Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland
Algemeen

Heren Competitie
Heren Nederlandse Loterij Cup

Dames Competitie
Dames Nederlandse Loterij Cup

Jeugd

Mixed Najaar 2018
Mixed Voorjaar 2019

All-time statistieken

Wijzig seizoen
  • Seizoen:

Programma 2018-2019

Terug

Programma d.d. 17-02-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd09:30:002West Side Agents C1-UFC Lions C2Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFC Lions C1
Jeugd09:30:001Floorball Flames C1-UFCU Oog in al C1 Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Sonics C1
Jeugd10:10:001UFCU Leidsche Rijn C1-UFC Lions C1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: West Side Agents C1
Jeugd10:10:002UFCU Lunetten C1-Sonics C1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFCU Oog in al C1
Jeugd10:50:002Floorball Flames C1-UFC Lions C2Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFCU Leidsche Rijn C1
Jeugd10:50:001West Side Agents C1-UFCU Oog in al C1 Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFCU Lunetten C1
Jeugd11:30:002UFCU Leidsche Rijn C1-Sonics C1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFC Lions C2
Jeugd11:30:001UFCU Lunetten C1-UFC Lions C1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Floorball Flames C1
Jeugd13:30:001UFC Lions A/B2-Sonics A/B1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFC Utrecht A/B1
Jeugd14:45:001UFC Utrecht A/B1-Floorball Flames A/B1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFC Lions A/B2
Jeugd16:00:001Floorball Devils A/B1-UFC Lions A/B1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Sonics A/B1
Jeugd09:45:001Floorball Flames D1-UFCU Lunetten D1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Leidsche Rijn D1
Jeugd09:45:003HFC Heroes D1-Sonics D1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Oog in Al D1
Jeugd09:45:002Floorball Flames D2-UFCU Leidsche Rijn D2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Lunetten D2
Jeugd10:25:001FC Quicksticks D1-UFCU Leidsche Rijn D1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Lunetten D1
Jeugd10:25:002HFC Heroes D2-UFCU Lunetten D2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Leidsche Rijn D2
Jeugd11:05:003UFCU Oog in Al D1-HFC Heroes D1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics D1
Jeugd11:05:002UFCU Oog in Al D2-UFCU Leidsche Rijn D2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: HFC Heroes D2
Jeugd11:45:002UFCU Lunetten D2-Floorball Flames D2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Oog in Al D2
Jeugd11:45:001FC Quicksticks D1-UFCU Lunetten D1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Flames D1
Jeugd11:45:003Sonics D1-UFCU Oog in Al D1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: HFC Heroes D1
Jeugd12:25:002UFCU Oog in Al D2-HFC Heroes D2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Flames D2
Jeugd12:25:001Floorball Flames D1-UFCU Leidsche Rijn D1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: FC Quicksticks D1
Jeugd12:25:003UFC Lions E1-Sonics E2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Leidsche Rijn E1
Jeugd13:05:001UFCU Oog in Al E1-Floorball Flames E1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Lunetten E2
Jeugd13:05:003Sonics E1-UFCU Leidsche Rijn E1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Lions E1
Jeugd13:45:003UFC Lions E1-Floorball Flames E2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics E1
Jeugd13:45:002Sonics E2-Floorball Flames E3Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Leidsche Rijn E1
Jeugd13:45:001UFCU Leidsche Rijn E2-UFCU Lunetten E2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Flames E1
Jeugd14:25:001Floorball Flames E1-UFCU Lunetten E1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Leidsche Rijn E2
Jeugd14:25:003UFCU Leidsche Rijn E1-UFCU Oog in Al E1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Flames E2
Jeugd15:05:001UFCU Lunetten E2-UFC Lions E1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Flames E1
Jeugd15:05:002Floorball Flames E2-Sonics E2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Lunetten E1
Jeugd15:05:003Floorball Flames E3-UFCU Leidsche Rijn E2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Oog in Al E1
Jeugd15:45:001Sonics E1-UFCU Lunetten E1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Flames E3

Programma d.d. 09-03-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd09:30:001UFCG Beijum/Selwerd E1-HSV E1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd09:30:002HSV E2-UFCG Hogeland E1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd10:10:002Rodenburg D2-UFCG Selwerd D1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd10:10:001Rodenburg D1-UFCG Hogeland D1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd10:50:002HSV E2-HSV E1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd10:50:001UFCG Beijum/Selwerd E1-UFCG Hogeland E1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd11:30:001HSV D1-UFCG Beijum D1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd11:30:002Rodenburg D2-HSV D2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd12:10:002HSV C1-UFCG Beijum C1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd12:10:001Rodenburg C1-UFCG Selwerd C1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd12:50:001Rodenburg D2-UFCG Beijum D1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd12:50:002UFCG Selwerd D1-UFCG Hogeland D1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd13:30:001Rodenburg C1-UFCG Beijum C1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd13:30:002HSV C1-UFCG Selwerd C1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd14:40:001HSV A/B1-UFC Groningen A/B3Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd15:40:001UFC Groningen A/B4-UFC Groningen A/B2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Dames11:15:000UFC Utrecht 3-U.C. Face Off ACLO (Groningen)
Scheidsrechters: U.C. Face Off (Dames) & UFC Utrecht 3 (Dames)

Programma d.d. 16-03-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Heren10:30:000Tilburg Floorball-UFC Utrecht 2Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Blue Falcons 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 2 (Heren)
Heren12:15:000UFC Utrecht 3-Blue Falcons 2Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Heren)
Heren14:00:000UFC Groningen 3-Blue Falcons 3Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Blue Falcons (Dames), Wedstrijdtafel: Blue Falcons (Dames)
Dames15:45:000U.C. Face Off -Blue FalconsUniversitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Blue Falcons 3 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 3 (Heren)
Heren10:30:000UFC Groningen 2-U.C. Face Off 1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 1 (Heren)
Heren12:15:000HSK-UFC Groningen 1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 2 (Heren)
Heren14:30:000U.C. Face Off 2-UFC Utrecht 4Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: Groningen Messed Up (Dames), Wedstrijdtafel: Groningen Messed Up (Dames)
Dames16:15:000HSK Agents-Groningen Messed UpLewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: U.C. Face Off 2 (Heren), Wedstrijdtafel: U.C. Face Off 2 (Heren)
Dames10:30:000UFC Utrecht 4-Hot Flames 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Hot Flames 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Hot Flames 2 (Heren)
Heren12:15:000Speed Up-Hot Flames 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Dames), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Dames)
Dames14:00:000Hot Flames 1-UFC Utrecht 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Speed Up (Heren), Wedstrijdtafel: Speed Up (Heren)
Heren16:00:000Sonics 1-Messed Up 1Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Heren)
Heren18:15:000Hot Flames 1-Blue Falcons 1Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Sonics 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 1 (Heren)
Dames10:30:000Jungle-Speed-UFC Utrecht 3Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics (Dames), Wedstrijdtafel: Sonics (Dames)
Dames12:15:000Sonics-UFC Utrecht 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Jungle-Speed (Dames), Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Dames)
Heren14:15:000Lions Together-Jungle-SpeedNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 5 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 5 (Heren)
Heren16:00:000Sonics 2-UFC Utrecht 5Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Lions Together (Heren), Wedstrijdtafel: Lions Together (Heren)
Heren17:45:000UFC Utrecht 1-FB AgentsNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 2 (Heren)

Programma d.d. 17-03-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Mixed11:00:001Red Dragon Flies-Messed Up 1De Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Bambambam, Wedstrijdtafel: Bambambam
Mixed11:00:002Messed Up 2-Green RookiesDe Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Stick Together 2, Wedstrijdtafel: Stick Together 2
Mixed11:40:001WEL-TijgersDe Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Messed Up 1, Wedstrijdtafel: Messed Up 1
Mixed11:40:002Bambambam-Stick Together 2De Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Green Rookies, Wedstrijdtafel: Green Rookies
Mixed12:20:002Messed Up 1-Green RookiesDe Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Stick Together 2, Wedstrijdtafel: Stick Together 2
Mixed12:20:001Red Dragon Flies-Messed Up 2De Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Tijgers, Wedstrijdtafel: Tijgers
Mixed13:00:002Tijgers-BambambamDe Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Green Rookies, Wedstrijdtafel: Green Rookies
Mixed13:00:001Team Eierbal-WELDe Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Messed Up 2, Wedstrijdtafel: Messed Up 2
Mixed13:40:002Messed Up 1-Messed Up 2De Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Bambambam, Wedstrijdtafel: Bambambam
Mixed13:40:001Green Rookies-Red Dragon FliesDe Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: WEL, Wedstrijdtafel: WEL
Mixed14:20:001Stick Together 2-Team EierbalDe Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Red Dragon Flies, Wedstrijdtafel: Red Dragon Flies
Mixed14:20:002WEL-BambambamDe Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Messed Up 2, Wedstrijdtafel: Messed Up 2
Mixed15:00:001Stick Together 1-Burnt PancakesDe Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Team Eierbal, Wedstrijdtafel: Team Eierbal
Mixed15:00:002De Shooters-Ailuropoda MelanoleucaDe Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Bambambam, Wedstrijdtafel: Bambambam
Mixed15:40:002Bambambam-Team EierbalDe Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Ailuropoda Melanoleuca, Wedstrijdtafel: Ailuropoda Melanoleuca
Mixed15:40:001Tijgers-Stick Together 2De Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Burnt Pancakes, Wedstrijdtafel: Burnt Pancakes
Mixed16:20:001Burnt Pancakes-De ShootersDe Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: WEL, Wedstrijdtafel: WEL
Mixed16:20:002Ailuropoda Melanoleuca-Stick Together 1De Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Team Eierbal, Wedstrijdtafel: Team Eierbal
Mixed17:00:002Team Eierbal-TijgersDe Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Stick Together 1, Wedstrijdtafel: Stick Together 1
Mixed17:00:001Stick Together 2-WELDe Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: De Shooters, Wedstrijdtafel: De Shooters
Mixed17:40:001Burnt Pancakes-Ailuropoda MelanoleucaDe Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Stick Together 2, Wedstrijdtafel: Stick Together 2
Mixed17:40:002De Shooters-Stick Together 1De Bongerd Sportcentrum (Wageningen)
Scheidsrechters: Tijgers, Wedstrijdtafel: Tijgers
Mixed11:00:001Fake Flamingo's-UFC Utrecht EťntweedeNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Mixed Flamingo's, Wedstrijdtafel: Mixed Flamingo's
Mixed11:00:002U.C. Face Off-Blue Flamingo'sNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Reunited, Wedstrijdtafel: Reunited
Mixed11:40:002Reunited-HSK MixedNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Blue Flamingo's, Wedstrijdtafel: Blue Flamingo's
Mixed11:40:001Jungle-Speed 1-Jungle-Speed Old StarsNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht Eťntweede, Wedstrijdtafel: UFC Utrecht Eťntweede
Mixed12:20:002UFC Utrecht Eťntweede-U.C. Face OffNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: HSK Mixed, Wedstrijdtafel: HSK Mixed
Mixed12:20:001Mixed Flamingo's-Fake Flamingo'sNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Jungle-Speed Old Stars, Wedstrijdtafel: Jungle-Speed Old Stars
Mixed13:00:002HSK Mixed-Jungle-Speed Old StarsNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: U.C. Face Off, Wedstrijdtafel: U.C. Face Off
Mixed13:00:001Jungle-Speed 1-Jungle-Speed 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Fake Flamingo's, Wedstrijdtafel: Fake Flamingo's
Mixed13:40:002U.C. Face Off-Fake Flamingo'sNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Jungle-Speed Old Stars, Wedstrijdtafel: Jungle-Speed Old Stars
Mixed13:40:001Blue Flamingo's-Mixed Flamingo'sNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Jungle-Speed 2, Wedstrijdtafel: Jungle-Speed 2
Mixed14:20:001Jungle-Speed 2-ReunitedNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Mixed Flamingo's, Wedstrijdtafel: Mixed Flamingo's
Mixed14:20:002HSK Mixed-Jungle-Speed 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Fake Flamingo's, Wedstrijdtafel: Fake Flamingo's
Mixed15:00:001Blue Flamingo's-UFC Utrecht EťntweedeNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Reunited, Wedstrijdtafel: Reunited
Mixed15:00:002Mixed Flamingo's-U.C. Face OffNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Jungle-Speed 1, Wedstrijdtafel: Jungle-Speed 1
Mixed15:40:001Jungle-Speed Old Stars-ReunitedNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht Eťntweede, Wedstrijdtafel: UFC Utrecht Eťntweede
Mixed15:40:002Jungle-Speed 2-HSK MixedNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: U.C. Face Off, Wedstrijdtafel: U.C. Face Off
Mixed16:20:002UFC Utrecht Eťntweede-Mixed Flamingo'sNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: HSK Mixed, Wedstrijdtafel: HSK Mixed
Mixed16:20:001Fake Flamingo's-Blue Flamingo'sNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Reunited, Wedstrijdtafel: Reunited
Mixed17:00:002Jungle-Speed Old Stars-Jungle-Speed 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Mixed Flamingo's, Wedstrijdtafel: Mixed Flamingo's
Mixed17:00:001Reunited-Jungle-Speed 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Blue Flamingo's, Wedstrijdtafel: Blue Flamingo's

Programma d.d. 23-03-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Heren13:00:000Hot Flames 2-Sonics 2Universitair Sportcentrum (Nijmegen)
Scheidsrechters: Hot Flames 2 (Heren) & Sonics 2 (Heren)

Programma d.d. 24-03-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd13:30:001Floorball Flames A/B1-UFC Lions A/B1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Floorball Devils A/B1
Jeugd14:45:001Sonics A/B1-Floorball Devils A/B1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: UFC Lions A/B2
Jeugd16:00:001UFC Lions A/B2-UFC Utrecht A/B1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: UFC Lions A/B1

Programma d.d. 14-04-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd13:30:001UFC Lions A/B2-Floorball Flames A/B1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht A/B1
Jeugd14:45:001Floorball Devils A/B1-UFC Utrecht A/B1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Flames A/B1
Jeugd16:00:001Sonics A/B1-UFC Lions A/B1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Devils A/B1

Programma d.d. 20-04-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Heren17:30:000Hot Flames 1-UFC Groningen 1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen 1 (Heren) & Hot Flames 1 (Heren)




© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info@nefub.nl