Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland
Algemeen

Heren Floorball Competitie
Heren LOTTO Cup

Dames Floorball Competitie
Dames LOTTO Cup

Jeugd

Mixed toernooi ronde 1


All-time statistieken

Wijzig seizoen
  • Seizoen:

Statistieken Dames

Terug

PltsSpelerAantalPen.M.Pen.GoalsAssistsPuntenGem.
1Faybienne Kollau193802671464132,14
2Anna Kijlstra1441801931333262,26
3Suzan Hombergen1863801561643201,72
4Iris Stokman1921201881183061,59
5Eva Smal16800168982661,58
6Panka Semmelink11260192552472,21
7Nina van Mastrigt160120135932281,43
8Simone Talla17320167422091,21
9Ellen van den Hoven15280134722061,36
10Flor Thijssens14280140521921,35
11Margreet Moons154200122631851,20
12Eline Brekelmans9520122521741,83
13Stéphane Spijkerman98180101721731,77
14Sylvette Hesselink84120114501641,95
15Maaike Moes874087701571,80
16Astrid Beelen10514074781521,45
17Carlijn de Boer17816092561480,83
18Yvette Engbers1064095511461,38
19Marissa Meijer610065751402,30
20Hanneke Broekman804086501361,70
21Rebecca Krauts542092361282,37
22Marieke Thielen8914066611271,43
23Maartje Schokker908089341231,37
24Yvonne Lucassen15918078401180,74
25Lorna Fässler826073441171,43
26Dieuwke Schokker1052052641161,10
27Kike Wolters578077381152,02
28Josse van Zijp10610070371071,01
29Marein Veenema8210052481001,22
30Jikke Bakker14312059411000,70
31Paola de Haas57205841991,74
32Annemiek Stegehuis71406831991,39
33Inge van Dasselaar93205346991,06
34Rebecca Vonk1431207126970,68
35Esmee van Mierlo54205440941,74
36Kiki Spoelstra95406231930,98
37Martine Plug76605835931,22
38Maaike van den Berg134405240920,69
39Carolien de Lange107406723900,84
40Marjolein van Swinderen1432004940890,62
41Ingrid Swagemakers135005829870,64
42Mayke van der Ploeg1752105827850,49
43Iris Vrijsen116006021810,70
44Susanne Spijkerman203803942810,40
45Susan Idema-de Swart107006120810,76
46Ralinka Voermans98204833810,83
47Tess Ruger70004930791,13
48Marieke Otten99804236780,79
49Marloes Cremers77805719760,99
50Machteld Oud971404333760,78
51Denise Duister591004728751,27
52Eva Oosterwegel93804922710,76
53Eva Beltman1282004724710,55
54Marijn van Grunsven136403635710,52
55Loena van Rooijen46204823711,54
56Tianne Numan123404031710,58
57Aukje Zielinski1292203534690,53
58Marlieke van Kesteren100605117680,68
59Marga Reker-Hijink1081703929680,63
60Erinn Winsser69204522670,97
61Karien Andree-Smit952503928670,71
62Marte Groot50203925641,28
63Willemijn X662403726630,95
64Robyn Winsser711404319620,87
65Ilse Stoffers42803329621,48
66Alexandra Sfintesco109203130610,56
67Ingrid Hombergen58804218601,03
68Katja Woerdman59204910591,00
69Reineke Barentsen39403326591,51
70Nienke de Vos75204217590,79
71Anne Gees Klunhaar1542402731580,38
72Karen de Vries48404315581,21
73Annedien Nijhuis56213423571,02
74Inge Tensen99603819570,58
75Janiek Rikkert48404511561,17
76Liesbeth Niessink100203025550,55
77Linn Helen Gundersen70202728550,79
78Ilse Borckink62803123540,87
79Ingeborg Constandse62403221530,85
80Laura Geelen66002526510,77
81Dorinde Kleinegris156602327500,32
82Mariëlle van Bruggen54003118490,91
83Liesbeth Smit56403415490,88
84Laura Dieleman124602325480,39
85Danielle Michels127401731480,38
86Floor Takman3800389471,24
87Mirjam Haenen71403116470,66
88Wietske van der Hoorn1001402918470,47
89Rana Klein65202917460,71
90Rebecca Kuiper87002917460,53
91Simone Palstra33603115461,39
92Wietske Kuip25003115461,84
93Maartje Hendriks46202421450,98
94Nonne Hodes43602519441,02
95Marjolein Boendermaker105202816440,42
96Charlotte Lyckner411102024441,07
97Cune Verbeek56802518430,77
98Marloes Jongebloed1121203210420,38
99Tess van der Kolk5420338410,76
100Nathalie Feitsma90401921400,44
101Emma Bloemhof66002812400,61
102Judith Weijers43202611370,86
103Sandra Bleijerveld8560316370,44
104Anke Bult99202410340,34
105Angela Stauch45402211330,73
106Liselotte de Beer31002013331,06
107Lieke van Warmerdam19002210321,68
108Liene Krauja2680248321,23
109Christina Månsson50001912310,62
110Lily Kruiger42001417310,74
111Milou Wery35401813310,89
112Siegrid Varwijk40601912310,78
113Priscilla Semmelink38002010300,79
114Willemijn Bekkers71201911300,42
115Susanne de Graaf43201317300,70
116Ayra van den Berg67601811290,43
117Ferra Brunings3000254290,97
118Michelle Kuiper47001514290,62
119Sietske Brouwer5720236290,51
120Pascalle Wijntjes5000209290,58
121Marike Hoekstra2100208281,33
122Nienke Nijenhuis85601513280,33
123Marketa Hanzlickova24001116271,13
124Marieke Benneker1741201215270,16
125Josien Visser25201314271,08
126Maaike Vente69001413270,39
127Petra Bouwhuis98601512270,28
128Isra Eglin3900198270,69
129Kelbij Star63001710270,43
130Gineke Wijsbeek9020207270,30
131Els van der Meij5340188260,49
132Marion de Vries45201412260,58
133Floor Martens61001313260,43
134Dorien Cramer2120188261,24
135Gwen Maes11020917260,24
136Elke Joan Peeters71601511260,37
137Merle Eppink44401115260,59
138Lisa Sipma8640916250,29
139Simone Lindenhovius43001510250,58
140Sanne Jeukens20001015251,25
141Lana de Vries72201113240,33
142Ylse Brouwer65601212240,37
143Jenni Raitavuo21001210221,05
144Aniek Lotterman4200139220,52
145Cyrina Zoetelief69001210220,32
146Lucienne de With3320156210,64
147Eliane Schuurman32001010200,63
148Jony Vleeschhouwer2400911200,83
149Lianne Scholtens3720128200,54
150Lisa Koops3440164200,59
151Lonit Peeters3100713200,65
152Jip Nijboer3500146200,57
153Lin van den Oort2000191201,00
154Nizette Couzy9400713200,21
155Loes Mehlkopf10220911200,20
156Barbora Sahankova2440109190,79
157Katja Kankkunen1000154191,90
158Therese Johansson3260154190,59
159Janet Nienhuis4340127190,44
160Ingrid Kloosterman3400136190,56
161Esmée de Jong6460126180,28
162Nicole Trilsbeek5020144180,36
163Manouk Wevers130099181,38
164Laura Idzinga7920108180,23
165Malou Westra3420108180,53
166Saskia Borg1200134171,42
167Maartje Smit2800116170,61
168Marije Boele2820142160,57
169Saskia Hesebeck640097160,25
170Vera Vermaas4140106160,39
171Esmee Ruland160097161,00
172Corine Laan350096150,43
173Sarah Eberl2500114150,60
174Stephanie Fong Pei Fang4800105150,31
175Daphne Stam130087151,15
176Evi de Meijer232069150,65
177Tea van der Velde430096150,35
178Anne Kammholz390068140,36
179Anne Quirijnen564095140,25
180Herdis Scheinck532095140,26
181Esther van der Zandt130068141,08
182Anna Mannheimer100095141,40
183Nina Bassant2000113140,70
184Claudia Kranenberg4840103130,27
185Machteld Derks1900103130,68
186Seline de Rooij360094130,36
187Lisa Kehne3500112130,37
188Carla Annink480085130,27
189Maaike Oosterink234067130,57
190Lara Mirck482049130,27
191Salina Maasdam5600112130,23
192Lucy van Oostveen232075120,52
193Hiljanne van der Meer332093120,36
194Rebecca Wijn100066121,20
195Fleur te Beek110084121,09
196Roos Visser370066120,32
197Ingrid de Jonge220048120,55
198Sanne de Leeuw394057120,31
199Eveline Heynen290075120,41
200Iris Brus220075120,55
201Mirthe Mangnus270057120,44
202Veerle Maris320084120,38
203Pleun Weijers120075121,00
204Maaike Korpershoek302092110,37
205Linda Muselaars704065110,16
206Marianne Gaemperli400110112,75
207Loraine Busetto170092110,65
208Mikki Govers340056110,32
209Joanne-Rose Buter270092110,41
210Mieke van der Meide4812074110,23
211Hetty Kleinjan230047110,48
212Alisia Peters440092110,25
213Marcella Govers404056110,28
214Leonie Altenburg640083110,17
215Carlijn de Leng1000101111,10
216Paivi Toften204083110,55
217Yolanda Hoveling530037100,19
218Lisa Heltzel350046100,29
219Jiske van der Meulen232091100,43
220Maaike Stoelinga544055100,19
221Laura Mol40055102,50
222Marike Aalbers412073100,24
223Mirjam Hoeffelman160082100,63
224Linda Smink510037100,20
225Karlijn Knol710055100,14
226Margriet Buikema370055100,27
227Dewi Baggerman7005491,29
228Marion Vetter60005490,15
229Saskia van Bergen33007290,27
230Willemijn Vroege10005490,90
231Gery Zoer50202790,18
232Lotte Pastoor23208190,39
233Lidewij Schutte3005493,00
234Danmi Lee27203690,33
235Sita Verburg136202790,07
236Marrigje Meijer32006390,28
237Caroline Mattijssen27004590,33
238Dianne de Vette43004590,21
239Hannah Boerlijst24006390,38
240Marlous Vaarwerk46202790,20
241Miho Okumura33606390,27
242Marjon Stijntjes25006280,32
243Janneke Hiddink33006280,24
244Lotte Lukassen6007181,33
245Piia Nylander18403580,44
246Catherine Kastelein19004480,42
247Renske Gudde35204480,23
248Jennie de Vreede18005380,44
249Encarna Maturana10602680,80
250Annalie van der Meer81005380,10
251Ilse Elzinga12202680,67
252Dorothee Vogelesang93403580,09
253Margaret Huzarska18004480,44
254Francisca Mebius29005380,28
255Tamara Pepping38203580,21
256Denise Bunschoten19205380,42
257Tessel Hendriksen24007180,33
258Vera Jongman11005380,73
259Nina Pfelzer4005382,00
260Daphne Springveld25001670,28
261Madelon Groen10003470,70
262Lize Roosma32406170,22
263Aymee Hazeleger37203470,19
264Inge Olberts16005270,44
265Annelies van der Molen68204370,10
266Clara Stegehuis28005270,25
267Sanne Moejes35003470,20
268Cynthia Littooij831205270,08
269Laura Deben11006170,64
270Veerle Berenpas30004370,23
271Petra Helmond49207070,14
272Talitha Kostwinder18002570,39
273Judith Brock10006170,70
274Linda Wever19204370,37
275Ghislaine van Ooijen11006170,64
276Pheline Hendriks11004370,64
277Wieke van Dijk37606170,19
278Lise Groot Koerkamp16005270,44
279Zahra Kitson15004370,47
280Frederieke Vlieg26202570,27
281Sophie van Deelen23004370,30
282Majken Hulstijn26215160,23
283Yael Gabay9003360,67
284Marije Schoonbeek59204260,10
285Yente Bergsma9002460,67
286Denise Dijkstra36003360,17
287Maja Selander7005160,86
288Lovisa Westlund Gotby25005160,24
289Isis Amoureus10403360,60
290Martine Tiddens42203360,14
291Eefje van Gorkom20004260,30
292Nienke Huizenga7404260,86
293Mireille Heijnen12003360,50
294Martine Hoogsteen12205160,50
295Lieke Tichelaar13004260,46
296Marlin Jager13004260,46
297Elisabeth Schreuder55204260,11
298Jitske Akkerman24004260,25
299Leonie Stuve13004260,46
300Astrid Cantineau43204260,14
301Lidwien Reehuis134000660,04
302Lonneke Alofs421003360,14
303Lizan Bergmans19002350,26
304Coline Touranche11002350,45
305Veronika Suchá5203251,00
306Daphne Meesters39002350,13
307Mieke Kruseman21204150,24
308Wietske Lambert10204150,50
309Roxane Stienstra15005050,33
310Jauke Jansens15003250,33
311Laura Nevatalo16205050,31
312Fleur van Rens30004150,17
313Sophie van Baalen66004150,08
314Wiebke Dürig5002351,00
315Jolanda van Ginneken10003250,50
316Pirita Luolamaa7004150,71
317Iris Borgman13004150,38
318Mirte Peeters34403250,15
319Floor Urlings10200550,50
320Thecla van Wageningen17001450,29
321Caithlin Marugg12004150,42
322Ana Marguierat3405051,67
323Margaux Nétalon8005050,63
324Bobbie de Ridder22003250,23
325Femke Heijnen14001450,36
326Carola Damen18205050,28
327Mayra Smit23005050,22
328Angela de Jonge16003250,31
329Hannelore van der Velden9001450,56
330Tessa Rouwenhorst38802350,13
331Katrijn de Ronde67403250,07
332Tessa Bosch6003140,67
333Myrthe Venhuis60000440,07
334Odilia Corneth34002240,12
335Anne Rongen33200440,12
336Nina Sturesson7204040,57
337Margot de Sera14001340,29
338Merel Martens8201340,50
339Nynke de Vries8003140,50
340Sanne Floris12013140,33
341Saskia van Veen34401340,12
342Meike Mulder33001340,12
343Fabienne Heijn9001340,44
344Johanna Schultz-Byrlind6001340,67
345Ilva Grond9002240,44
346Luca de Jong21002240,19
347Steffi Blonk12002240,33
348Vera Goossen44002240,09
349Suzanne Mol471001340,09
350Melitza Hesseling18003140,22
351Marloes Woudstra - Brinkman47202240,09
352Suzan Put57001340,07
353Mare van Zoolingen3202241,33
354Madelene Nydahl8604040,50
355Nea Sarkola24002240,17
356Tessa Dijksman43203030,07
357Ilona Hartman6003030,50
358Henna Maatta12202130,25
359Marloes Everlo60200330,05
360Susanty Nap24002130,13
361Eline Punt21001230,14
362Astrid Steverink6002130,50
363Eveline Blom25000330,12
364Julie Lanteigne3003031,00
365Elske Leenders10000330,30
366Willemijn Smeets35202130,09
367Marielle Pera9003030,33
368Joosje Mulder3001231,00
369Evie van der Wiel1001233,00
Helena Malm5002130,60
371Inge Franken10001230,30
372Renske van Hoof33002130,09
373Merel van den Berg11002130,27
374Chantal van de Ven22001230,14
375Pirita Kapanen8002130,38
376Esther Ringnalda19003030,16
377Eefje Prins3003031,00
378Caroline van Weede9003030,33
379Imke Lammers11001230,27
380Ingeborg Eijkhoff22002130,14
381Lieselotte Wiersma4002130,75
382Wieneke Westerveld10003030,30
383Rachna van Nieuwenhuizen13002130,23
384Fleur van Kooten16001230,19
385Barbara Noppen20401230,15
386Wieke van Koten8003030,38
387Selien Hofmans17400330,18
388Marieke Nieuwe Weme9002130,33
389Anita de Kruijf10502130,30
390Annemieke Zaal14201120,14
391Else de Jong11002020,18
392Cathelijne Bruining4001120,50
393Eve Domnenkova4200220,50
394Evi Wolters14000220,14
395Anne Reinders10001120,20
396Anne-marijn van der Plas12002020,17
397Anke Hodes12001120,17
398Noortje Van Elderen9201120,22
399Suzanne Bindels10000220,20
400Sarah Anne Murphy4002020,50
401Alianne Renkema18000220,11
402Marije Smit4001120,50
403Mariët Larkens10002020,20
404Valerie Baas3001120,67
405Markéta Hanzlíčková5001120,40
406Nienke Leeffers19001120,11
407Renske Koning9002020,22
408Marjon Paas43001120,05
409Anna Bergstrand5001120,40
410Floor Hettinga6002020,33
411Froukje Mulder10000220,20
412Janneke Jentink19001120,11
413Irith Hoffmann3002020,67
414Len Martijn19200220,11
415Henna Haunia9001120,22
416Esther Boom-Prins26202020,08
417Karlijn Groenen1000222,00
Jane Schoenmakers15201120,13
419Lise Lotte Cayback9001120,22
420Nicolien Journée19001120,11
421Judith Holtmaat30000220,07
422Linda de Ruijter11000220,18
423Myrthe Koning11002020,18
424Lotte Sangen15201120,13
425Linda Mol9000110,11
426Lisa van Duijn1001011,00
Renee Springer671000110,01
428Oda Helle5200110,20
429Hasna Farhani6000110,17
430Liisa Lintuluoto10201010,10
431Suzanne Stoppels6000110,17
432Xin An11201010,09
433Hanna de Wolf8200110,13
434Esmee Boter9200110,11
435Senay Karadag10001010,10
436Liset van der Hulst3201010,33
437Xandra Maan16001010,06
438Wieke Tabak4000110,25
439Leila Forslund-Piuva3001010,33
440Judith Geenevasen26200110,04
441Dagmar van Nieuwenhuizen13001010,08
442Isabell Westman4201010,25
443Beatrice Skoog3000110,33
444Sanne Vandevelde13001010,08
445Dorien Baetsleer61000110,02
446Eva Haan1000111,00
Vérène van Dongen22000110,05
448Michelle de Rijck3001010,33
449Saara Kankimaki7001010,14
450Iris Middendorp1000111,00
Marieke Markus1001011,00
Lisa Trip2000110,50
453Welmoed Rink26201010,04
454Kayleigh van der Sar4001010,25
455Vilhelmiina Palosaari26401010,04
456Laurence van de Loo6000110,17
457Mara van den Bogaert6001010,17
458Hilde Zevenbergen12000110,08
459Jolijn Serto3000110,33
460Anne Jager13000110,08
461Janneke Kruijtzer7000110,14
462Anneloes Emmelot4000110,25
463Suzanne Lans34001010,03
464Oda Minge Helle6001010,17
465Milena Spaan2001010,50
466Bianca Schipper7201010,14
467Jeltske Beeksma22001010,05
468Merle Boppert4200110,25
469Anouk de Smet4001010,25
470Geertje van Ruiten3001010,33
471Alice Petry9001010,11
472Gerjantien Bilderbeek22200000,00
Marloes Grimmelikhuijsen14010000,00
Klazina Kadijk110200000,00
Anouk Wehmeyer4200000,00
Grettel Leandro Rojas4200000,00
Dorien van de Pol20400000,00
Evelien Gielen3700000,00
Carolijn Boonstra9200000,00




© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info@nefub.nl