Speler zoeken

Programma & uitslagen

Heren

Dames

Jeugd

Mixed Najaar

Statistieken

Seizoen

Teaminformatie HDM 2

Ingeschreven spelers

Nr. Naam M/V Weds Straf Wed.Str Goals Assists Punten Gem.
5Ken RobertsM8000550,63
7Jacques FournierM900194232,56
12Asbjorn KlompM2000110,50
13Dennis van der KolkM5001120,40
14Fran├žois BoudreaultM4004482,00
15Ossi KarjalainenM000000
16Norman FarrellM000000
19Marko YletyinenM84028101,25
23Il Shik SlooverM1200199282,33
48Gilian FlohrM10001010,10
61Veikko ViikariM4003471,75
77Matias HellmanM8207181,00
89Omar UsmaniM12000000,00
96Mikko ViitalaM5007181,60
97Yannick GoubyM980911202,22
98Kyle JartonM000000
99Pieter GockelM4005382,00
100Johan NylundM000000

Ingeschreven: 18 heren, 0 dames

Programma

DatumTijdWedstrijdLocatie
01-10-201122:22HDM 2-Blue FalconsInternationaal - Hungarian Floorball Cup, Budapest - Hongarije

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
15-10-2011HDM 2-Floorball Flames1-4
29-10-2011Blue Falcons-HDM 25-9
12-11-2011HDM 2-UA Sonics 39-2
19-11-2011UFC Utrecht 4-HDM 22-8
26-11-2011HDM 2-UFC Utrecht 312-2
17-12-2011UA Sonics 3-HDM 23-16
01-01-2012HDM 2-Blue Falcons4-4
01-01-2012Floorball Flames-HDM 25-3
11-02-2012Floorball Flames-HDM 25-4
03-03-2012HDM 2-UFC Utrecht 46-2
10-03-2012UFC Utrecht 3-HDM 23-9
24-03-2012HDM 2-Blue Falcons3-4
31-03-2012HDM 2-UA Sonics 28-5
07-04-2012HDM 2-Messed Up 10-5
12-05-2012UFC Utrecht 2-HDM 28-1