Speler zoeken

Programma & uitslagen

Heren

Dames

Jeugd

Mixed Najaar

Statistieken

Seizoen

Programma 2021-2022

Programma d.d. 12-02-2022

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Heren10:30:000UFC Utrecht 3-Jungle-Speed Sportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: FB Agents 1 (Heren), Wedstrijdtafel: FB Agents 1 (Heren)
Heren12:15:000FB Agents 1 -Hot Flames 1 Sportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Messed Up (Heren)
Heren14:30:000UFC Groningen 2-Messed UpSportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: Jungle-Speed (Dames), Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Dames)
Dames16:15:000Jungle-Speed -Hot Flames Up 2Sportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Groningen 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 2 (Heren)
Heren10:45:000UFC Utrecht 4-Hot Flames 3Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics 2 (Dames), Wedstrijdtafel: Sonics 2 (Dames)
Dames12:30:000Face Off 1 -Sonics 2 Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: Hot Flames 3 (Heren), Wedstrijdtafel: Hot Flames 3 (Heren)
Heren14:15:000Sonics 2-Face Off 2Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: Face Off 1 (Dames), Wedstrijdtafel: Face Off 1 (Dames)
Heren16:00:000UFC Utrecht 2-UFC Groningen 1 Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Dames)
Dames18:15:000UFC Utrecht 2-UFC Groningen UpNieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Heren)
Dames10:30:000Hot Flames 1 -HSK Agents Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Blue Falcons 2 (Heren)
Heren12:30:000Blue Falcons 2-Hot Flames 2Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: HSK Agents (Dames), Wedstrijdtafel: HSK Agents (Dames)
Heren14:15:000UFC Groningen 3-FB Agents 2Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: HSK-Utrecht (Heren), Wedstrijdtafel: HSK-Utrecht (Heren)
Heren16:00:000Face Off 1-HSK-UtrechtRoemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: FB Agents 2 (Heren), Wedstrijdtafel: FB Agents 2 (Heren)
Dames10:30:000UFC Utrecht 3 -Blue Falcons Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 1 (Heren)
Heren12:15:000Sonics 1 -Blue Falcons 1 Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Dames)
Heren14:30:000Tilburg Floorball-UFC Utrecht 1 Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Sonics 1 (Dames)
Dames16:45:000UFC Utrecht 1 -Sonics 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Tilburg Floorball (Heren)