Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland
Algemeen

Heren Competitie
Heren Nederlandse Loterij Cup

Dames Competitie
Dames Nederlandse Loterij Cup

Jeugd

Mixed najaar 2018

All-time statistieken

Wijzig seizoen
  • Seizoen:

Programma 2018-2019

Terug

Programma d.d. 12-01-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Heren10:30:000FB Agents-Sonics 1Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Heren)
Heren12:45:000UFC Groningen 2-UFC Utrecht 2Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 1 (Heren)
Dames14:30:000UFC Utrecht 1-UFC Utrecht 2Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Groningen 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 2 (Heren)
Heren16:30:000UFC Groningen 3-UFC Utrecht 4Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Dames)
Dames18:15:000UFC Utrecht 3-U.C. Face Off Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 4 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 4 (Heren)
Heren10:30:000Hot Flames 2-Sonics 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Heren)
Heren12:15:000Hot Flames 1-UFC Groningen 1Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Sonics 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 2 (Heren)
Dames14:30:000Groningen Messed Up-Hot Flames 1Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Blue Falcons (Dames), Wedstrijdtafel: Blue Falcons (Dames)
Dames16:45:000Hot Flames 2-Blue FalconsTriangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Groningen Messed Up (Dames), Wedstrijdtafel: Groningen Messed Up (Dames)
Heren10:30:000HSK-Blue Falcons 1Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: Tilburg Floorball (Heren), Wedstrijdtafel: Tilburg Floorball (Heren)
Heren12:45:000Tilburg Floorball-U.C. Face Off 1Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: Blue Falcons 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 1 (Heren)
Heren14:30:000Blue Falcons 2-Lions TogetherRoemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: Sonics (Dames), Wedstrijdtafel: Sonics (Dames)
Dames16:15:000Sonics-HSK AgentsRoemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: Blue Falcons 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 2 (Heren)
Dames10:30:000UFC Utrecht 4-Jungle-SpeedNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 5 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 5 (Heren)
Heren12:15:000UFC Utrecht 5-Speed UpNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 4 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 4 (Dames)
Heren14:00:000U.C. Face Off 2-Blue Falcons 3Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Speed Up (Heren), Wedstrijdtafel: Speed Up (Heren)
Heren15:45:000Jungle-Speed-UFC Utrecht 3Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Heren)
Heren17:30:000Messed Up 1-UFC Utrecht 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 3 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Heren)

Programma d.d. 19-01-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
beker Heren10:30:000UFC Utrecht 1-UFC Utrecht 2Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Groningen 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 1 (Heren)
beker Heren12:45:000Hot Flames 2-UFC Groningen 1Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Heren)
beker Heren15:00:000Lions Together-UFC Groningen 2Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: FB Agents (Heren), Wedstrijdtafel: FB Agents (Heren)
beker Heren17:15:000FB Agents-Tilburg FloorballNieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: Lions Together (Heren), Wedstrijdtafel: Lions Together (Heren)
Jeugd14:40:001UFC Groningen A/B1-UFC Groningen A/B3Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd15:40:001HSV A/B1-UFC Groningen A/B2Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:

Programma d.d. 26-01-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Heren10:30:000UFC Utrecht 4-Blue Falcons 3Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Blue Falcons 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 1 (Heren)
Heren12:15:000Blue Falcons 1-UFC Groningen 1Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Jungle-Speed (Heren), Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Heren)
Heren14:30:000Blue Falcons 2-Jungle-SpeedUniversitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: UFC Groningen 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 1 (Heren)
Dames16:15:000Jungle-Speed-U.C. Face Off Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Blue Falcons (Dames), Wedstrijdtafel: Blue Falcons (Dames)
Dames18:00:000Blue Falcons-UFC Utrecht 4Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Jungle-Speed (Dames), Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Dames)
Heren10:30:000Sonics 1-UFC Utrecht 1Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 3 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Heren)
Heren12:45:000Lions Together-UFC Utrecht 3Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 2 (Heren)
Heren14:30:000Speed Up-Sonics 2Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 5 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 5 (Heren)
Heren16:15:000UFC Utrecht 5-Hot Flames 2Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: Speed Up (Heren), Wedstrijdtafel: Speed Up (Heren)
Dames18:00:000Hot Flames 2-UFC Utrecht 3Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: Hot Flames 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 2 (Heren)
Heren10:30:000UFC Groningen 3-U.C. Face Off 2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: U.C. Face Off 1 (Heren), Wedstrijdtafel: U.C. Face Off 1 (Heren)
Heren12:15:000U.C. Face Off 1-UFC Utrecht 2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: U.C. Face Off 2 (Heren), Wedstrijdtafel: U.C. Face Off 2 (Heren)
Heren14:00:000Tilburg Floorball-UFC Groningen 2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Heren)
Dames15:45:000UFC Utrecht 1-Groningen Messed UpLewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 2 (Heren)
Dames10:30:000UFC Utrecht 2-SonicsRoemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: HSK Agents (Dames), Wedstrijdtafel: HSK Agents (Dames)
Dames12:45:000HSK Agents-Hot Flames 1Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Dames)
Heren15:00:000HSK-Hot Flames 1Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: Messed Up 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Messed Up 1 (Heren)
Heren17:15:000FB Agents-Messed Up 1Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Heren)

Programma d.d. 02-02-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd14:40:001UFC Groningen A/B1-UFC Groningen A/B4Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd15:40:001UFC Groningen A/B3-UFC Groningen A/B2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:

Programma d.d. 09-03-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd14:40:001HSV A/B1-UFC Groningen A/B3Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd15:40:001UFC Groningen A/B4-UFC Groningen A/B2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:




© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info@nefub.nl