Speler zoeken

Programma & uitslagen

Heren

Dames

Jeugd

Mixed Najaar 2023

Mixed Voorjaar 2024

Statistieken

Seizoen

Wedstrijdinformatie U.C. Face Off 1 - Blue Falcons 1

Herencompetitie (2022-2023)

ThuisUitUitslagP1P2P3
U.C. Face Off 1Blue Falcons 115 - 2(6-1)(5-0)(4-1)

DatumTijdLokatie
11-02-202316:15:00Sportcentrum Olympos (Utrecht)

Schoten op doel

TotaalP1P2P3
48-15(20-8)(11-2)(17-5)

Wedstrijdleiding

Scheidsrechter 1Scheidsrechter 2Wedstrijdtafel
Egbert BoomMikhail AleksandrovPim Eerden

Opstelling

ThuisteamUitteam
U.C. Face Off 1Blue Falcons 1
Rugnr.NaamBijz.Rugnr.NaamBijz.
2Jakob Ehling 7Kai Klapwijk
3Reinis Baltins 14Yorik ter Hoeve A
7Erik van Loobergen 83Einars Gevelis
10Timotej Kopča 86Carter MacPherson
18Michiel Derksen 88Matej Vybiral
21Roel Snijders 100Yann Marec
24Xander Smit 101Brian de Pagter K
29Anne Jan Hempenius A102Jan Heiremans
35Ruben Vermaat 103Ruben de Vroomen
50Quinten Nauta 104Nathan Monster (dagtransfer)
70Lars van der Werff
71Jeroen Buisman K

Wedstrijdverloop

MomentGebeurtenisPersoon
Per.TijdSoortGoalNummerAssist
1e periode
12.00Doelpunt1 - 0T35Ruben Vermaat24Xander Smit
14.14Doelpunt2 - 0T10Timotej Kopča70Lars van der Werff
18.19Doelpunt3 - 0T35Ruben Vermaat24Xander Smit
18.45Doelpunt4 - 0T2Jakob Ehling70Lars van der Werff
19.562-Minuten strafU100 Yann Marec-Incorrect duwen (207)
111.462-Minuten strafT18 Michiel Derksen-Te weinig afstand (211)
112.33Doelpunt4 - 1U14Yorik ter Hoeve102Jan Heiremans
115.01Doelpunt5 - 1T29Anne Jan Hempenius10Timotej Kopča
119.40Doelpunt6 - 1T10Timotej Kopča29Anne Jan Hempenius
2e periode
26.30Doelpunt7 - 1T70Lars van der Werff3Reinis Baltins
211.39Doelpunt8 - 1T29Anne Jan Hempenius3Reinis Baltins
215.37Doelpunt9 - 1T10Timotej Kopča 
216.032-Minuten strafU7 Kai Klapwijk-Te weinig afstand (211)
216.26Doelpunt10 - 1T29Anne Jan Hempenius 
218.26Doelpunt11 - 1T10Timotej Kopča 
3e periode
32.552-Minuten strafU88 Matej Vybiral-Incorrecte slag (201)
34.55Doelpunt12 - 1T29Anne Jan Hempenius10Timotej Kopča
314.022-Minuten strafU103 Ruben de Vroomen-Vasthouden (209)
315.37Doelpunt13 - 1T18Michiel Derksen 
315.372-Minuten strafU88 Matej Vybiral-Spelbederf (218)
316.16Doelpunt14 - 1T18Michiel Derksen24Xander Smit
316.342-Minuten strafU103 Ruben de Vroomen-Incorrect duwen (207)
318.19Doelpunt14 - 2U83Einars Gevelis 
319.02Doelpunt15 - 2T10Timotej Kopča50Quinten Nauta
319.532-Minuten strafU86 Carter MacPherson-Incorrect duwen (207)