Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland
Algemeen

Heren Floorball Competitie
Heren LOTTO Cup

Dames Floorball Competitie
Dames LOTTO Cup

Jeugd

Mixed toernooi ronde 1


All-time statistieken

Wijzig seizoen
  • Seizoen:

Statistieken Dames

Terug

PltsSpelerAantalPen.M.Pen.GoalsAssistsPuntenGem.
1Faybienne Kollau185602571423992,16
2Anna Kijlstra1411601901323222,28
3Suzan Hombergen1783801491563051,71
4Iris Stokman1871001871153021,61
5Eva Smal16800168982661,58
6Panka Semmelink11260192552472,21
7Simone Talla16520165402051,24
8Flor Thijssens14280140521921,35
9Nina van Mastrigt147120115741891,29
10Margreet Moons150200122631851,23
11Ellen van den Hoven14180120611811,28
12Eline Brekelmans9520122521741,83
13Stéphane Spijkerman98180101721731,77
14Sylvette Hesselink84120114501641,95
15Maaike Moes874087701571,80
16Carlijn de Boer16814089551440,86
17Hanneke Broekman804086501361,70
18Marieke Thielen8914066611271,43
19Maartje Schokker908089341231,37
20Lorna Fässler826073441171,43
21Yvonne Lucassen15518077391160,75
22Dieuwke Schokker1052052641161,10
23Yvette Engbers942078361141,21
24Josse van Zijp10610070371071,01
25Jikke Bakker14312059411000,70
26Marein Veenema8210052481001,22
27Astrid Beelen921404653991,08
28Annemiek Stegehuis71406831991,39
29Kike Wolters47406034942,00
30Martine Plug76605835931,22
31Inge van Dasselaar84205140911,08
32Carolien de Lange107406723900,84
33Rebecca Vonk1301206525900,69
34Marissa Meijer46004242841,83
35Mayke van der Ploeg1742105727840,48
36Susan Idema-de Swart107006120810,76
37Maaike van den Berg125404635810,65
38Marjolein van Swinderen1301404635810,62
39Ralinka Voermans98204833810,83
40Iris Vrijsen110005820780,71
41Marieke Otten99804236780,79
42Ingrid Swagemakers124005027770,62
43Marloes Cremers77805719760,99
44Machteld Oud971404333760,78
45Denise Duister591004728751,27
46Susanne Spijkerman189803638740,39
47Rebecca Krauts39205023731,87
48Kiki Spoelstra83205122730,88
49Eva Oosterwegel93804922710,76
50Eva Beltman1282004724710,55
51Aukje Zielinski1292203534690,53
52Marlieke van Kesteren100605117680,68
53Marga Reker-Hijink1081703929680,63
54Karien Andree-Smit952503928670,71
55Erinn Winsser69204522670,97
56Tess Ruger61004123641,05
57Marijn van Grunsven123403331640,52
58Willemijn X662403726630,95
59Robyn Winsser711404319620,87
60Alexandra Sfintesco109203130610,56
61Ingrid Hombergen58804218601,03
62Paola de Haas43203425591,37
63Reineke Barentsen39403326591,51
64Nienke de Vos75204217590,79
65Katja Woerdman59204910591,00
66Karen de Vries48404315581,21
67Anne Gees Klunhaar1542402731580,38
68Annedien Nijhuis56213423571,02
69Marte Groot39003323561,44
70Linn Helen Gundersen70202728550,79
71Ilse Borckink62803123540,87
72Ingeborg Constandse62403221530,85
73Liesbeth Niessink91202824520,57
74Laura Geelen66002526510,77
75Dorinde Kleinegris156602327500,32
76Liesbeth Smit56403415490,88
77Inge Tensen86403217490,57
78Mariëlle van Bruggen54003118490,91
79Loena van Rooijen33003315481,45
80Laura Dieleman124602325480,39
81Mirjam Haenen71403116470,66
82Wietske van der Hoorn1001402918470,47
83Simone Palstra33603115461,39
84Wietske Kuip25003115461,84
85Rebecca Kuiper87002917460,53
86Esmee van Mierlo40202421451,13
87Marjolein Boendermaker105202816440,42
88Tianne Numan59402123440,75
89Charlotte Lyckner411102024441,07
90Marloes Jongebloed1121203210420,38
91Tess van der Kolk5420338410,76
92Danielle Michels115401228400,35
93Ilse Stoffers29602020401,38
94Nathalie Feitsma90401921400,44
95Judith Weijers43202611370,86
96Sandra Bleijerveld8560316370,44
97Rana Klein53002114350,66
98Janiek Rikkert3540305351,00
99Anke Bult99202410340,34
100Nonne Hodes30602212341,13
101Angela Stauch45402211330,73
102Liselotte de Beer31002013331,06
103Christina Mĺnsson50001912310,62
104Lily Kruiger42001417310,74
105Siegrid Varwijk40601912310,78
106Priscilla Semmelink38002010300,79
107Maartje Hendriks35001812300,86
108Susanne de Graaf43201317300,70
109Ayra van den Berg67601811290,43
110Marike Hoekstra2100208281,33
111Emma Bloemhof5500208280,51
112Maaike Vente69001413270,39
113Tianne Numan6400198270,42
114Kelbij Star63001710270,43
115Marieke Benneker1741201215270,16
116Petra Bouwhuis98601512270,28
117Gineke Wijsbeek9020207270,30
118Marketa Hanzlickova24001116271,13
119Josien Visser25201314271,08
120Cune Verbeek33401412260,79
121Els van der Meij5340188260,49
122Marion de Vries45201412260,58
123Elke Joan Peeters71601511260,37
124Dorien Cramer2120188261,24
125Floor Martens61001313260,43
126Gwen Maes11020917260,24
127Floor Takman2400196251,04
128Nienke Nijenhuis70401312250,36
129Sanne Jeukens20001015251,25
130Ferra Brunings2200223251,14
131Lisa Sipma7440816240,32
132Milou Wery25201212240,96
133Sietske Brouwer4720195240,51
134Lana de Vries72201113240,33
135Michelle Kuiper3500914230,66
136Pascalle Wijntjes4500167230,51
137Simone Lindenhovius3900158230,59
138Aniek Lotterman4200139220,52
139Cyrina Zoetelief69001210220,32
140Willemijn Bekkers5900139220,37
141Jenni Raitavuo21001210221,05
142Isra Eglin2800147210,75
143Lianne Scholtens3720128200,54
144Eliane Schuurman32001010200,63
145Jony Vleeschhouwer2400911200,83
146Ingrid Kloosterman3400136190,56
147Loes Mehlkopf9320910190,20
148Katja Kankkunen1000154191,90
149Therese Johansson3260154190,59
150Barbora Sahánková2220109190,86
151Janet Nienhuis4340127190,44
152Laura Idzinga7920108180,23
153Luciënne de With2320135180,78
154Nicole Trilsbeek5020144180,36
155Esmée de Jong6460126180,28
156Nizette Couzy8700611170,20
157Maartje Smit2800116170,61
158Cune Verbeek2340116170,74
159Vera Vermaas4140106160,39
160Marije Boele2820142160,57
161Liene Krauja1520124161,07
162Esmee Ruland160097161,00
163Tea van der Velde430096150,35
164Jip Nijboer2300105150,65
165Corine Laan350096150,43
166Ylse Brouwer524078150,29
167Sarah Eberl2500114150,60
168Evi de Meijer232069150,65
169Stephanie Fong Pei Fang4800105150,31
170Merle Eppink304068140,47
171Anna Mannheimer100095141,40
172Saskia Hesebeck530085130,25
173Carla Annink480085130,27
174Lonit Peeters200049130,65
175Maaike Oosterink234067130,57
176Machteld Derks1900103130,68
177Anne Quirijnen474094130,28
178Lara Mirck482049130,27
179Nina Bassant1700112130,76
180Hiljanne van der Meer332093120,36
181Lieke van Warmerdam110093121,09
182Veerle Maris320084120,38
183Roos Visser370066120,32
184Fleur te Beek110084121,09
185Lisa Koops2320102120,52
186Ingrid de Jonge220048120,55
187Sanne de Leeuw394057120,31
188Linda Muselaars704065110,16
189Alisia Peters440092110,25
190Loraine Busetto170092110,65
191Marianne Gaemperli400110112,75
192Paivi Toften204083110,55
193Carlijn de Leng1000101111,10
194Leonie Altenburg640083110,17
195Hetty Kleinjan230047110,48
196Linda Smink510037100,20
197Malou Westra212073100,48
198Claudia Kranenberg360082100,28
199Laura Mol40055102,50
200Mirjam Hoeffelman160082100,63
201Karlijn Knol710055100,14
202Margriet Buikema370055100,27
203Marike Aalbers412073100,24
204Jiske van der Meulen232091100,43
205Yolanda Hoveling530037100,19
206Dewi Baggerman7005491,29
207Dianne de Vette43004590,21
208Willemijn Vroege10005490,90
209Marlous Vaarwerk46202790,20
210Salina Maasdam47009090,19
211Lotte Pastoor23208190,39
212Mirthe Magnus18003690,50
213Eveline Heynen18005490,50
214Caroline Mattijssen27004590,33
215Gery Zoer50202790,18
216Marrigje Meijer32006390,28
217Saskia van Bergen33007290,27
218Miho Okumura33606390,27
219Sita Verburg136202790,07
220Marion Vetter60005490,15
221Francisca Mebius29005380,28
222Denise Bunschoten19205380,42
223Janneke Hiddink33006280,24
224Catherine Kastelein19004480,42
225Piia Nylander18403580,44
226Vera Jongman11005380,73
227Lisa Heltzel25003580,32
228Danmi Lee21203580,38
229Jennie de Vreede18005380,44
230Tamara Pepping38203580,21
231Renske Gudde35204480,23
232Marjon Stijntjes25006280,32
233Encarna Maturana10602680,80
234Margaret Huzarska8004481,00
235Annalie van der Meer81005380,10
236Nina Pfelzer4005382,00
237Inge Olberts16005270,44
238Annelies van der Molen68204370,10
239Cynthia Littooij831205270,08
240Clara Stegehuis28005270,25
241Lize Roosma32406170,22
242Herdis Scheinck32204370,22
243Lise Groot Koerkamp16005270,44
244Mikki Govers25004370,28
245Seline de Rooij26005270,27
246Maaike Korpershoek15206170,47
247Anne Kammholz22002570,32
248Sophie van Deelen23004370,30
249Linda Wever19204370,37
250Judith Brock10006170,70
251Marcella Govers27402570,26
252Sanne Moejes35003470,20
253Ghislaine van Ooijen11006170,64
254Zahra Kitson15004370,47
255Petra Helmond49207070,14
256Wieke van Dijk37606170,19
257Lin van den Oort11006170,64
258Mireille Heijnen12003360,50
259Lidwien Reehuis134000660,04
260Nienke Huizenga7404260,86
261Martine Tiddens42203360,14
262Astrid Cantineau43204260,14
263Yente Bergsma9002460,67
264Mieke van der Meide36804260,17
265Marije Schoonbeek59204260,10
266Majken Hulstijn26215160,23
267Maaike Stoelinga44003360,14
268Denise Dijkstra25003360,24
269Maja Selander7005160,86
270Elisabeth Schreuder55204260,11
271Martine Hoogsteen12205160,50
272Yael Gabay9003360,67
273Jitske Akkerman24004260,25
274Lisa Kehne23005160,26
275Isis Amoureus10403360,60
276Lonneke Alofs421003360,14
277Margaux Nétalon8005050,63
278Jolanda van Ginneken10003250,50
279Lizan Bergmans19002350,26
280Laura Nevatalo16205050,31
281Mayra Smit23005050,22
282Veronika Suchá5203251,00
283Sophie van Baalen66004150,08
284Wietske Lambert10204150,50
285Floor Urlings10200550,50
286Hannelore van der Velden9001450,56
287Angela de Jonge16003250,31
288Iris Borgman13004150,38
289Lucy van Oostveen11204150,45
290Daphne Meesters39002350,13
291Carola Damen18205050,28
292Anne Kammholz10003250,50
293Pirita Luolamaa7004150,71
294Tessa Rouwenhorst28402350,18
295Fleur van Rens30004150,17
296Roxane Stienstra15005050,33
297Mieke Kruseman21204150,24
298Wiebke Dürig5002351,00
299Mirte Peeters34403250,15
300Katrijn de Ronde67403250,07
301Femke Heijnen14001450,36
302Caithlin Marugg12004150,42
303Ana Marguierat3405051,67
304Anne Rongen33200440,12
305Marloes Woudstra - Brinkman47202240,09
306Madelene Nydahl8604040,50
307Talitha Kostwinder11002240,36
308Melitza Hesseling16003140,25
309Saskia van Veen34401340,12
310Aymée Hazeleger26202240,15
311Nynke de Vries8003140,50
312Nina Sturesson7204040,57
313Nea Sarkola24002240,17
314Lovisa Westlund Gotby13004040,31
315Hannah Boerlijst10004040,40
316Merel Martens8201340,50
317Luca de Jong21002240,19
318Dorothee Kruijs-Vogelesang81403140,05
319Steffi Blonk11002240,36
320Johanna Schultz-Byrlind6001340,67
321Vera Goossen44002240,09
322Jauke Jansens7002240,57
323Tessel Hendriksen16003140,25
324Suzanne Mol471001340,09
325Odilia Corneth34002240,12
326Meike Mulder33001340,12
327Sanne Floris12013140,33
328Margot de Sera6000330,50
329Eefje Prins3003031,00
330Barbara Noppen20401230,15
331Tessa Dijksman43203030,07
332Wieke van Koten8003030,38
333Wieneke Westerveld10003030,30
334Lieselotte Wiersma4002130,75
335Julie Lanteigne3003031,00
336Pirita Kapanen8002130,38
337Susanty Nap24002130,13
338Imke Lammers11001230,27
339Anita de Kruijf10502130,30
340Marieke Nieuwe Weme9002130,33
341Merel van den Berg11002130,27
342Helena Malm5002130,60
343Rachna van Nieuwenhuizen13002130,23
344Ingeborg Eijkhoff22002130,14
345Eline Punt21001230,14
346Marloes Everlo60200330,05
347Joanne-Rose Buter8002130,38
348Inge Franken10001230,30
349Renske van Hoof33002130,09
350Esther Ringnalda19003030,16
351Frederieke Vlieg14201230,21
352Eveline Blom25000330,12
353Marielle Pera9003030,33
354Elske Leenders10000330,30
355Joosje Mulder3001231,00
356Iris Brus10002130,30
357Evie van der Wiel1001233,00
Astrid Steverink6002130,50
359Karlijn Groenen1000222,00
Suzan Put46001120,04
361Nienke Leeffers19001120,11
362Froukje Mulder10000220,20
363Valerie Baas3001120,67
364Eefje van Gorkom9002020,22
365Mariët Larkens10002020,20
366Lotte Sangen15201120,13
367Lise Lotte Cayback9001120,22
368Marije Smit4001120,50
369Suzanne Bindels10000220,20
370Alianne Renkema18000220,11
371Willemijn Smeets23001120,09
372Veerle Berenpas15001120,13
373Len Martijn19200220,11
374Chantal van de Ven8001120,25
375Myrthe Koning11002020,18
376Annemieke Zaal14201120,14
377Esther Boom-Prins26202020,08
378Renske Koning9002020,22
379Markéta Hanzlíčková5001120,40
380Marjon Paas43001120,05
381Jane Schoenmakers15201120,13
382Daphne Springveld14001120,14
383Joanne-Rose Buter8002020,25
384Nicolien Journée19001120,11
385Sarah Anne Murphy4002020,50
386Judith Holtmaat30000220,07
387Floor Hettinga6002020,33
388Myrthe Venhuis46000220,04
389Linda de Ruijter11000220,18
390Eve Domnenkova4200220,50
391Henna Haunia9001120,22
392Janneke Jentink19001120,11
393Irith Hoffmann3002020,67
394Anna Bergstrand5001120,40
395Welmoed Rink25201010,04
396Hanna de Wolf8200110,13
397Bianca Schipper7201010,14
398Bobbie de Ridder11000110,09
399Oda Helle5200110,20
400Hasna Farhani6000110,17
401Oda Minge Helle6001010,17
402Vérčne van Dongen22000110,05
403Laurence van de Loo6000110,17
404Janneke Kruijtzer7000110,14
405Anouk de Smet4001010,25
406Eva Haan1000111,00
Lisa van Duijn1001011,00
Jeltske Beeksma22001010,05
409Alice Petry9001010,11
410Geertje van Ruiten3001010,33
411Milena Spaan2001010,50
412Renee Springer671000110,01
413Linda Mol9000110,11
414Wieke Tabak4000110,25
415Judith Geenevasen26200110,04
416Liisa Lintuluoto10201010,10
417Senay Karadag10001010,10
418Leila Forslund-Piuva3001010,33
419Isabell Westman4201010,25
420Beatrice Skoog3000110,33
421Anneloes Emmelot4000110,25
422Suzanne Lans34001010,03
423Jolijn Serto3000110,33
424Dagmar van Nieuwenhuizen13001010,08
425Lisa Trip2000110,50
426Marieke Markus1001011,00
Merle Boppert4200110,25
428Vilhelmiina Palosaari6001010,17
429Dorien Baetsleer61000110,02
430Suzanne Stoppels6000110,17
431Hilde Zevenbergen12000110,08
432Mara van den Bogaert6001010,17
433Kayleigh van der Sar4001010,25
434Michelle de Rijck3001010,33
435Saara Kankimaki7001010,14
436Iris Middendorp1000111,00
Anne Jager13000110,08
438Evelien Gielen3700000,00
Marloes Grimmelikhuijsen14010000,00
Gerjantien Bilderbeek22200000,00
Carolijn Boonstra9200000,00
Klazina Kadijk110200000,00
Grettel Leandro Rojas4200000,00
Anouk Wehmeyer4200000,00
Selien Hofmans8400000,00
Vilhelmiina Palosaari20400000,00
Dorien van de Pol20400000,00




© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info@nefub.nl