
435Eva Haan1000111,00
Milena Spaan2001010,50
437Geertje van Ruiten3001010,33
438Lisa Trip2000110,50
439Laurence van de Loo6000110,17
440Janneke Kruijtzer7000110,14
441Lisa van Duijn1001011,00
Renee Springer671000110,01
443Wieke Tabak4000110,25
444Judith Geenevasen26200110,04
445Liisa Lintuluoto10201010,10
446Senay Karadag10001010,10
447Leila Forslund-Piuva3001010,33
448Linda Mol9000110,11
449Isabell Westman4201010,25
450Beatrice Skoog3000110,33
451Saara Kankimaki7001010,14
452Anneloes Emmelot4000110,25
453Merle Boppert4200110,25
454Marieke Markus1001011,00
Hasna Farhani6000110,17
456Michelle de Rijck3001010,33
457Hanna de Wolf8200110,13
458Dorien Baetsleer61000110,02
459Alice Petry9001010,11
460Suzanne Stoppels6000110,17
461Oda Helle5200110,20
462Jolijn Serto3000110,33
463Anne Jager13000110,08
464Kayleigh van der Sar4001010,25
465Welmoed Rink26201010,04
466Vilhelmiina Palosaari6001010,17
467Hilde Zevenbergen12000110,08
468Dagmar van Nieuwenhuizen13001010,08
469Mara van den Bogaert6001010,17
470Bianca Schipper7201010,14
471Esmee Boter5200000,00
Evelien Gielen3700000,00
Dorien van de Pol20400000,00
Vilhelmiina Palosaari20400000,00
Xin An7200000,00
Marloes Grimmelikhuijsen14010000,00
Gerjantien Bilderbeek22200000,00
Carolijn Boonstra9200000,00
Klazina Kadijk110200000,00
Grettel Leandro Rojas4200000,00
Anouk Wehmeyer4200000,00




© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info@nefub.nl