Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland

Teaminformatie UC Face Off 1

Ingeschreven spelers

  Nr. Naam M/V Weds Straf Wed.Str Goals Assists Punten Gem.
11Henri KoopsM16000110,06
26Daniel SiggM88057121,50
39Jochem de BruinM16604324674,19
411Jasper MeijerM10006390,90
513Bernhard TerlaakM140079161,14
616Matthijs ten HagM15201711281,87
725Carl-Leonard WidjajaM16201610261,63
829Jeroen BartM5201311244,80
936Wouter ButerM139046100,77
1048Sven LandmeterM16202634603,75
1169DaniŽl NicolaiM1680169251,56
1272Stefan SchaafsmaM166075120,75
1380Adrian MomM000000
1499Egbert BoomM154048120,80
15100Rens HoefnagelsM000000
16101Mats LandmeterM000000
17102Bauke van KeulenM000000
18103Stephan WidjajaM000000

Ingeschreven: 18 heren, 0 dames

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
21-09-2013HSK 1-UC Face Off 14-5
05-10-2013UC Face Off 1-UFC Utrecht 16-6
12-10-2013UC Face Off 1-Sonics 17-4
26-10-2013Blue Falcons 1-UC Face Off 11-18
09-11-2013FB Agents-UC Face Off 14-9
23-11-2013Sonics 1-UC Face Off 13-9
30-11-2013UFC Utrecht 1-UC Face Off 14-7
14-12-2013UC Face Off 1-HSK 15-0
04-01-2014UC Face Off 1-Blue Falcons 128-1
18-01-2014UC Face Off 1-FB Agents14-4
08-02-2014UC Face Off 1-UFC Utrecht 17-5
08-03-2014FB Agents-UC Face Off 14-7
15-03-2014HSK 1-UC Face Off 14-8
29-03-2014Blue Falcons 1-UC Face Off 12-12
12-04-2014UC Face Off 1-Sonics 114-5
10-05-2014FB Agents-UC Face Off 15-10
11-05-2014UC Face Off 1-HSK 15-4

Programma

DatumTijdWedstrijdLocatie




© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info@nefub.nl