Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland
Algemeen

Heren Competitie
Nederlandse Loterij Cup Heren

Dames Competitie
Nederlandse Loterij Cup Dames

Jeugd

Mixed Najaar 2019

All-time statistieken

Wijzig seizoen
  • Seizoen:

Uitslagen 2019-2020

Terug

Uitslagen d.d. 13-10-2019

SoortThuis UitUitslag
competitie MixedMessed Up 1-Stick Together 23-4
competitie MixedGreen Rookies-Jungle Flamingo's2-11
competitie MixedBlue Falcons-Secret Agents1-14
competitie MixedTeam Rocket-Yung bb's5-13
competitie MixedMessed Up 1-Green Rookies11-4
competitie MixedStick Together 2-Jungle Flamingo's3-10
competitie MixedTeam to be determined-Jungle Speed Legends7-6
competitie MixedIJSBARRrrrr-Hot Shots5-13
competitie MixedSecret Agents-Yung bb's1-3
competitie MixedTeam Rocket-Blue Falcons9-4
competitie MixedStick Together 2-Green Rookies3-0
competitie MixedJungle Flamingo's-Messed Up 18-3
competitie MixedJungle Speed Legends-IJSBARRrrrr8-11
competitie MixedHot Shots-Team to be determined9-2
competitie MixedYung bb's-Blue Falcons18-1
competitie MixedSecret Agents-Team Rocket5-6
competitie MixedTeam to be determined-IJSBARRrrrr12-5
competitie MixedHot Shots-Jungle Speed Legends6-5
competitie MixedFake Flamingo's-Blue Flamingo's5-4
competitie MixedReunited-Ailuropoda Melanoleuca6-6
competitie MixedJungle Speed 1-Tijgers3-6
competitie MixedJungle Speed 2-Stick Together 12-2
competitie MixedBlue Flamingo's-Ailuropoda Melanoleuca3-3
competitie MixedFake Flamingo's-Reunited6-3
competitie MixedDe Shooters-Messed Up 25-8
competitie MixedWEL-Team Eierbal2-10
competitie MixedJungle Speed 1-Jungle Speed 20-8
competitie MixedStick Together 1-Tijgers5-4
competitie MixedAiluropoda Melanoleuca-Fake Flamingo's6-12
competitie MixedBlue Flamingo's-Reunited3-3
competitie MixedMessed Up 2-WEL15-6
competitie MixedTeam Eierbal-De Shooters8-2
competitie MixedTijgers-Jungle Speed 26-12
competitie MixedMessed Up 2-Team Eierbal8-7
competitie MixedStick Together 1-Jungle Speed 13-3
competitie MixedWEL-De Shooters8-3

Uitslagen d.d. 12-10-2019

SoortThuis UitUitslag
jeugd MixedUFCG Beijum/Selwerd E1-UFC Hogeland E16-11
jeugd MixedHSV E1-HSV E211-0
jeugd MixedHSV C2-UFCG Beijum C210-4
jeugd MixedSC Rodenburg C2-UFCG Beijum C11-16
jeugd MixedUFCG Beijum/Selwerd E1-HSV E18-5
jeugd MixedUFC Hogeland E1-HSV E216-3
jeugd MixedSC Rodenburg C1-HSV C14-17
jeugd MixedHSV D1-UFCG Selwerd D115-2
jeugd MixedSC Rodenburg D1-UFCG Beijum D114-2
jeugd MixedUFCG Selwerd C1-HSV C24-8
jeugd MixedSC Rodenburg C1-UFCG Beijum C13-15
jeugd MixedUFCG Beijum C2-SC Rodenburg C24-15
jeugd MixedSC Rodenburg D1-UFCG Selwerd D16-0
jeugd MixedHSV D1-UFCG Beijum D117-0
jeugd MixedUFCG Selwerd C1-HSV C15-16
jeugd MixedHSV A/B1-HSV A/B218-2
jeugd MixedUFC Groningen A/B1-UFC Groningen A/B23-5
jeugd MixedUFC Groningen A/B3-UFC Groningen A/B49-4

Uitslagen d.d. 06-10-2019

SoortThuis UitUitslag
jeugd MixedWest Side Agents E1-FB Agents Oost E18-14
jeugd MixedUFCU Oog in Al E1-Sonics E15-8
jeugd MixedSonics E2-UFCU Lunetten E112-2
jeugd MixedSonics E1-UFCU Leidsche Rijn E112-4
jeugd MixedUFCU Lunetten E1-UFC Lions E15-6
jeugd MixedFB Agents Oost E1-Floorball Flames E17-3
jeugd MixedUFC Lions E1-Sonics E21-6
jeugd MixedFloorball Flames E1-West Side Agents E11-7
jeugd MixedUFCU Leidsche Rijn E1-UFCU Oog in Al E11-14
jeugd MixedUFC Utrecht A/B1-UFC Lions A/B15-0
jeugd MixedFloorball Flames A/B2-Floorball Flames A/B12-12
jeugd MixedSonics A/B1-UFC Utrecht A/B26-3
jeugd MixedUFC Lions A/B1-Floorball Devils A/B10-5
jeugd MixedHFC Heroes D1-UFCU Lunetten D15-0
jeugd MixedUFCU Lunetten C1-UFC Utrecht C27-8
jeugd MixedWest Side Agents D1-FB Agents Oost D15-4
jeugd MixedUFCU Leidsche Rijn D1-Sonics D17-2
jeugd MixedFB Agents C1-UFC Utrecht C13-17
jeugd MixedFloorball Flames D2-HSK D13-4
jeugd MixedSonics C1-UFCU Lunetten C17-3
jeugd MixedHFC Heroes D1-UFCU Leidsche Rijn D21-6
jeugd MixedFC Quicksticks D1-West Side Agents D11-6
jeugd MixedFloorball Flames D2-UFCU Lunetten D17-5
jeugd MixedFB Agents C1-UFC Utrecht C23-12
jeugd MixedUFCU Leidsche Rijn D1-FB Agents Oost D16-2
jeugd MixedSonics C1-UFC Utrecht C15-12
jeugd MixedUFCU Leidsche Rijn D2-HSK D15-5
jeugd MixedFC Quicksticks D1-Sonics D111-6
jeugd MixedFloorball Flames C1-UFC Utrecht C35-7
jeugd MixedHFC Heroes C1-UFCU Lunetten C21-9
jeugd MixedFloorball Flames D1-West Side Agents D26-2
jeugd MixedFloorball Flames D3-UFCU Oog in Al D14-4
jeugd MixedUFC Utrecht C3-HFC Heroes C17-2
jeugd MixedUFCU Lunetten C2-Floorball Flames C17-2
jeugd MixedWest Side Agents D2-Floorball Flames D37-5
jeugd MixedUFCU Oog in Al D1-Floorball Flames D15-7

Uitslagen d.d. 05-10-2019

SoortThuis UitUitslag
competitie HerenBlue Falcons 3-UFC Utrecht 42-4
competitie HerenBlue Falcons 1-Tilburg Floorball12-4
competitie HerenBlue Falcons 2-HSK Messed Up5-1
competitie DamesHSK Agents-UFC Utrecht 12-7
competitie DamesBlue Falcons-Hot Flames 23-4
competitie DamesFace Off-UFC Utrecht 44-4
competitie DamesGroningen Messed Up-Hot Flames 13-5
competitie HerenUFC Groningen 2-UFC Lions11-3
competitie HerenFace Off-UFC Utrecht 311-0
competitie HerenUFC Groningen 3-UFC Utrecht 56-4
competitie HerenSonics 2-Sonics 33-3
competitie HerenHot Flames 1-UFC Groningen 17-7
competitie HerenSonics 1-HSK 5-0
competitie HerenHot Flames 2-Jungle-Speed3-4
competitie DamesUFC Utrecht 2-Sonics1-6
competitie HerenUFC Utrecht 1-FB Agents14-4
competitie HerenUFC Utrecht 2-Messed Up 13-8
competitie DamesJungle-Speed-UFC Utrecht 33-3

Uitslagen d.d. 28-09-2019

SoortThuis UitUitslag
jeugd MixedUFC Groningen A/B1-HSV A/B11-8
jeugd MixedUFC Groningen A/B2-UFC Groningen A/B411-3
jeugd MixedUFC Groningen A/B3-HSV A/B25-2
jeugd MixedHSV C1-HSV C220-4
jeugd MixedUFCG Beijum C1-UFCG Beijum C223-4
jeugd MixedUFCG Selwerd D1-UFCG Beijum D15-11
jeugd MixedSC Rodenburg D1-UFC Hogeland D117-1
jeugd MixedUFCG Selwerd C1-SC Rodenburg C11-4
jeugd MixedHSV C1-SC Rodenburg C26-2
jeugd MixedUFC Hogeland D1-UFCG Beijum D18-6
jeugd MixedUFCG Selwerd D1-SC Rodenburg D13-12
jeugd MixedHSV C2-UFCG Beijum C11-11
jeugd MixedUFCG Beijum C2-UFCG Selwerd C15-1
jeugd MixedSC Rodenburg C1-SC Rodenburg C23-7
competitie HerenHot Flames 2-UFC Utrecht 36-3
competitie HerenMessed Up 1-UFC Lions14-2
competitie HerenSonics 3-UFC Groningen 38-4
competitie DamesHot Flames 2-Jungle-Speed2-8
competitie DamesHSK Agents-UFC Utrecht 22-5
competitie HerenBlue Falcons 3-HSK Messed Up1-5
competitie HerenFB Agents-Blue Falcons 17-2
competitie HerenHSK -Tilburg Floorball10-5
competitie DamesSonics-Hot Flames 12-4
competitie HerenSonics 1-UFC Groningen 15-11
competitie HerenUFC Utrecht 2-UFC Groningen 214-2
competitie DamesUFC Utrecht 1-Groningen Messed Up7-5
competitie HerenUFC Utrecht 4-Sonics 22-3
competitie HerenUFC Utrecht 5-Blue Falcons 25-4
competitie HerenJungle-Speed-Face Off7-0
competitie HerenUFC Utrecht 1-Hot Flames 111-5
competitie DamesUFC Utrecht 3-Face Off5-2
competitie DamesUFC Utrecht 4-Blue Falcons0-4

Uitslagen d.d. 22-09-2019

SoortThuis UitUitslag
jeugd MixedFloorball Flames D2-HFC Heroes D112-2
jeugd MixedFloorball Flames D1-Floorball Flames D310-5
jeugd MixedFloorball Flames C1-HFC Heroes C15-8
jeugd MixedUFCU Oog in Al D1-West Side Agents D25-11
jeugd MixedUFCU Lunetten D1-UFCU Leidsche Rijn D21-9
jeugd MixedUFC Utrecht C3-UFCU Lunetten C24-8
jeugd MixedUFCU Lunetten C2-Floorball Flames C15-7
jeugd MixedFloorball Flames D1-UFCU Oog in Al D17-3
jeugd MixedHFC Heroes D1-HSK D18-6
jeugd MixedHFC Heroes C1-UFC Utrecht C35-7
jeugd MixedFloorball Flames D3-West Side Agents D25-4
jeugd MixedUFCU Leidsche Rijn D2-Floorball Flames D26-5
jeugd MixedSonics C1-FB Agents C110-3
jeugd MixedHSK D1-UFCU Lunetten D14-3
jeugd MixedFC Quicksticks D1-UFCU Leidsche Rijn D15-7
jeugd MixedWest Side Agents D1-Sonics D17-8
jeugd MixedUFC Utrecht C1-UFCU Lunetten C17-2
jeugd MixedFB Agents C1-UFC Utrecht C24-10
jeugd MixedFB Agents Oost D1-FC Quicksticks D16-4
jeugd MixedUFCU Lunetten C1-Sonics C16-4
jeugd MixedUFCU Leidsche Rijn D1-West Side Agents D14-9
jeugd MixedSonics D1-FB Agents Oost D13-6
jeugd MixedUFC Utrecht C2-UFC Utrecht C18-15
jeugd MixedFB Agents Oost E1-Sonics E18-5
jeugd MixedUFCU Lunetten E1-UFCU Leidsche Rijn E12-11
jeugd MixedWest Side Agents E1-UFCU Oog in Al E111-8
jeugd MixedUFC Lions E1-UFCU Lunetten E18-4
jeugd MixedFloorball Flames E1-FB Agents Oost E16-4
jeugd MixedSonics E2-West Side Agents E12-14
jeugd MixedSonics E1-Floorball Flames E16-5
jeugd MixedUFCU Oog in Al E1-Sonics E214-1
jeugd MixedUFCU Leidsche Rijn E1-UFC Lions E16-5
jeugd MixedFloorball Flames A/B1-UFC Utrecht A/B110-0
jeugd MixedUFC Lions A/B1-UFC Utrecht A/B20-5
jeugd MixedFloorball Devils A/B1-Sonics A/B11-9
jeugd MixedUFC Utrecht A/B1-Floorball Flames A/B26-3

Uitslagen d.d. 21-09-2019

SoortThuis UitUitslag
competitie HerenBlue Falcons 2-Blue Falcons 39-0
competitie HerenBlue Falcons 1-HSK 3-0
competitie HerenHot Flames 1-Tilburg Floorball6-6
competitie DamesBlue Falcons-UFC Utrecht 30-5
competitie HerenUFC Groningen 2-Face Off5-4
competitie HerenUFC Groningen 1-UFC Utrecht 110-13
competitie DamesUFC Utrecht 2-Groningen Messed Up5-10
competitie HerenUFC Groningen 3-UFC Utrecht 42-3
competitie HerenSonics 2-UFC Utrecht 52-4
competitie DamesSonics-HSK Agents8-1
competitie HerenSonics 1-FB Agents4-11
competitie HerenJungle-Speed-Messed Up 12-5
competitie HerenSonics 3-HSK Messed Up4-3
competitie DamesUFC Utrecht 4-Hot Flames 25-4
competitie DamesFace Off-Jungle-Speed2-1
competitie DamesUFC Utrecht 1-Hot Flames 14-5
competitie HerenUFC Utrecht 2-Hot Flames 24-7
competitie HerenUFC Utrecht 3-UFC Lions6-6




© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info@nefub.nl