Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland

Transfers 2017-2018

Terug
Datum Competitie Speler Van Naar Soort
27-05-2018 Heren Floorball Competitie Bas Holwerda UFC Groningen 3 UFC Groningen 1 dag
27-05-2018 Heren Floorball Competitie Evan Beernink UFC Groningen 3 UFC Groningen 1 dag
27-05-2018 Dames Floorball Competitie Nonne Hodes UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag
26-05-2018 Heren Floorball Competitie Brian de Pagter Blue Falcons 3 Blue Falcons 2 dag
26-05-2018 Heren Floorball Competitie Christian Moll Blue Falcons 3 Blue Falcons 2 dag
21-04-2018 Heren Floorball Competitie TomᚠKeprt UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 4 dag
14-04-2018 Heren Floorball Competitie Hielke Bijlsma Blue Falcons 2 Blue Falcons 1 dag
07-04-2018 Heren Floorball Competitie Juho Airola Hot Flames 2 Hot Flames 1 dag
07-04-2018 Heren Floorball Competitie Thomas van den Heuvel Hot Flames 2 Hot Flames 1 dag
07-04-2018 Heren Floorball Competitie Daan van Dongen Hot Flames 1 Hot Flames 2 dag
07-04-2018 Heren Floorball Competitie Daan Henningheim Hot Flames 1 Hot Flames 2 dag
07-04-2018 Dames Floorball Competitie Denise Dijkstra UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 2 dag
07-04-2018 Heren Floorball Competitie Tijmen Groot UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 2 dag
07-04-2018 Heren Floorball Competitie Jonathan Brugge UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 2 dag
28-03-2018 Heren Floorball Competitie Bas Ruben Blue Falcons 3 Blue Falcons 2 def
24-03-2018 Dames Floorball Competitie Denise Dijkstra UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 2 dag
24-03-2018 Heren Floorball Competitie Daan Henningheim Hot Flames 1 Hot Flames 2 dag
24-03-2018 Heren Floorball Competitie Juho Airola Hot Flames 2 Hot Flames 1 dag
24-03-2018 Heren Floorball Competitie Thomas van den Heuvel Hot Flames 2 Hot Flames 1 dag
24-03-2018 Heren Floorball Competitie Daan van Dongen Hot Flames 1 Hot Flames 2 dag
24-03-2018 Heren Floorball Competitie Niels van der Haven Sonics 2 Sonics 1 dag
24-03-2018 Heren Floorball Competitie Bas Ruben Blue Falcons 3 Blue Falcons 2 dag
24-03-2018 Heren Floorball Competitie Wouter van Helden UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 2 dag
24-03-2018 Heren Floorball Competitie Jonathan Brugge UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 2 dag
20-03-2018 Heren Nederlandse Loterij Cup Iven Amoureus UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 def
19-03-2018 Heren Floorball Competitie Tim Wissel Blue Falcons 3 Blue Falcons 1 def
17-03-2018 Heren Nederlandse Loterij Cup Yorik ter Hoeve Sonics 2 Sonics 1 def
17-03-2018 Heren Floorball Competitie Yorik ter Hoeve Sonics 2 Sonics 1 def
15-03-2018 Jeugd Midden E Luuk Verhoeven UFCU Leidsche Rijn E2 UFCU Leidsche Rijn E1 def
10-03-2018 Dames Floorball Competitie Marte Groot UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag
10-03-2018 Heren Floorball Competitie Tijmen Groot UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 2 dag
10-03-2018 Heren Floorball Competitie Tycho Loos UFC Groningen 3 UFC Groningen 1 dag
10-03-2018 Heren Floorball Competitie Bas Holwerda UFC Groningen 3 UFC Groningen 1 dag
10-03-2018 Heren Floorball Competitie Tim Wissel Blue Falcons 3 Blue Falcons 1 dag
10-03-2018 Heren Floorball Competitie Yorik ter Hoeve Sonics 2 Sonics 1 dag
10-03-2018 Heren Floorball Competitie Niels van der Haven Sonics 2 Sonics 1 dag
10-02-2018 Heren Floorball Competitie Loek Kamps Hot Flames 2 Hot Flames 1 dag
10-02-2018 Heren Floorball Competitie Kees Joosten Hot Flames 2 Hot Flames 1 dag
10-02-2018 Heren Floorball Competitie Hielke Bijlsma Blue Falcons 2 Blue Falcons 1 dag
10-02-2018 Heren Floorball Competitie Matthijs Doelman Blue Falcons 2 Blue Falcons 1 dag
10-02-2018 Heren Floorball Competitie Filip Zamostny HSK 2 HSK 1 def
08-02-2018 Jeugd Midden E Joona Kroon UFCU Leidsche Rijn E3 UFCU Leidsche Rijn E2 def
01-02-2018 Jeugd Noord D Ruben van der Brug HSV D2 HSV D1 def
01-02-2018 Jeugd Noord D Boaz Meier HSV D1 HSV D2 def
28-01-2018 Mixed voorjaar 2018 Roos van der Lugt Hot Shots 2 Hot Shots 1 dag
28-01-2018 Mixed voorjaar 2018 Belle van der Reijden U.C. Face Off 1 U.C. Face Off 2 dag
28-01-2018 Mixed voorjaar 2018 Djuran Koopmans Stick Together 1 Stick Together 2 dag
22-01-2018 Jeugd Noord E Annemee Hartlief HSV E1 HSV E2 def
22-01-2018 Jeugd Noord E Amber Berends HSV E1 HSV E2 def
21-01-2018 Jeugd Midden E Pep van Damme Sonics E1 Sonics E2 def
21-01-2018 Jeugd Midden E Dominique Betancourt Ramírez Sonics E1 Sonics E2 def
21-01-2018 Jeugd Midden E Rune Zed Nieuwenhuijse Sonics E1 Sonics E2 def
21-01-2018 Jeugd Midden E Dia van Damme Sonics E1 Sonics E2 def
21-01-2018 Jeugd Midden E Bram Kamperveen Sonics E1 Sonics E2 def
20-01-2018 Heren Floorball Competitie Filip Zamostny HSK 2 HSK 1 dag
20-01-2018 Heren Floorball Competitie Yorik ter Hoeve Sonics 2 Sonics 1 dag
20-01-2018 Dames Floorball Competitie Yvonne Lucassen UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 3 dag
20-01-2018 Heren Floorball Competitie Robin Kleine UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 3 dag
20-01-2018 Heren Floorball Competitie Stefan Koning Sonics 2 Sonics 1 dag
17-01-2018 Jeugd Noord A/B Liam Wubbolts HSV A/B1 UFCG Selwerd A/B1 def
17-01-2018 Jeugd Midden D Dianne van Beers UFCU Lunetten D1 UFCU Lunetten D2 def
17-01-2018 Jeugd Midden D Ellen Grob UFCU Lunetten D1 UFCU Lunetten D2 def
17-01-2018 Jeugd Midden D Lisa den Hamer UFCU Lunetten D1 UFCU Lunetten D2 def
17-01-2018 Jeugd Midden D Jasja Scholtens UFCU Lunetten D1 UFCU Lunetten D2 def
16-01-2018 Jeugd Midden E Lena Lindner UFCU Oog in Al E1 UFCU Oog en Al E2 def
16-01-2018 Jeugd Midden E Marijn van der Putten UFCU Oog in Al E1 UFCU Oog en Al E2 def
16-01-2018 Jeugd Midden E Benjamin van der Voort UFCU Oog in Al E1 UFCU Oog en Al E2 def
16-01-2018 Jeugd Midden E Kian van der Linden UFCU Oog in Al E1 UFCU Oog en Al E2 def
16-01-2018 Jeugd Midden E Nikola Mulder UFCU Oog in Al E1 UFCU Oog en Al E2 def
16-01-2018 Jeugd Midden C Rens Schwering UFCU Leidsche Rijn C1 UFCU Leidsche Rijn C2 def
16-01-2018 Jeugd Midden C Naud Sluis UFCU Leidsche Rijn C1 UFCU Leidsche Rijn C2 def
16-01-2018 Jeugd Midden C Roeland Steur UFCU Leidsche Rijn C1 UFCU Leidsche Rijn C2 def
16-01-2018 Jeugd Midden C Tom Willems UFCU Leidsche Rijn C1 UFCU Leidsche Rijn C2 def
16-01-2018 Jeugd Midden C Maja van der Zwan UFCU Leidsche Rijn C1 UFCU Leidsche Rijn C2 def
16-01-2018 Jeugd Midden C Säm Evers UFCU Leidsche Rijn C2 UFCU Leidsche Rijn C1 def
16-01-2018 Jeugd Midden C Lieke van Kessel UFCU Leidsche Rijn C2 UFCU Leidsche Rijn C1 def
16-01-2018 Jeugd Midden C Sanne Laponder UFCU Leidsche Rijn C2 UFCU Leidsche Rijn C1 def
16-01-2018 Jeugd Midden C Nevra Sahin UFCU Leidsche Rijn C2 UFCU Leidsche Rijn C1 def
16-01-2018 Jeugd Midden C Joris Torsius UFCU Leidsche Rijn C2 UFCU Leidsche Rijn C1 def
16-01-2018 Jeugd Midden C Lola Vijver UFCU Leidsche Rijn C2 UFCU Leidsche Rijn C1 def
16-01-2018 Jeugd Midden C Quinten van Koeverden UFCU Leidsche Rijn C2 UFCU Leidsche Rijn C1 def
16-01-2018 Jeugd Midden C Lianne Schoonhoven UFCU Leidsche Rijn C2 UFCU Leidsche Rijn C1 def
16-01-2018 Jeugd Midden E Loek Baetsen UFCU Lunetten E1 UFCU Lunetten E2 def
16-01-2018 Jeugd Midden E Lars Blok UFCU Lunetten E1 UFCU Lunetten E2 def
16-01-2018 Jeugd Midden E Diede Huizinga UFCU Lunetten E1 UFCU Lunetten E2 def
16-01-2018 Jeugd Midden E Tobias de Boer UFCU Lunetten E1 UFCU Lunetten E2 def
16-01-2018 Jeugd Midden E Hoa-Xia Thewissen UFCU Lunetten E1 UFCU Lunetten E2 def
16-01-2018 Jeugd Midden E Helena Franse UFCU Lunetten E1 UFCU Lunetten E2 def
16-01-2018 Jeugd Midden D Noura Abbas UFCU Leidsche Rijn D2 UFCU Leidsche Rijn D1 def
16-01-2018 Jeugd Midden D Tessa Brouwer UFCU Leidsche Rijn D2 UFCU Leidsche Rijn D1 def
16-01-2018 Jeugd Midden D Ilka van Dijk UFCU Leidsche Rijn D2 UFCU Leidsche Rijn D1 def
16-01-2018 Jeugd Midden E Yu Hao Chen UFCU Leidsche Rijn E1 UFCU Leidsche Rijn E2 def
16-01-2018 Jeugd Midden E Tom van Mil UFCU Leidsche Rijn E1 UFCU Leidsche Rijn E2 def
16-01-2018 Jeugd Midden E Yu Lu Chen UFCU Leidsche Rijn E2 UFCU Leidsche Rijn E3 def
16-01-2018 Jeugd Midden E Vera Dijkman UFCU Leidsche Rijn E2 UFCU Leidsche Rijn E3 def
16-01-2018 Jeugd Midden E Renske Koning UFCU Leidsche Rijn E2 UFCU Leidsche Rijn E3 def
14-01-2018 Jeugd Midden C Arie van Ommeren UFCU Lunetten C1 UFCU Lunetten C2 def
14-01-2018 Jeugd Midden C Minko Kujala UFCU Lunetten C1 UFCU Lunetten C2 def
14-01-2018 Jeugd Midden C Sami El-Khalili UFCU Lunetten C1 UFCU Lunetten C2 def
14-01-2018 Jeugd Midden C Robin Swier UFCU Lunetten C1 UFCU Lunetten C2 def
14-01-2018 Jeugd Midden C Jonas van Gestel UFCU Lunetten C1 UFCU Lunetten C2 def
13-01-2018 Heren Nederlandse Loterij Cup Jehan Paul Koch UFC Groningen 2 UFC Groningen 1 dag
12-01-2018 Heren Nederlandse Loterij Cup Kaj Nagelhout UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 def
09-01-2018 Heren Nederlandse Loterij Cup Guus Rammeloo Messed Up 2 Messed Up 1 def
16-12-2017 Dames Floorball Competitie Anne Quirijnen UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 2 dag
16-12-2017 Heren Floorball Competitie Pieter Schoustra HSK 1 HSK 2 dag
12-12-2017 Heren Floorball Competitie Mark Beerstra Messed Up 2 Messed Up 1 def
12-12-2017 Heren Nederlandse Loterij Cup Mark Beerstra Messed Up 2 Messed Up 1 def
25-11-2017 Jeugd Noord A/B Esmée Fokkens UFCG Beijum A/B1 UFCG Lewenborg A/B2 def
22-11-2017 Dames Floorball Competitie Hannah Boerlijst UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 2 def
18-11-2017 Jeugd Noord A/B Oscar van Laar UFCG Selwerd A/B2 UFCG Selwerd A/B1 dag
18-11-2017 Jeugd Noord A/B Rick Oldenburger UFCG Selwerd A/B2 UFCG Selwerd A/B1 dag
18-11-2017 Dames Floorball Competitie Hannah Boerlijst UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 2 dag
04-11-2017 Jeugd Midden C Jasper Uitermark FC Quicksticks C1 UFC Lions C2 def
28-10-2017 Heren Floorball Competitie Iven Amoureus UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag
28-10-2017 Heren Floorball Competitie Kaj Nagelhout UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag
28-10-2017 Heren Floorball Competitie Ilion van der Geugten UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 2 dag
28-10-2017 Heren Floorball Competitie Bas Holwerda UFC Groningen 3 UFC Groningen 1 dag
28-10-2017 Heren Floorball Competitie Rowin Jansse UFC Groningen 3 UFC Groningen 1 dag
24-09-2017 Jeugd Midden A/B Sanne Vandevelde Sonics A/B1 Sonics A/B2 dag
23-09-2017 Dames Floorball Competitie Maartje Hendriks Hot Flames 1 Hot Flames 2 dag
23-09-2017 Heren Floorball Competitie Vincent van Vliet HSK 1 HSK 2 dag
23-09-2017 Dames Floorball Competitie Inge van Dasselaar UFC Utrecht 1 UFC Utrecht 2 dag
23-09-2017 Heren Floorball Competitie Christian Moll Blue Falcons 3 Blue Falcons 2 dag
23-09-2017 Heren Floorball Competitie Lex Niessen Blue Falcons 3 Blue Falcons 2 dag
23-09-2017 Heren Floorball Competitie Iven Amoureus UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 dag
23-09-2017 Heren Floorball Competitie Ilion van der Geugten UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 3 dag
16-09-2017 Heren Floorball Competitie Omar Usmani HSK 2 HSK 1 dag
16-09-2017 Heren Floorball Competitie Evan Beernink UFC Groningen 3 UFC Groningen 2 dag
16-09-2017 Mixed Najaar 2017 Tom Piggott FB Agents - cancelled HSK Mixed def
16-09-2017 Mixed Najaar 2017 Margaret Huzarska FB Agents - cancelled HSK Mixed def
16-09-2017 Mixed Najaar 2017 Faan Langelaan FB Agents - cancelled HSK Mixed def




© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info@nefub.nl