Speler zoeken

Programma & uitslagen

Heren

Dames

Jeugd

Mixed Najaar

Statistieken

Seizoen

Programma 2021-2022

Programma d.d. 30-10-2021

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Heren10:30:000Blue Falcons 1 -FB Agents 1 Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Blue Falcons 2 (Heren)
Heren12:45:000Face Off 1-Blue Falcons 2Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Blue Falcons 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 1 (Heren)
Dames14:30:000HSK Agents -Hot Flames 1 Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Blue Falcons (Dames)
Dames16:30:000Blue Falcons -Sonics 2 Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Dames), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Dames)
Heren10:30:000UFC Groningen 2-UFC Utrecht 3Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 1 (Heren)
Heren12:15:000UFC Groningen 1 -Tilburg FloorballLewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Groningen 2 (Heren)
Dames14:30:000UFC Groningen Up-UFC Utrecht 2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Groningen 3 (Heren)
Heren16:30:000UFC Groningen 3-Hot Flames 3Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen Up (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Groningen Up (Dames)
Dames10:30:000Sonics 1 -UFC Utrecht 1 Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Hot Flames 2 (Heren)
Heren12:30:000Hot Flames 2-HSK-UtrechtBokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Sonics 1 (Dames), Wedstrijdtafel: Sonics 1 (Dames)
Heren14:15:000Sonics 1 -Hot Flames 1 Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: FB Agents 2 (Heren)
Heren16:30:000Sonics 2-FB Agents 2Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Sonics 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 1 (Heren)
Heren10:30:000UFC Utrecht 1 -UFC Utrecht 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Heren)
Heren12:45:000Jungle-Speed -Messed UpNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Heren)
Dames14:30:000UFC Utrecht 3 -Face Off 1 Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Face Off 2 (Dames), Wedstrijdtafel: Face Off 2 (Dames)
Dames16:15:000Hot Flames Up 2-Face Off 2 Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 4 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 4 (Heren)
Heren18:00:000UFC Utrecht 4-Face Off 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Hot Flames Up 2 (Dames), Wedstrijdtafel: Hot Flames Up 2 (Dames)

Programma d.d. 06-11-2021

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Dames10:30:000Jungle-Speed -Sonics 2 Sportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: Messed Up (Heren), Wedstrijdtafel: Messed Up (Heren)
Heren12:15:000Blue Falcons 2-Messed UpSportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: Jungle-Speed (Dames), Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Dames)
Heren14:00:000UFC Utrecht 1 -FB Agents 1 Sportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Heren)
Heren16:15:000Face Off 1-Jungle-Speed Sportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: FB Agents 1 (Heren), Wedstrijdtafel: FB Agents 1 (Heren)
Heren10:30:000Hot Flames 1 -Tilburg FloorballTriangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Dames)
Dames12:45:000Hot Flames 1 -UFC Utrecht 1 Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Hot Flames 2 (Heren)
Heren14:45:000UFC Groningen 2-Hot Flames 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Face Off 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Face Off 2 (Heren)
Heren16:30:000Hot Flames 3-Face Off 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Face Off 1 (Dames), Wedstrijdtafel: Face Off 1 (Dames)
Dames18:15:000Hot Flames Up 2-Face Off 1 Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Hot Flames 3 (Heren), Wedstrijdtafel: Hot Flames 3 (Heren)
Heren10:30:000UFC Utrecht 3-HSK-UtrechtRoemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: FB Agents 2 (Heren), Wedstrijdtafel: FB Agents 2 (Heren)
Heren12:15:000FB Agents 2-UFC Utrecht 4Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: HSK-Utrecht (Heren), Wedstrijdtafel: HSK-Utrecht (Heren)
Dames14:00:000HSK Agents -UFC Groningen UpRoemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Face Off 2 (Dames)
Dames16:00:000Blue Falcons -Face Off 2 Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: HSK Agents (Dames), Wedstrijdtafel: HSK Agents (Dames)
Heren10:30:000UFC Utrecht 2-Sonics 1 Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Sonics 2 (Heren)
Heren12:45:000Sonics 2-UFC Groningen 3Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Heren)
Heren14:30:000Blue Falcons 1 -UFC Groningen 1 Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Dames)
Dames16:45:000UFC Utrecht 2-Sonics 1 Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Groningen 1 (Heren)

Programma d.d. 07-11-2021

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Mixed11:00:001Fake Flamingo's-FloorpizzaBallSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Hot Shots, Wedstrijdtafel: Hot Shots
Mixed11:00:002Kleinveld Herows-Real Flamingo'sSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Tou eem Dolfijntjes, Wedstrijdtafel: Tou eem Dolfijntjes
Mixed11:40:001Ailuropoda Melanoleuca-Hot ShotsSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: FloorpizzaBall, Wedstrijdtafel: FloorpizzaBall
Mixed11:40:002Jungle-Speed 1-Tou eem DolfijntjesSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Real Flamingo's, Wedstrijdtafel: Real Flamingo's
Mixed12:20:001Fake Flamingo's-Kleinveld HerowsSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Hot Shots, Wedstrijdtafel: Hot Shots
Mixed12:20:002FloorpizzaBall-Real Flamingo'sSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Jungle-Speed 1, Wedstrijdtafel: Jungle-Speed 1
Mixed13:00:001Blue Flamingo's-Mixed FeelingsSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Kleinveld Herows, Wedstrijdtafel: Kleinveld Herows
Mixed13:00:002De Shooters-Messed Up 2Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Real Flamingo's, Wedstrijdtafel: Real Flamingo's
Mixed13:40:002Hot Shots-Tou eem DolfijntjesSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Messed Up 2, Wedstrijdtafel: Messed Up 2
Mixed13:40:001Jungle-Speed 1-Ailuropoda MelanoleucaSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Mixed Feelings, Wedstrijdtafel: Mixed Feelings
Mixed14:20:001Real Flamingo's-Fake Flamingo'sSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Ailuropoda Melanoleuca, Wedstrijdtafel: Ailuropoda Melanoleuca
Mixed14:20:002FloorpizzaBall-Kleinveld HerowsSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Tou eem Dolfijntjes, Wedstrijdtafel: Tou eem Dolfijntjes
Mixed15:00:002Mixed Feelings-De ShootersSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Kleinveld Herows, Wedstrijdtafel: Kleinveld Herows
Mixed15:00:001Messed Up 2-Blue Flamingo'sSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Fake Flamingo's, Wedstrijdtafel: Fake Flamingo's
Mixed15:40:001Tou eem Dolfijntjes-Ailuropoda MelanoleucaSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Blue Flamingo's, Wedstrijdtafel: Blue Flamingo's
Mixed15:40:002Hot Shots-Jungle-Speed 1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: De Shooters, Wedstrijdtafel: De Shooters
Mixed16:20:002Mixed Feelings-Messed Up 2Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Jungle-Speed 1, Wedstrijdtafel: Jungle-Speed 1
Mixed16:20:001De Shooters-Blue Flamingo'sSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Ailuropoda Melanoleuca, Wedstrijdtafel: Ailuropoda Melanoleuca
Jeugd09:30:001UFCU Leidscherijn E1-Floorball Devils Lelystad D1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFCU Leidscherijn E1 & Floorball Devils Lelystad D1
Jeugd09:30:002UFCU Lunetten D1-Sonics D2Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFCU Lunetten D1 & Sonics D2
Jeugd10:14:001UFCU Lunetten D1-UFCU Leidscherijn E1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFCU Lunetten D1 & UFCU Leidscherijn E1
Jeugd10:14:002Sonics D2-Floorball Devils Lelystad D1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Sonics D2 & Floorball Devils Lelystad D1
Jeugd10:58:001UFCU Oog in Al D1-Floorball Flames D1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFCU Oog in Al D1 & Floorball Flames D1
Jeugd10:58:002FB Agents D1-FB Agents D2Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: FB Agents D1 & FB Agents D2
Jeugd11:42:001Sonics D1-FB Agents D1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Sonics D1 & FB Agents D1
Jeugd11:42:002UFCU Oog in Al D1-FB Agents D2Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFCU Oog in Al D1 & FB Agents D2
Jeugd12:26:002HFC Heroes C1-HSK C1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Floorball Flames C1 & HFC Heroes C1
Jeugd12:26:001Sonics D1-Floorball Flames D1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Sonics D1 & Floorball Flames D1
Jeugd13:10:001HFC Heroes C1-Sonics C1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: HFC Heroes C1 & Sonics C1
Jeugd13:10:002HFC Heroes C2-Floorball Flames C2Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: HFC Heroes C2 & Floorball Flames C2
Jeugd13:54:001HFC Heroes C2-HSK C1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: HFC Heroes C2 & HSK C1
Jeugd13:54:002Sonics C1-Floorball Flames C2Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Sonics C1 & Floorball Flames C2
Jeugd14:38:002UFC Utrecht C1-FB Agents C1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFC Utrecht C1 & FB Agents C1
Jeugd14:38:001Floorball Flames C1-UFC Utrecht C2Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Floorball Flames C1 & UFC Utrecht C2
Jeugd15:22:002FB Agents C1-UFC Utrecht C2Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: FB Agents C1 & UFC Utrecht C2
Jeugd15:22:001UFC Utrecht C1-Floorball Flames C1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFC Utrecht C1 & Floorball Flames C1
Jeugd16:06:001UFC Utrecht AB1-UFC Utrecht AB3Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFC Utrecht AB1 & UFC Utrecht AB3
Jeugd16:06:002UFC Utrecht AB2-FB Agents AB1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFC Utrecht AB2 & FB Agents AB1
Jeugd16:50:002FB Agents AB1-UFC Utrecht AB1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: FB Agents AB1 & UFC Utrecht AB1
Jeugd16:50:001Floorball Flames AB1-Sonics AB1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Floorball Flames AB1 & Sonics AB1
Jeugd17:34:002Floorball Flames AB1-UFC Utrecht AB3Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Floorball Flames AB1 & UFC Utrecht AB3
Jeugd17:34:001Sonics AB1-UFC Utrecht AB2Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Sonics AB1 & UFC Utrecht AB2
Mixed11:00:002Meerminman & Mosseljongens-ReunitedNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: The Pink Panters, Wedstrijdtafel: The Pink Panters
Mixed11:00:001Jungle-Speed 2-#konminderNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Team Rocket, Wedstrijdtafel: Team Rocket
Mixed11:40:002Floorball Den Bosch-Team RocketNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: #konminder, Wedstrijdtafel: #konminder
Mixed11:40:002Rijstbal-The Pink PantersNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Reunited, Wedstrijdtafel: Reunited
Mixed12:20:001Jungle-Speed 2-Meerminman & MosseljongensNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Team Rocket, Wedstrijdtafel: Team Rocket
Mixed12:20:002#konminder-ReunitedNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Rijstbal, Wedstrijdtafel: Rijstbal
Mixed13:00:001Messed Up 1-Messed Up Flamingo'sNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Meerminman & Mosseljongens, Wedstrijdtafel: Meerminman & Mosseljongens
Mixed13:00:002Stick Together-SonicsNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Reunited, Wedstrijdtafel: Reunited
Mixed13:40:002Team Rocket-The Pink PantersNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics, Wedstrijdtafel: Sonics
Mixed13:40:001Rijstbal-Floorball Den BoschNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Messed Up Flamingo's, Wedstrijdtafel: Messed Up Flamingo's
Mixed14:20:002#konminder-Meerminman & MosseljongensNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: The Pink Panters, Wedstrijdtafel: The Pink Panters
Mixed14:20:001Reunited-Jungle-Speed 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Den Bosch, Wedstrijdtafel: Floorball Den Bosch
Mixed15:00:001Sonics-Messed Up 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: #konminder, Wedstrijdtafel: #konminder
Mixed15:00:002Messed Up Flamingo's-Stick TogetherNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Jungle-Speed 1, Wedstrijdtafel: Jungle-Speed 1
Mixed15:40:001The Pink Panters-Floorball Den BoschNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Messed Up 1, Wedstrijdtafel: Messed Up 1
Mixed15:40:002Team Rocket-RijstbalNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Stick Together, Wedstrijdtafel: Stick Together
Mixed16:20:001Stick Together-Messed Up 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Den Bosch, Wedstrijdtafel: Floorball Den Bosch
Mixed16:20:002Messed Up Flamingo's-SonicsNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Rijstbal, Wedstrijdtafel: Rijstbal

Programma d.d. 20-11-2021

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
beker Dames11:00:000Sonics 2-UFC Utrecht 1Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Dames), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Dames)
beker Dames13:00:000Hot Flames Up 2-Hot Flames 1Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 1 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Dames)
beker Dames15:00:000UFC Utrecht 2-HSK AgentsNieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: Hot Flames Up 2 (Dames), Wedstrijdtafel: Hot Flames Up 2 (Dames)
beker Heren10:30:000Messed Up-UFC Groningen 1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: U.C. Face Off (Dames), Wedstrijdtafel: U.C. Face Off (Dames)
beker Dames12:30:000U.C. Face Off-Sonics 1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 1 (Heren)
beker Heren14:30:000Sonics 2-U.C. Face OffLewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 2 (Heren)
beker Heren16:30:000UFC Groningen 2-Hot Flames 1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: U.C. Face Off (Heren), Wedstrijdtafel: U.C. Face Off (Heren)
beker Heren11:00:000FB Agents-UFC Utrecht 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 3 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Heren)
beker Heren13:00:000Sonics 1-UFC Utrecht 3Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Heren)
beker Heren15:00:000UFC Utrecht 1-Tilburg FloorballNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 1 (Heren)