Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland

Teaminformatie HSK

Ingeschreven spelers

  Nr. Naam M/V Weds Straf Wed.Str Goals Assists Punten Gem.
13Annetje de Roode-BegheynV7000000,00
24Denise BunschotenV4003030,75
310Raymond KruijsM9001010,11
411Dorothee VogelesangV12200000,00
512Pieter SchoustraM400140143,50
613Tess van der KolkV9008080,89
732Mathijs SchwartzmansM000000
842Stijn ChapelleM4005051,25
944Vera VermaasV12003030,25
1066Dennis van der KolkM8004040,50
1169David BoerhofM1200190191,58

Ingeschreven: 6 heren, 5 dames

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
21-02-2016HSK-Hot Shots 14-8
21-02-2016Messed Up 2-HSK1-6
21-02-2016HSK-Jungle-Speed 14-11
21-02-2016Stick Together 4-HSK2-7
20-03-2016HSK-Jungle-Speed 37-7
20-03-2016Trukes Tijgers-HSK9-2
20-03-2016The Despicables-HSK11-1
20-03-2016HSK-Stick Together 13-9
17-04-2016HSK-Jungle-Speed 38-3
17-04-2016Trukes Tijgers-HSK6-10
17-04-2016Stick Together 1-HSK3-7
17-04-2016HSK-The Despicables6-5

Programma

DatumTijdWedstrijdLocatie




© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info@nefub.nl