Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland
Algemeen

Heren Competitie
Nederlandse Loterij Cup Heren

Dames Competitie
Nederlandse Loterij Cup Dames

Jeugd

Mixed Najaar 2019

All-time statistieken

Wijzig seizoen
  • Seizoen:

Programma 2019-2020

Terug

Programma d.d. 02-11-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Heren10:30:000Jungle-Speed-UFC Utrecht 2Sportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 1 (Heren)
Heren12:15:000UFC Utrecht 1-Sonics 1Sportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: Jeroen Fernhout & Maarten Donders, Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Heren)
Heren14:30:000UFC Lions-Hot Flames 2Sportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: Jungle-Speed (Dames), Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Dames)
Dames16:15:000Jungle-Speed-Blue FalconsSportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: Hot Flames 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Hot Flames 2 (Heren)
Heren10:30:000Blue Falcons 3-Sonics 3Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Tilburg Floorball (Heren), Wedstrijdtafel: Tilburg Floorball (Heren)
Heren12:15:000Tilburg Floorball-FB AgentsUniversitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Joost Schram & Christian Moll, Wedstrijdtafel: Blue Falcons 3 (Heren)
Heren14:30:000Blue Falcons 1-Hot Flames 1Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Paul van Eeghen & Helvijs Sebris, Wedstrijdtafel: Blue Falcons 2 (Heren)
Heren16:45:000Sonics 2-Blue Falcons 2Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Blue Falcons 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 1 (Heren)
Dames10:30:000UFC Utrecht 3-UFC Utrecht 4Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 4 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 4 (Heren)
Heren12:15:000UFC Utrecht 4-UFC Utrecht 5Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 3 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Dames)
Heren14:00:000HSK Messed Up-UFC Groningen 3Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 5 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 5 (Heren)
Dames15:45:000Hot Flames 1-HSK AgentsNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Simone Talla & Denise Dijkstra, Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Dames)
Dames17:45:000UFC Utrecht 1-UFC Utrecht 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: HSK Agents (Dames) & Liene Krauja, Wedstrijdtafel: HSK Agents (Dames)
Dames10:30:000Face Off-Hot Flames 2ACLO (Groningen)
Scheidsrechters: Groningen Messed Up (Dames), Wedstrijdtafel: Groningen Messed Up (Dames)
Dames12:15:000Groningen Messed Up-SonicsACLO (Groningen)
Scheidsrechters: Wouter Buter & Henri Koops, Wedstrijdtafel: HSK (Heren)
Heren14:15:000UFC Groningen 1-HSK ACLO (Groningen)
Scheidsrechters: Andreas Looze & Egbert Boom, Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Heren)
Heren16:30:000UFC Groningen 2-UFC Utrecht 3ACLO (Groningen)
Scheidsrechters: Face Off (Heren), Wedstrijdtafel: Face Off (Heren)
Heren18:15:000Face Off-Messed Up 1ACLO (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 2 (Heren)

Programma d.d. 03-11-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd12:45:001Sonics A/B1-Floorball Flames A/B2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: UFC Utrecht A/B1
Jeugd14:00:001Floorball Devils A/B1-UFC Utrecht A/B1Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Floorball Flames A/B2
Jeugd15:10:001Floorball Flames A/B1-UFC Lions A/B1Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Floorball Devils A/B1
Jeugd16:20:001Floorball Flames A/B2-UFC Utrecht A/B2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Floorball Flames A/B1

Programma d.d. 09-11-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd09:30:001UFC Hogeland D1-HSV D1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd09:30:002UFCG Beijum D1-SC Rodenburg D1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd10:10:001HSV C1-UFCG Beijum C2Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd10:10:002HSV C2-SC Rodenburg C1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd10:50:002UFCG Beijum D1-UFC Hogeland D1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd10:50:001UFCG Selwerd C1-SC Rodenburg C2Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd11:30:002HSV D1-SC Rodenburg D1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd11:30:001HSV C1-UFCG Beijum C1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd12:10:001HSV C2-SC Rodenburg C2Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd12:10:002UFCG Beijum C2-SC Rodenburg C1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd12:50:001UFCG Selwerd C1-UFCG Beijum C1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd14:00:000UFC Groningen A/B3-UFC Groningen A/B1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd15:00:000UFC Groningen A/B2-HSV A/B1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd16:00:000UFC Groningen A/B4-HSV A/B2Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:

Programma d.d. 16-11-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Heren10:30:000Messed Up 1-UFC Groningen 2Sportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: UFC Groningen 1 (Heren) & Wouter Buter, Wedstrijdtafel: UFC Groningen 1 (Heren)
Heren12:15:000UFC Groningen 1-Tilburg FloorballSportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: Henri Koops & Andreas Looze, Wedstrijdtafel: Messed Up 1 (Heren)
Heren14:30:000HSK Messed Up-Sonics 2Sportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: Groningen Messed Up (Dames), Wedstrijdtafel: Groningen Messed Up (Dames)
Dames16:15:000Groningen Messed Up-HSK AgentsSportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: Guus Rammeloo & Henri Koops, Wedstrijdtafel: HSK Messed Up (Heren)
Heren10:30:000UFC Lions-UFC Utrecht 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Heren)
Heren12:15:000Hot Flames 1-Sonics 1Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Maarten Donders & Lovisa Westlund Gotby, Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Heren)
Dames14:30:000Hot Flames 1-UFC Utrecht 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Lars Hendriks & Niek van Linge, Wedstrijdtafel: Face Off (Heren)
Heren16:30:000Hot Flames 2-Face OffTriangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Dames), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Dames)
Dames18:15:000Hot Flames 2-UFC Utrecht 3Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Hot Flames 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Hot Flames 2 (Heren)
Heren10:30:000Blue Falcons 1-UFC Utrecht 1Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: Johan Kruseman & Helvijs Sebris, Wedstrijdtafel: Blue Falcons 3 (Heren)
Heren12:45:000Blue Falcons 3-UFC Groningen 3Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: Blue Falcons 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 1 (Heren)
Heren14:30:000HSK -FB AgentsRoemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: Blue Falcons (Dames), Wedstrijdtafel: Blue Falcons (Dames)
Dames16:45:000Blue Falcons-Face OffRoemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: HSK (Heren), Wedstrijdtafel: HSK (Heren)
Heren10:30:000Blue Falcons 2-UFC Utrecht 4Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 1 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Dames)
Dames12:15:000UFC Utrecht 1-SonicsNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Jeroen Fernhout & Christian Moll, Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 4 (Heren)
Dames14:15:000UFC Utrecht 4-Jungle-SpeedNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics (Dames), Wedstrijdtafel: Sonics (Dames)
Heren16:00:000UFC Utrecht 5-Sonics 3Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 4 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 4 (Dames)
Heren17:45:000UFC Utrecht 3-Jungle-SpeedNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Simone Talla & Denise Dijkstra, Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 5 (Heren)

Programma d.d. 23-11-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
beker Heren10:30:000UFC Utrecht 3-Sonics 3Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Hot Flames 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Hot Flames 2 (Heren)
beker Heren12:15:000UFC Utrecht 2-Hot Flames 2Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Lions (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Lions (Heren)
beker Heren14:00:000Hot Flames 1-UFC LionsSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Heren)
beker Dames15:45:000UFC Utrecht 1-Hot Flames 1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 3 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Dames)
beker Dames17:30:000UFC Utrecht 3-SonicsSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Dames), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Dames)
beker Heren15:00:000UFC Groningen 2-FB AgentsHaren - Sportcentrum Scharlakenhof - dubbel (Haren)
Scheidsrechters: UFC Groningen 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 1 (Heren)
beker Heren16:45:000UFC Groningen 1-Sonics 2Haren - Sportcentrum Scharlakenhof - dubbel (Haren)
Scheidsrechters: FB Agents (Heren), Wedstrijdtafel: FB Agents (Heren)
Jeugd11:30:000UFC Groningen A/B4-UFC Groningen A/B1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd12:30:000HSV A/B2-UFC Groningen A/B2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd13:30:000HSV A/B1-UFC Groningen A/B3Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
beker Dames15:00:000Groningen Messed Up-UFC Utrecht 2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: Face Off (Heren), Wedstrijdtafel: Face Off (Heren)
beker Heren16:45:000Messed Up 1-Face OffLewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Dames)
beker Heren10:30:000HSK-Jungle-SpeedRoemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Heren)
beker Heren12:15:000Blue Falcons 2-UFC Utrecht 1Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: Sonics 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 1 (Heren)
beker Heren14:00:000Blue Falcons 1-Sonics 1Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: Blue Falcons 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 2 (Heren)
beker Dames15:45:000HSK Agents-Face OffRoemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: Blue Falcons 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 1 (Heren)
Jeugd09:30:001UFC Hogeland E1-HSV E1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd09:30:002HSV E2-UFCG Beijum/Selwerd E1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd10:10:001nummer 1-nummer 2Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd10:10:002nummer 3-nummer 4Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd10:50:001UFC Hogeland E1-UFCG Beijum/Selwerd E1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd10:50:002HSV E2-HSV E1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd11:30:001nummer 1-nummer 3Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd11:30:002nummer 2-nummer 4Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd12:10:002UFCG Selwerd D1-HSV D1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd12:10:001UFC Hogeland D1-SC Rodenburg D1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd12:50:001nummer 5-nummer 6Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd13:30:002HSV D1-SC Rodenburg D1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd13:30:001UFCG Selwerd D1-UFC Hogeland D1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd14:10:001nummer 5-nummer 7Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:

Programma d.d. 24-11-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd12:45:001Floorball Devils A/B1-Floorball Flames A/B1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: UFC Utrecht A/B1
Jeugd14:00:001UFC Utrecht A/B1-Sonics A/B1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Floorball Devils A/B1
Jeugd15:10:001UFC Lions A/B1-Floorball Flames A/B2Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: UFC Utrecht A/B2
Jeugd16:20:001Floorball Flames A/B1-UFC Utrecht A/B2ACLO (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Lions A/B1

Programma d.d. 30-11-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Dames10:30:000Blue Falcons-UFC Utrecht 4Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Blue Falcons 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 1 (Heren)
Heren12:15:000Blue Falcons 1-Sonics 1Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Niek van Linge & Denise Dijkstra, Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 4 (Dames)
Heren14:30:000Blue Falcons 3-Sonics 2Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: HSK (Heren), Wedstrijdtafel: HSK (Heren)
Heren16:15:000HSK -Hot Flames 1Universitair Sportcentrum (Delft)
Scheidsrechters: Johan Kruseman & Lars Hendriks, Wedstrijdtafel: Blue Falcons 3 (Heren)
Heren10:30:000UFC Utrecht 2-Face OffLewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 1 (Heren)
Heren12:15:000UFC Groningen 1-FB AgentsLewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: Andreas Looze & Henri Koops, Wedstrijdtafel: Face Off (Heren)
Heren14:30:000UFC Groningen 2-Hot Flames 2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: FB Agents (Heren), Wedstrijdtafel: FB Agents (Heren)
Heren16:15:000UFC Groningen 3-Blue Falcons 2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: Face Off (Dames), Wedstrijdtafel: Face Off (Dames)
Dames18:00:000Face Off-Jungle-SpeedLewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen 3 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 3 (Heren)
Dames10:30:000Hot Flames 1-UFC Utrecht 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Messed Up 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Messed Up 1 (Heren)
Heren12:30:000UFC Utrecht 3-Messed Up 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 3 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Dames)
Dames14:15:000UFC Utrecht 3-Hot Flames 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 3 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Heren)
Dames16:00:000Groningen Messed Up-UFC Utrecht 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: HSK Agents (Dames), Wedstrijdtafel: HSK Agents (Dames)
Dames18:00:000HSK Agents-SonicsNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Dames)
Heren10:30:000UFC Utrecht 4-Sonics 3De Wetering (Loon op Zand)
Scheidsrechters: Tilburg Floorball (Heren), Wedstrijdtafel: Tilburg Floorball (Heren)
Heren12:15:000Tilburg Floorball-UFC Utrecht 1De Wetering (Loon op Zand)
Scheidsrechters: Joost Schram & Jeroen Fernhout, Wedstrijdtafel: UFC Lions (Heren)
Heren14:30:000Jungle-Speed-UFC LionsDe Wetering ( Loon op Zand)
Scheidsrechters: HSK Messed Up (Heren), Wedstrijdtafel: HSK Messed Up (Heren)
Heren16:15:000HSK Messed Up-UFC Utrecht 5De Wetering ( Loon op Zand)
Scheidsrechters: Jungle-Speed (Heren), Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Heren)

Programma d.d. 14-12-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd09:30:001HSV E1-UFCG Beijum/Selwerd E1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd09:30:002HSV E2-UFC Hogeland E1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd10:10:001nummer 6-nummer 7Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd10:50:002HSV E2-UFCG Beijum/Selwerd E1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd10:50:001HSV E1-UFC Hogeland E1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd11:30:001UFC Hogeland D1-UFCG Selwerd D1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd11:30:002UFCG Beijum D1-HSV D1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd12:10:002nummer 2-nummer 3Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd12:10:001nummer 1-nummer 4Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd12:50:001UFCG Beijum D1-UFCG Selwerd D1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd12:50:002HSV D1-UFC Hogeland D1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd13:30:001nummer 1-nummer 2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd13:30:002nummer 3-nummer 4Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd15:00:000UFC Groningen A/B1-HSV A/B2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd16:00:000UFC Groningen A/B4-HSV A/B1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd17:00:000UFC Groningen A/B2-UFC Groningen A/B3Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:

Programma d.d. 15-12-2019

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd12:45:001Sonics A/B1-Floorball Flames A/B1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Floorball Flames A/B2
Jeugd14:00:001Floorball Flames A/B2-Floorball Devils A/B1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFC Utrecht A/B1
Jeugd15:10:001UFC Utrecht A/B2-UFC Utrecht A/B1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Sonics A/B1
Jeugd16:20:001UFC Lions A/B1-Sonics A/B1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFC Utrecht A/B2

Programma d.d. 18-01-2020

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Dames10:30:000Sonics-Groningen Messed UpLewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen 2 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 2 (Heren)
Heren12:30:000Jungle-Speed-UFC Groningen 2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 1 (Heren)
Heren14:15:000UFC Groningen 1-Blue Falcons 1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Dames)
Dames16:30:000Face Off-UFC Utrecht 3Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: UFC Groningen 3 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 3 (Heren)
Heren18:15:000UFC Groningen 3-Sonics 2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters: Face Off (Dames), Wedstrijdtafel: Face Off (Dames)
Heren10:30:000Hot Flames 1-FB AgentsTriangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Tilburg Floorball (Heren)
Heren12:45:000Tilburg Floorball-Sonics 1Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Heren)
Heren15:00:000Messed Up 1-Hot Flames 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Sonics 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 1 (Heren)
Dames16:45:000Hot Flames 2-UFC Utrecht 4Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Hot Flames 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Hot Flames 2 (Heren)
Dames10:30:000Blue Falcons-Jungle-SpeedRoemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: HSK (Heren), Wedstrijdtafel: HSK (Heren)
Heren12:15:000UFC Utrecht 1-HSK Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Blue Falcons (Dames)
Heren14:30:000Blue Falcons 2-Sonics 3Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: HSK Agents (Dames), Wedstrijdtafel: HSK Agents (Dames)
Dames16:15:000UFC Utrecht 1-HSK AgentsRoemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: Blue Falcons 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 2 (Heren)
Heren10:30:000UFC Utrecht 4-HSK Messed UpNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Lions (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Lions (Heren)
Heren12:15:000UFC Lions-Face OffNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 4 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 4 (Heren)
Heren14:00:000UFC Utrecht 5-Blue Falcons 3Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 3 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Heren)
Heren15:45:000UFC Utrecht 2-UFC Utrecht 3Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Dames)
Dames17:30:000UFC Utrecht 2-Hot Flames 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 2 (Heren) & UFC Utrecht 3 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Heren)

Programma d.d. 25-01-2020

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Dames10:30:000Sonics-UFC Utrecht 2Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Blue Falcons 1 (Heren)
Heren12:30:000UFC Utrecht 1-Blue Falcons 1Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Dames)
Heren14:45:000Messed Up 1-Jungle-SpeedNieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Heren)
Heren16:30:000UFC Utrecht 4-UFC Groningen 3Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 4 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 4 (Dames)
Dames18:15:000UFC Utrecht 4-UFC Utrecht 3Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 4 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 4 (Heren)
Heren10:30:000UFC Lions-UFC Utrecht 3Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Hot Flames 2 (Dames), Wedstrijdtafel: Hot Flames 2 (Dames)
Dames12:15:000Jungle-Speed-Hot Flames 2Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: UFC Lions (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Lions (Heren)
Heren14:00:000Hot Flames 2-UFC Utrecht 2Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Sonics 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 2 (Heren)
Heren15:45:000UFC Utrecht 5-Sonics 2Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Sonics 3 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 3 (Heren)
Heren17:30:000Sonics 3-Blue Falcons 3Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 5 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 5 (Heren)
Dames10:30:000HSK Agents-Hot Flames 1Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: FB Agents (Heren)
Heren12:30:000FB Agents-Sonics 1Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: Blue Falcons 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 2 (Heren)
Heren14:45:000HSK Messed Up-Blue Falcons 2Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: HSK (Heren), Wedstrijdtafel: HSK (Heren)
Heren16:30:000Tilburg Floorball-HSK Roemer Visscher College (Den Haag)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: HSK Messed Up (Heren)
Heren10:30:000Face Off-UFC Groningen 2ACLO (Groningen)
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Heren)
Heren12:15:000UFC Groningen 1-Hot Flames 1ACLO (Groningen)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Face Off (Heren)
Dames14:30:000Groningen Messed Up-UFC Utrecht 1ACLO (Groningen)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Face Off (Dames)
Dames16:30:000Face Off-Blue FalconsACLO (Groningen)
Scheidsrechters: Groningen Messed Up (Dames), Wedstrijdtafel: Groningen Messed Up (Dames)

Programma d.d. 08-02-2020

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Heren10:30:000UFC Lions-Messed Up 1Sportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Dames), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Dames)
Dames12:15:000Groningen Messed Up-Hot Flames 1Sportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Sonics 3 (Heren)
Heren14:15:000Sonics 3-HSK Messed UpSportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: Hot Flames 2 (Dames), Wedstrijdtafel: Hot Flames 2 (Dames)
Dames16:00:000Hot Flames 2-Face OffSportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: HSK Messed Up (Heren), Wedstrijdtafel: HSK Messed Up (Heren)
Dames10:30:000Jungle-Speed-UFC Utrecht 4Sportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: Tilburg Floorball (Heren), Wedstrijdtafel: Tilburg Floorball (Heren)
Heren12:15:000Tilburg Floorball-UFC Groningen 1Sportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Dames)
Heren14:30:000Blue Falcons 1-FB AgentsSportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Groningen 1 (Heren)
Heren16:45:000Jungle-Speed-Face OffSportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: FB Agents (Heren), Wedstrijdtafel: FB Agents (Heren)
Heren10:30:000UFC Utrecht 3-Hot Flames 2Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 1 (Heren)
Heren12:15:000Sonics 1-Hot Flames 1Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Heren)
Dames14:30:000Blue Falcons-UFC Utrecht 3Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Groningen 3 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 3 (Heren)
Heren16:15:000UFC Utrecht 5-UFC Groningen 3Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 2 (Heren)
Heren18:00:000UFC Utrecht 4-Sonics 2Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 5 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 5 (Heren)
Dames10:30:000Sonics-UFC Utrecht 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Dames)
Dames12:30:000UFC Utrecht 2-HSK AgentsNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Sonics (Dames)
Heren14:30:000UFC Groningen 2-UFC Utrecht 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Heren)
Heren16:15:000HSK -UFC Utrecht 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Heren)




© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info@nefub.nl